X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę rano zrobiłam test i niestety negatywny. Wszystkie objawy wskazywały na ciążę, ale dwóch kresek brak.
    Miałam testować dziś, ale jechaliśmy na wesele i chciałam wiedzieć czy mogę napić się wina.
    Okresu nadal brak.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :)
    nusia-odpusc sobie ze wszystkim, ja w ogole nie mierze temperatury i jest mi z tym dobrze, testow owulacyjych tez nie robie bo po co. najlepiej jest sie wyluzowac i nie myslec tyle o tym. pozniej jak przychodzi czas @ tez nie robie testow szybciej tylko sobie spokojnie czekam, bo te nerwy za duzo nas kosztuja.

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash, kiedy powinnas dostac @?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie to wczoraj, więc się nie nakręcam bo to małe opóźnienie.
    Straszliwie bolały mnie jajniki, brzuch i piersi od piątku, a że jechaliśmy na wesele to zatestowałam.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Kaarolaa, człowiek chodzi zestresowany i przez to nic nie wychodzi...najgorsze jest to, że ja się boję, że jak przestane mierzyć temperaturę, to nie będę wiedziała kiedy była owulka, czy była itd. ale może rzeczywiście co ma być to będzie i mimo że wiem, tak jak np w tym cyklu dokładnie kiedy była, wszystkie objawy miałam książkowe i nawet miałam spadek tempki w 7 dpo to mimo wszystko się nie udało, więc poprostu dam sobie z tym wszysktkim spokoój! No i Kochana trzymam mocno za Ciebie kciuki! :) Oby maj dla Ciebie był szczęśliwy :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash - główka do góry ;)śluz masz obiecujący ... ;)
    Kaarolaa - dobrze mówisz :)
    Nusia - kwas foliowy TAK a inne to nie wiem, ja nic innego nie łykam , jeśli chodzi o mnie to raczej nie jestem nastwiona optymistycznie.... wczesniej miałam śluz taki jak tu dziewczyny pisały - biały, teraz zaś sucho więc @ idzie ... w jajnikach pobolewa, piersi z boku też - ale tak przed okresem też pobolewa , tak że wiesz ... a co do innych metod ... - najlepsza metoda to BRAK STRESU :)

    kaarolaa, Nusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    no właśnie Kaarolaa, człowiek chodzi zestresowany i przez to nic nie wychodzi...najgorsze jest to, że ja się boję, że jak przestane mierzyć temperaturę, to nie będę wiedziała kiedy była owulka, czy była itd. ale może rzeczywiście co ma być to będzie i mimo że wiem, tak jak np w tym cyklu dokładnie kiedy była, wszystkie objawy miałam książkowe i nawet miałam spadek tempki w 7 dpo to mimo wszystko się nie udało, więc poprostu dam sobie z tym wszysktkim spokoój! No i Kochana trzymam mocno za Ciebie kciuki! :) Oby maj dla Ciebie był szczęśliwy :)

    narazie nie dziekuje i bardzo bym chciała zeby tak było. ja tez dokładnie wiem kiedy mam owulke bo mam kłucie zawsze po ktorejs stronie brzucha, teraz była z lewej i jeszcze 2 dni tak mysle i bede wiedziała jesli po poronieniu nic mi sie nie przestawiło :)
    tobie kochana zycze oby kolejny cykl był juz owocny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Właściwie to wczoraj, więc się nie nakręcam bo to małe opóźnienie.
    Straszliwie bolały mnie jajniki, brzuch i piersi od piątku, a że jechaliśmy na wesele to zatestowałam.

    kto wie moze akurat sie udało ja tak miałam ze dwa dni po terminie @ zrobiłam test i wyszedł negatywny pozniej po kolejnych 3 dniach i dopiero było widac cien kresseczki. takze jeszcze moze nic straconego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa - jak Twoja spalona skóra ?
    ja mam ręce, trochę plecy i dekold .... piecze, ale na szczęście noc jakoś przespałam choć co chwile się budziłam ...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Nusia wrote:
    no właśnie Kaarolaa, człowiek chodzi zestresowany i przez to nic nie wychodzi...najgorsze jest to, że ja się boję, że jak przestane mierzyć temperaturę, to nie będę wiedziała kiedy była owulka, czy była itd. ale może rzeczywiście co ma być to będzie i mimo że wiem, tak jak np w tym cyklu dokładnie kiedy była, wszystkie objawy miałam książkowe i nawet miałam spadek tempki w 7 dpo to mimo wszystko się nie udało, więc poprostu dam sobie z tym wszysktkim spokoój! No i Kochana trzymam mocno za Ciebie kciuki! :) Oby maj dla Ciebie był szczęśliwy :)

    narazie nie dziekuje i bardzo bym chciała zeby tak było. ja tez dokładnie wiem kiedy mam owulke bo mam kłucie zawsze po ktorejs stronie brzucha, teraz była z lewej i jeszcze 2 dni tak mysle i bede wiedziała jesli po poronieniu nic mi sie nie przestawiło :)
    tobie kochana zycze oby kolejny cykl był juz owocny :)

    dziękuję Kochana :) może akurat kolejny będzie mój :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Kaarolaa - jak Twoja spalona skóra ?
    ja mam ręce, trochę plecy i dekold .... piecze, ale na szczęście noc jakoś przespałam choć co chwile się budziłam ...

    lepiej nie pytaj, az głupio po miescie chodzic bo wygladam jak raczek, boli strasznie dotknac sie nie moge. pozniej po krem jakis musze isc, bo naprawde ciezko bedzie. a tak mi goraco, oj w nocy jakos dałam rade, gorzej jest teraz :) ale mam to na własne zyczenie...

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jak tam dzionek mija mi owulka zmieniła czas testowania z 2 czerwca na 30 maj,fajnie by było zobaczyć 2 kreseczki tym bardziej że 29 maja kończę 29 lat i chyba wypadało by mieć już małego brzdąca :P :P :P

    basiulkaa_89, kaarolaa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    hej dziewczynki jak tam dzionek mija mi owulka zmieniła czas testowania z 2 czerwca na 30 maj,fajnie by było zobaczyć 2 kreseczki tym bardziej że 29 maja kończę 29 lat i chyba wypadało by mieć już małego brzdąca :P :P :P

    :) pierwsze dzieciątko by było ? ja w listopadzie 29 :P




    Basiula89 - pokaż się :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam u ciebie ?

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    maximka84 wrote:
    Kaarolaa - jak Twoja spalona skóra ?
    ja mam ręce, trochę plecy i dekold .... piecze, ale na szczęście noc jakoś przespałam choć co chwile się budziłam ...

    lepiej nie pytaj, az głupio po miescie chodzic bo wygladam jak raczek, boli strasznie dotknac sie nie moge. pozniej po krem jakis musze isc, bo naprawde ciezko bedzie. a tak mi goraco, oj w nocy jakos dałam rade, gorzej jest teraz :) ale mam to na własne zyczenie...

    he ... jak aż tak to kup coś na poparzenie ... ;|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśśśśka - serduszkowanie co 2 dzień widzę :P ja jakoś nie potrafię tego wcielić u nas ... jakoś szkoda mi każdego dnia ... może w następnym cyklu :P

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa polecam pantenol w spray'u. Działa cuda :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kaarolaa wrote:
    Nusia wrote:
    no właśnie Kaarolaa, człowiek chodzi zestresowany i przez to nic nie wychodzi...najgorsze jest to, że ja się boję, że jak przestane mierzyć temperaturę, to nie będę wiedziała kiedy była owulka, czy była itd. ale może rzeczywiście co ma być to będzie i mimo że wiem, tak jak np w tym cyklu dokładnie kiedy była, wszystkie objawy miałam książkowe i nawet miałam spadek tempki w 7 dpo to mimo wszystko się nie udało, więc poprostu dam sobie z tym wszysktkim spokoój! No i Kochana trzymam mocno za Ciebie kciuki! :) Oby maj dla Ciebie był szczęśliwy :)

    narazie nie dziekuje i bardzo bym chciała zeby tak było. ja tez dokładnie wiem kiedy mam owulke bo mam kłucie zawsze po ktorejs stronie brzucha, teraz była z lewej i jeszcze 2 dni tak mysle i bede wiedziała jesli po poronieniu nic mi sie nie przestawiło :)
    tobie kochana zycze oby kolejny cykl był juz owocny :)

    dziękuję Kochana :) może akurat kolejny będzie mój :)

    i tak trzymaj kochana, najwazniejsze to pozytywne nastawienie sie :) i pełny luzik a sukces w koncu murowany bedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    kaarolaa polecam pantenol w spray'u. Działa cuda :)

    miałam kiedys ale na moja skore jakos słabo działa :(

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wracam do pytania mojego ovulke miałam 17 maja a dzisiaj mnie mega boli prawy jajnik może to byc możliwe po owulce?

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gośśśśśśka - serduszkowanie co 2 dzień widzę :P ja jakoś nie potrafię tego wcielić u nas ... jakoś szkoda mi każdego dnia ... może w następnym cyklu :P

    wiesz ja mieszkam w Norwegii i długi weekend przypadał na 17 maja do 20,więc łącznie z dzisiejszym dniem miałam 4 dni laby, związku z tym miałam więcej energii hihiihihi :P :D :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ