X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje wielocykliczne koleżanki. Madzianka, Mikusia, Basiulkaa_89 przynajmniej tyle pozytywów z @, że przychodzi o terminie tzn. że wszystko ładnie działa.
    Ja w tym cyklu nie zapisuje się do listy, bo w tym cyklu nie testuje :) Może jak nie będzie @ 36 dc, to wtedy zrobię test, ale z krwi.
    Karolaa bardzo mi przykro z powodu Twojej fasoleczki. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie zdaję sobie sprawy z ogromu Twojego cierpienia. Myślę sobie tylko tyle, że Pan Bóg sam znów zdecydował... Może ta fasolka po prostu nie była zbyt silna. Nie poddawaj się Kochana! Ważne, że coś tam zaskakuje! Niektóre z nas jeszcze tego nie wiedzą.
    Dla mnie to też jest ostatni cykl z ovu z pełną obserwacją. Wykupiłam opcję premium do czerwca. Co prawda staraliśmy się już bez obserwacji z takim samym skutkiem, ale teraz trochę bardziej znam swoje ciało.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Konwalijko :* dobrze powiedziane :D WIELOCYKLICZNE :D HEHEHHE JEDYNE W SWOIM RODZAJU :D

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Witaj Konwalijko :* dobrze powiedziane :D WIELOCYKLICZNE :D HEHEHHE JEDYNE W SWOIM RODZAJU :D

    Dokladnie jestesmy jedyne w swoim rodzaju :-)moze maj bedzie naszym miesiacem oby :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na wątku majowym. Jutro ma być @, wszystkie znaki na niebie i ziemni wskazują na to że będzie + dzisiejszy negatywny test. I znów trzeba zaczynać od nowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2013, 05:59

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif dla Ciebie jeszcze jest nadzieja dopuki ta wredna @ sie nie pojawi. Trzymam kciuki :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawi się na 100% jutro, albo jeszcze dziś. Czuję już jej obecność.

    maximka84 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie tempka dzis 36,2... O.o tescik wyszed pozytywny na owulke wiec do dziela!!! czas zacząć bzykanko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam się na wątku majowym. Jutro ma być @, wszystkie znaki na niebie i ziemni wskazują na to że będzie + dzisiejszy negatywny test. I znów trzeba zaczynać od nowa

    to podajmy sobie ręce ...

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Nishi wrote:
    Gośśśka, zrobił oczy jak Kot ze Shreka :P

    Jeśli lekarz pozwoli na starania w tym cyklu, to ja będę testować 20.05.

    hhehehhe nie wątpię pewnie teraz jest grzeczny i łagodny jak baranek :P mój jak coś na broi to później jest grzeczniutki że ohohoh
    dobrze kochana że szybko się to wyjaśniło :) :) :) i że wszystko jest w porządku :)

    Gośśśka, baardzo grzeczny jest teraz. Dostał przysłowiowego klapsa i nawet nie mrugnął okiem :P. Żeby mnie nie denerwować nawet złożył ładnie swoje ubrania w kosteczkę (zazwyczaj lądują zwinięte w kłębek na krześle, łóżku lub podłodze) i powiesił ręcznik po kąpieli na sznurku (ten również ląduje zwinięty w kłębek na łóżku), więc wnioskuję z tego, że zrozumiał swój błąd :)

    Nie jestem jeszcze pewna tych wyników, bo sprawdziłam, tak ogólnie, w internecie możliwą interpretację i z niej wynika, że wszystko w porządku raczej. Ale dopóki lekarz mi nie powie, że na 100% jest dobrze i dopóki nie da zielonego światła na serduszkowanie, to na razie się wstrzymujemy. Czekamy do jutra. teoretycznie okres płodny zacznie mi się jutro, a ostatnio owulację miałam w 17dc więc może ten cykl nie będzie stracony. Mam tylko nadzieję, że gince nic nie wypadnie i wróci na czas żeby jutro mnie "oglądnąć".

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Pojawi się na 100% jutro, albo jeszcze dziś. Czuję już jej obecność.

    kurcze ... Klif ... ale tempkę masz ładną ... nie spada jak u mnie :P

    więc wiesz ... wiem że czujesz @ ją przez skórę ale wiesz ... :P

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, ale po co się łudzić.
    Ja mam 28 lat, nie mam jeszcze dzieci. Teraz zdecydowaliśmy się na potomstwo i po raz trzeci się nie udało (wiem, ze dla niektórych to bardzo krótki czas starań)i nachodzi mnie taka straszna myśl, że może my nie możemy mieć dzieci i nigdy nie będzie mi dane zobaczyć tych dwóch kresek na teście i nosić moje dziecko pod sercem.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 maja testuję :) no chyba, że @ się jednak pojawi....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2013, 07:44

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No wiem, ale po co się łudzić.
    Ja mam 28 lat, nie mam jeszcze dzieci. Teraz zdecydowaliśmy się na potomstwo i po raz trzeci się nie udało (wiem, ze dla niektórych to bardzo krótki czas starań)i nachodzi mnie taka straszna myśl, że może my nie możemy mieć dzieci i nigdy nie będzie mi dane zobaczyć tych dwóch kresek na teście i nosić moje dziecko pod sercem.

    oj aleś Ty głupiuteńka Kochana :P bez obrazy ... ;)

    Ja mam w listopadzie 29...też nie mam dzieci...a staramy się od ponad roku ... niby ja jestem zdrowa ... męża wysyłam na badania nasienia ... też mam dziś nastrój do dupy ... więc jestem w stanie Cię zrozumieć ...

    tuuuuuuuuuuuulimy :***

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam doła :( I już :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2013, 07:55

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też od sierpnia się staram w sumie o drugie dziecko ale mam już 32 lata. Tutaj jestem od dwóch cykli od dzisiaj w sumie trzeci się zaczyna. Moje cykle po 30 zaczęły szaleć do 40 dni i prawdopodobnie miały być bezowulacyjne. Kazali mierzyć temperaturę.Okazało się, że są owulacje jednak tylko ok 26 dnia cyklu - heh wtedy kiedy wy już prawie testować zaczynacie ;). A ja wtedy to na okres już czekałam a nie starałam ;P. Więc wiele się tu u Was uczę :) Dołuję się podobnie za każdym razem gdy przychodzi wredna @ tak jak dzisiaj;/ ale musi być dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif bo ci normalnie nakopie do tylka!!!ja mam 24 lata i staram sie 23 miesiace czyli prawie 2 lata!!!a bez zabezpieczenia juz 6 lat i nie wpadlam !!!Wiec skoncz gadac,ze nie mozecie miec dzieci ! kazda tak mysli i to jest nudne!!!ja mam skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci a ty zrobisz z mezem badanka i zajdziesz!!!Nie obraz sie za te slowa ale nie lubie jak ktos uzala sie nad soba ... chocbys byla jedyna na swiecie z tym problemem ! pamietaj jest nas tysiace :O !!! nie jestes sama wiec nie gadaj glupot bo to sie udziela innym!!!A teraz glowa do gory i ciesz sie zyciem :)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od tego miesiąca chyba zacznę brać niepokalanek mnisi może ziołowo trochę sobie wyreguluje wszystko ;0)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki ! Pozdrawiam nowe Majówki :)
    Czytałam sobie wczoraj o ziołach Ojca Sroki które niektóre z was piją , również mam ochotę ale kurcze mieszkam za granicą i nie wiem jak się za te kupno na allegro zabrać.
    Czy któraś kupowała zioła nie mieszkając w PL? i jak to zrobila? :D

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LISTA TESTOWANIA !!!!
    ALBO BEBE ALBO ZONK

    01.05 - Koza
    02.05 - annia
    05.05 - Gośśśka
    13.05 - deJzi
    15.05 - Patii22
    16.05 - adzia
    18.05 - basiulkaa_89
    20.05 - ash
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia


    DOPISAĆ PROSZĘ KTO JESZCZE W MAJU

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2013, 08:15

    adzia lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka, nie gniewam się. Każdy ma czasem doła i każdemu przychodzą od czasu do czasu czarne myśli do głowy. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ