Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi, Basiula z wrażenia zemdlała biedna :)

    ehhhh ale miałam upierdliwych klientów ,,,,,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak się tu nie stresować ... i jeszcze się ugięłam ... echhh ;\

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też ciągle tylko klikam "odśwież"

    Gośśśka, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Klif wrote:
    Gośśśka kiedy testujesz?
    Basiuuuuuuuuuuuuuuuulka, gdzie jesteś?????????

    już się wpisałam na bezczelnego hihiihihih :P 30 maja tak wynika z dzisiejszego wykresy ...... dzień po moich urodzinkach mam nadzieje że będzie szczęśliwy ...... chodź mojej tempce się coś pomyliło i zamiast w górę w dół ucieka :P :P :P

    gosiu u mnie też dzisiaj w dół

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczki mógłby tu czat być :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baśka! Wracaj tu natychmiast i melduj nam co wyszło !!!

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Gośśśka wrote:
    Klif wrote:
    Gośśśka kiedy testujesz?
    Basiuuuuuuuuuuuuuuuulka, gdzie jesteś?????????

    już się wpisałam na bezczelnego hihiihihih :P 30 maja tak wynika z dzisiejszego wykresy ...... dzień po moich urodzinkach mam nadzieje że będzie szczęśliwy ...... chodź mojej tempce się coś pomyliło i zamiast w górę w dół ucieka :P :P :P

    gosiu u mnie też dzisiaj w dół

    ;oniqa to pewnie przez ciśnienie :P :P :P hihiihihi trza się tego trzymać :P :D :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    ;oniqa wrote:
    Gośśśka wrote:
    Klif wrote:
    Gośśśka kiedy testujesz?
    Basiuuuuuuuuuuuuuuuulka, gdzie jesteś?????????

    już się wpisałam na bezczelnego hihiihihih :P 30 maja tak wynika z dzisiejszego wykresy ...... dzień po moich urodzinkach mam nadzieje że będzie szczęśliwy ...... chodź mojej tempce się coś pomyliło i zamiast w górę w dół ucieka :P :P :P

    gosiu u mnie też dzisiaj w dół

    ;oniqa to pewnie przez ciśnienie :P :P :P hihiihihi trza się tego trzymać :P :D :D

    chyba tak tylko dlaczego ja sie tak denerwuje

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po pierwsze mialam bialy mocz
    po drugie kreska sie pojawila bladziuchna i znikla :O
    cien cienia zostal,jutro zrobie 2 bo ten mocz doslownie jak woda z kranu byl

    ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osiwieje i oszaleje przez Ciebie Basia....

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    po pierwsze mialam bialy mocz
    po drugie kreska sie pojawila bladziuchna i znikla :O
    cien cienia zostal,jutro zrobie 2 bo ten mocz doslownie jak woda z kranu byl

    no widzisz teraz czekamy do jutra :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko ... Basiula ja bym do gina leciała, ciekawe czy Ty jakiejś infekcji nie masz .... badania porobić, krew, mocz ... samo to - jak to biały mocz ... :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nas tu trzymałas w niepewnosci i dalej tak trzymasz :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie... i nadal nic nie wiadomo. jasna cholera...
    Mam nadzieję, że jutro wszystko wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2013, 10:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No normalnie bialy mocz :O ja non stop siusiam moze dlatego ??? ola boga zas leb mnie zaczyna bolec :/

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perwszy raz słysze o białym moczu

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemam wyjscia zrobie z porannego moczu :/ :D Aha niemam okresu narazie,chyba to juz koniec :D ??????????????????????????????????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekamy do jutra na basie... ale ona potrafi cisnienie podniesc :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka może chodzi Ci o bezbarwny mocz? Przeźroczysty?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jak zwykle mam owulacje to sie nie <3 z mężem tylko albo przed albo zaraz po :/

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Basiulka może chodzi Ci o bezbarwny mocz? Przeźroczysty?

    no wlasnie o taki mi chodzi!!!

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ