X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja jeszcze 3 dni i sie dowiem czy sie udało czy jeszcze sobie poczekam...

    trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! :D :D :D

    ;oniqa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    witam ponownie :) mi jest jakoś niedobrze źle się czuje temperatura skoczyła do góry na 37,1 i strasznie mnie muli, dzisiaj ostatni dzień brałam wiesiołka i zobaczymy czy coś pomógł, a na dodatek mój mężuś jedzie na 2 dni na delegacje i znów sama będę :(

    ;oniqa może to małe pocieszenie ale jak coś to masz Nas tutaj :P :) postaramy się ciebie tutaj zatrajkotać by szybciej Ci te 2 dni mineły :P :) :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny jak nie pisałam to nie pisałam dobre 2 tygodnie,ale jak się już rozpisałam to skaczę po tych tematach jak bym z dwa espresso wypiła hihiihihi :P

    kaarolaa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dziewczynki coraz większa głupawka... czekam w zasadzie tylko do jutra bo dziś malutki spadek był, jak jutro jeszcze trochę spadnie to chyba przestanę mieć nadzieję... a jak pójdzie do góry to nakręcania ciąg dalszy :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ;oniqa wrote:
    witam ponownie :) mi jest jakoś niedobrze źle się czuje temperatura skoczyła do góry na 37,1 i strasznie mnie muli, dzisiaj ostatni dzień brałam wiesiołka i zobaczymy czy coś pomógł, a na dodatek mój mężuś jedzie na 2 dni na delegacje i znów sama będę :(

    ;oniqa może to małe pocieszenie ale jak coś to masz Nas tutaj :P :) postaramy się ciebie tutaj zatrajkotać by szybciej Ci te 2 dni mineły :P :) :)

    dzięki jesteście kochane :*

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę znowu na bete i trochę się denerwuję . Mam nadzieje, że ładnie urosła od piątku :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki uciekam nacieszyć się jeszcze mężusiem przed wyjazdem będe jutro dobranoc

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia- ja wstałam w sobotę rano i miałam takie uczucie jakie towarzyszyło mi na poczatku ciązy z córką...taki ni to głód ni to ssanie...nie wiem jak to opisać i po tym już podejrzewałam że sie udało...potem piersi...ja po porodzie nie miałam wrażliwych piersi na okres...no może jedna pierś mnie lekko kłuła a tu bomba no cycki jak armaty podskoku nie zrobię.... i ta senność ja jestem żywiołowa energiczna a tu 3 dni pod rząd spałam na stojąco...i co najdziwniejsze w dzień a wieczorem jak sie mołam już położyć zonk. Nie mogłam zasnąć. Zaburzenia snu których nigdy nie miałam. ..a tak oprócz tego lekko okresowo...ale lekko żadne bóle i ciągniecia jak w pierwszej. Psychicznie za to jestem skołowana....wiadomo radość miesza sie ze strachem

    Asi, deJzi lubią tę wiadomość

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki diabliczko i mamulesko za opisanie objawów hehe, gtaruluję Wam jeszcze raz! :) cudownie, że Wam się udało i czekamy na kolejne wieści od innych :)
    a ja się pytam o te objawy, bo ja dzisiaj jeszcze @ nie dostałam, ale boli brzuch mnie tak typowo jak na @, jedynie co jest innego to strasznie mi sie w głowie kręci, czuję się tak jakbym była na kacu trochę, ale nie robię sobie za wielkich nadziei, bo znając życie jutro dostanę @, więc już sobie dzisiaij odpuściłam i wyluzowałam i czekam....

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 20 maja 2013, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dzisiaj na razie nic się nie wyjaśniło :( tempka w tym samym miejscu lekkiego spadku, może przez niedokładny termometr... zaczynam się martwić już...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was raniutko, no u mnie niestety spadek i zaczynam nowy cykl :-(...można się załamać :-( odechciewa się wszystkiego!

  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was rówiez u mnie równiez spadek o 0,8 jak w ostatnim cyklu:( pewnie jutro @ będzie. będę niestety musiała chyba poczekać następnych pare miesięcy z fasolka i podleczyć kolano bo nie mogę go obiązac i narazie też leczyć nie mogę do póki @ się nie pojawi:(( załamaka:(( Miłego dnia dziewczyny życzę

    sylwia1808
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki taki ładny poranek a tu trzeba iść do pracy.jutro chyba powtórzę teścik albo w środe mam nadzieje że nie trafi się zły egzemplarz.
    ale w 1 ciąży ten pre test też się nie spisał. mam nadzieje że ten czas do soboty szybko zleci miłego dnia

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny. Eunika, Nusia, Sylwia1808 ściskam mocno.
    Ja się właśnie robię na bóstwo i jadę pierwszy raz do pracy, do firmy w której właśnie skończył mi się urlop wychowaczy. Nie byłam tam 4 lata i 4 miesiące. nawet pocztą wszystko słałam do księgowości, po tym jak szef chciał mnie zwolnić bo byłam w ciąży z synkiem. Nie zdąrzył biedaczek, bo prawo pracy chroni kobietę od samego początku a nie tak jak kiedyś, po 3 miesiącu. A dziś, no cóż, trzymajcie kciuki. Nie powinnam się zbytnio denerwować i postaram się, obiecałam to sobie. A domyslam się, że w najbliższym, czasie mój wodzu znów zawita do mnie z wypowiedzeniem. No cóż, jeśli tylko wszystko będzie ok z moim lokatorem, facet chyba się załamie. Kurcze te moje dzieci mają refleks. Pojawiają się w najodpowiedniejszym momencie.
    Odezwę się po powrocie.
    Miłego dnia
    Aha Lecę jeszcze dziś na betę.

    eunika, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Miłego dnia dziewczyny. Eunika, Nusia, Sylwia1808 ściskam mocno.
    Ja się właśnie robię na bóstwo i jadę pierwszy raz do pracy, do firmy w której właśnie skończył mi się urlop wychowaczy. Nie byłam tam 4 lata i 4 miesiące. nawet pocztą wszystko słałam do księgowości, po tym jak szef chciał mnie zwolnić bo byłam w ciąży z synkiem. Nie zdąrzył biedaczek, bo prawo pracy chroni kobietę od samego początku a nie tak jak kiedyś, po 3 miesiącu. A dziś, no cóż, trzymajcie kciuki. Nie powinnam się zbytnio denerwować i postaram się, obiecałam to sobie. A domyslam się, że w najbliższym, czasie mój wodzu znów zawita do mnie z wypowiedzeniem. No cóż, jeśli tylko wszystko będzie ok z moim lokatorem, facet chyba się załamie. Kurcze te moje dzieci mają refleks. Pojawiają się w najodpowiedniejszym momencie.
    Odezwę się po powrocie.
    Miłego dnia
    Aha Lecę jeszcze dziś na betę.

    dobrze mu tak :) niech wie, że z kobietą w ciąży się nie zadziera :)

    deJzi, ;oniqa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wyłączyłam komputera. Będę pracować na stanowisku laski, która jest na l4 ciążowym a sama była zatrudniona na zastępstwo za inną, która już teraz jest na macierzyńskim. Zemsta ciężarnych. Nad chłopem wisi jakieś fatum. No ale jak chce mieć młode fajne dziewczyny, a nie baby w wieku przedemerytalnym, no to niech się liczy.
    Uciekam
    Buźki

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bardzo dobrze;)chciała bym zobaczyć jego minę jak się dowie:))

    deJzi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja za każdym razem jak idę do pracy to mam wielkiego stresa. już bym chciała wiedzieć żeby nie zaszkodzić jak by co maleństwu a myślałam że nie będę wariowac;p

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki mamuleska :) ja też sciskam mocno :) trzymaj się tam dzielnie w nowej pracy :) no i rzeczywiście Twoja fasolinka idealnie się wstrzeliła w termin ;) dba już o mamusię hehe.
    A ja zaczynam nowy cykl, nie wiem czy dam radę znowu w tym miesiący tak wszystko sprawdzać i mierzyć tempkę, chyba muszę wyluzować i odpuścić, bo znowu wielkie rozczarowanie przyszło a ciąży brak :-( dziewczyny jak WY to robicie, że Wam się udaje????????

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 20 maja 2013, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak teraz się nie uda to będę obserwować ale na pewno nie będę mierzyć temp bo ona lubi płatać figle a potem właśnie jest rozczarowanie.nusia musisz wyluzować trochę i trafi się w najmniej spodziewanym momencie zawsze tak jest

    relg3e5ejwatx9hx.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ