X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika czekamy na wiesci z betki ????

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi będzie dobrze. I w końcu się wszystko jakoś wyprostuje. Miejmy nadzieję ,że tobie uda się zajść w ciążę a wujek dojdzie do siebie. Trzymam kciuki :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ale juz nie chodzi o mnie ale o niego i jest to bardzo przykre ze odmawia pomocy..
    dziekuje Asi

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię. To bezsilność ,że jest jakaś iskierka nadzieii a on nie chce z tego skorzystać... mimo wszystko trzymaj się

    deJzi lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze moj syn zabkuje... placz i placz..

    a wiecie ze ja jeszcze mam ta kreche brazowa na brzuchu :) jeszcze nie zeszla po ciazy :) a moj synek ma juz 9 miesiecy..

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka ma 8 lat ...więc ja to już zapomniałam o poprzedniej ciąży... a teraz znowu mnie wzięło na dzidzie :) troszkępóżno ale cóż...lepiej późno niż wcale...po moim porodzie nie sadziłam ,że jeszcze kiedyś się zdecyduje na dziecko... krwotok, pęknięte krocze , dziecko się dusiło bo nikt w szpitalu podczas USG nie zauważył ,że dziecko jest źle ułożone no i na koniec połamane żebra...suma sumarum szpital opuściłyśmy po 2 tyg.... ale teraz bardzo chcę drugie maleństwo ...poród jakoś znowu przezyję, zreszta nikt nie powiedział ,że moja historia z porodówki się powtórzy :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane zaczęłam dziś nowy cykl oj nareszcie po prawie 90 dniowym cyklu!!!od jutra CLO, monitoring i działamy!!!

    ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 no to faktycznie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiiiiiiiii ten cykl miałaś. Działaj działaj z mężem w nowym cyklu napewno się coś wykluje :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Moja córka ma 8 lat ...więc ja to już zapomniałam o poprzedniej ciąży... a teraz znowu mnie wzięło na dzidzie :) troszkępóżno ale cóż...lepiej późno niż wcale...po moim porodzie nie sadziłam ,że jeszcze kiedyś się zdecyduje na dziecko... krwotok, pęknięte krocze , dziecko się dusiło bo nikt w szpitalu podczas USG nie zauważył ,że dziecko jest źle ułożone no i na koniec połamane żebra...suma sumarum szpital opuściłyśmy po 2 tyg.... ale teraz bardzo chcę drugie maleństwo ...poród jakoś znowu przezyję, zreszta nikt nie powiedział ,że moja historia z porodówki się powtórzy :)

    bez obawy myśl pozytywnie KAZDY POROD JEST INNY :) no i ciaza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 06:50

    Asi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    witajcie kochane zaczęłam dziś nowy cykl oj nareszcie po prawie 90 dniowym cyklu!!!od jutra CLO, monitoring i działamy!!!

    powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 06:51

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedlugo jade odebrac bete.ale mam stresa

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika trzymamy kciuki!

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    witajcie kochane zaczęłam dziś nowy cykl oj nareszcie po prawie 90 dniowym cyklu!!!od jutra CLO, monitoring i działamy!!!

    Witam mam pytani czytam o tym clostilbegyt i się zastanawiam czy też bym mogła brać no i tu moje pytanie mam długie cykle a więc zaczełabym brać od 7 dc no i czy to ma jakis wpływ na brnie z innymi tabletkami no i o ten monitoring czy to do gina czy to jest monitoring ciała sama robie? może to głupie ale zabardzo nie rozumie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to sa dopingi hormonalne i trzeba robic monitoring pod nadzorem lekarza.. na wlasna odpowiedzilnosc mozesz sobie zaszkodzic rozlegolowac cykl , nabawic sie torbieli itd... ciaza mnoga z tym trzeba uwazac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i kazda babeczka ma inny przypadek jedna zaczyna od drugiego, jedna od 5 a inna od 7 dnia wiec roznie z tym bywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli sie stosuje kuracje hormonalna nie stosuje sie zadnych innych srodkow ziolowych kastagnusow itd.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżźeli teraz mi się nie uda to od nastepnego cyklu powiem lekarzowi o tym ciekawe co mi powie chociaz na ostatniej wizycie powiedział mi że mam minimalnie podwyższona prolaktyne i jak cos to od następnego cyklu czeka mnie jakaś kuracja 6 miesięczna a ja nie chce tak długoczekac :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z CLO to jest tak że powoduje rośnięcie pęcherzyków i monitoring (czyli USG) jest konieczny aby sprawdzić czy pęcherzyki urosły i najważniejsze czy popękały bo jest ryzyko że powstaną torbiele :-( ja wolałabym mieć rto USG by być spokojną,w zeszłym roku w czasie stymulacji brałam od 5 dnia cyklu przez 5 dni a teraz mam brać od 2 dnia cyklu no i zobaczymy 16.05 jadę na USG

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, znów 37,4*, cycki bolą jak głupie, jajniki też i kłuje tak w dole, punktowo.. Pogoda do d..y, całą noc lało, kwiaty na balkonie mi pływały, masakra... a teraz mnie lamie w kościach, katar dostałam :/

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Jak nastroje ?:) Majjjjowe ?:)
    u mnie ok :) oprócz tego, że majóweczkę spędziłam w łóżku :( brało mnie ale się nie dałam ... :) jeszcze tylko katar i zatkany nos został do podleczenia :P
    Miłego dzioneczka :***

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ