Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mykam do pracy , będe po 23 ;) miłego dnia życzę

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika :) musiałam :) chcę być kolejna! chcę chcę chcę!

    anika, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pouciekały :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj nie pouciekały jeszcze :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wzięłam za pranie, odtykanie syfonu, obiad i jak nie lunie deszczysko...! masakra :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ja powolutku skończyłam sadzić słoneczniki opieliłam ogródek i wypiłam kawke :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki :)
    nie bylo mnie kilka dni i sie stesknilam!
    duzo stron nastukalyscie-nie nadrobie juz tego wiec prosze o jakies newsy?
    Kto testowal w ciagu ostatniego tyg? i z jakim wynikiem ?? :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    :) dzieki dziewczyny

    Gratulacje !!! :)

    anika lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka dziewczynki :)
    nie bylo mnie kilka dni i sie stesknilam!
    duzo stron nastukalyscie-nie nadrobie juz tego wiec prosze o jakies newsy?
    Kto testowal w ciagu ostatniego tyg? i z jakim wynikiem ?? :)

    Anika dzisiaj napewno :) beta ponad 500 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Słoneczniki :) ja mam na balkono-tarasie cebulkę czosnkową, pomidory koktajlowe, wrzos biały i posadziłam do nich dziś kasztany jadalne :) lubię zielono mieć za oknem :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wielkie gratulacje!!!!

    anika lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z jednej strony domu wszystkie warzywa z drugiej strony kwiaty. Uwielbiam lilie więc mam ich mnóstwo , teraz mi tulipany cieszą oko :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Ja mam z jednej strony domu wszystkie warzywa z drugiej strony kwiaty. Uwielbiam lilie więc mam ich mnóstwo , teraz mi tulipany cieszą oko :)

    gdybym to ja miała domek... :) mam 23 lata, może się do 50-tki dorobię :) narazie mieszkanie z wielkim balkonem musi wystarczyć :P skąd jesteś?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Hej kobitki.
    Tak jak Emilka pisała :) beta 528,3 :) jutro kolejna wizyta u ginka :) mam zajebista położną :)lekarza nie zmienie..to den od usg jakis kretyn :D

    Gratuluję kochana i przesyłaj nam fluidy ...

    anika lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Ja mam z jednej strony domu wszystkie warzywa z drugiej strony kwiaty. Uwielbiam lilie więc mam ich mnóstwo , teraz mi tulipany cieszą oko :)

    gdybym to ja miała domek... :) mam 23 lata, może się do 50-tki dorobię :) narazie mieszkanie z wielkim balkonem musi wystarczyć :P skąd jesteś?

    Ja z Łodzi ale mieszkam za Rawą Mazowiecka. Mała wioska pośrodku lasu :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Ja mam z jednej strony domu wszystkie warzywa z drugiej strony kwiaty. Uwielbiam lilie więc mam ich mnóstwo , teraz mi tulipany cieszą oko :)

    gdybym to ja miała domek... :) mam 23 lata, może się do 50-tki dorobię :) narazie mieszkanie z wielkim balkonem musi wystarczyć :P skąd jesteś?

    Ja z Łodzi ale mieszkam za Rawą Mazowiecka. Mała wioska pośrodku lasu :)

    Łoohoho, marzenie z dzieciństwa, domek blisko lasu... :) choć i ja do lasu mam rzut beretem ale co koło domu to koło domu :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Emi wierz mi , że każdy mówi , że fajnie blisko lasu , ale ile tutaj jest kleszczy , robactwa w lecie to czasem mam chęć zwinąć sie spowrotem do Łodzi :P

    nick nieaktualny, Fedra lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Ojj Emi wierz mi , że każdy mówi , że fajnie blisko lasu , ale ile tutaj jest kleszczy , robactwa w lecie to czasem mam chęć zwinąć sie spowrotem do Łodzi :P

    W sumie masz rację :) coś za coś, to cena za spokoj i ciszę i widoki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Ojj Emi wierz mi , że każdy mówi , że fajnie blisko lasu , ale ile tutaj jest kleszczy , robactwa w lecie to czasem mam chęć zwinąć sie spowrotem do Łodzi :P

    W sumie masz rację :) coś za coś, to cena za spokoj i ciszę i widoki :)

    Cisza spokój , pełno plotkarek dookoła patrzących ci na ręce i gadające ile czasu spędzasz na dworze z dzieckie, kto do ciebie przyjeżdza , kto odjeżdza. Wszyscy wszystko wiedzą lepiej od Ciebie i mają ciągle na językach. Zwłaszcza , że Ja jestem z tych pyskatych nie pozwalam sobie wejść na głowe więc tym bardziej jestem pod ostrzałem wścibskich sąsiadów.
    Kiedyś nawet z mojego brata starszego na wsi zrobili kochanka :D

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Ojj Emi wierz mi , że każdy mówi , że fajnie blisko lasu , ale ile tutaj jest kleszczy , robactwa w lecie to czasem mam chęć zwinąć sie spowrotem do Łodzi :P

    W sumie masz rację :) coś za coś, to cena za spokoj i ciszę i widoki :)

    Cisza spokój , pełno plotkarek dookoła patrzących ci na ręce i gadające ile czasu spędzasz na dworze z dzieckie, kto do ciebie przyjeżdza , kto odjeżdza. Wszyscy wszystko wiedzą lepiej od Ciebie i mają ciągle na językach. Zwłaszcza , że Ja jestem z tych pyskatych nie pozwalam sobie wejść na głowe więc tym bardziej jestem pod ostrzałem wścibskich sąsiadów.
    Kiedyś nawet z mojego brata starszego na wsi zrobili kochanka :D

    jakbym widziała swój blok :) ławka pod blokiem i młode mamuśki... prowadzą chyba jakąś ewidencję ludności, ja już kilka razy u nich byłam w ciąży.. Masakra :) zawsze się takie znajdą Jaguś :) Jaga to skrót od Jagoda? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ