X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępniony, tylko temp nie mierzona wiec wiele się z niego nie wyczyta.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm no rzeczywiście za dużo nie widać na nim, ale w takim razie trzymam kciuki aby się udało! powodzenia:*

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Hej kobitki.
    Tak jak Emilka pisała :) beta 528,3 :) jutro kolejna wizyta u ginka :) mam zajebista położną :)lekarza nie zmienie..to den od usg jakis kretyn :D

    moje gratulacje :) spokojnych 9 miesięcy :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, planowałam zacząć mierzyć temp. w trzecim cyklu starań ale mam nadzieję, że już nie będę musiała

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 7 maja 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    gwałć męza... hehehe dobre

    też mi się podoba :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babeczki zrobilam dzis test rano i wyszla blada druga krech NIE GRATULOWAC MI PROSZE BO TO JESZCZE ZA WCZESNIE JAK ZROBIE BETKE TO WTEDY MOZEMY SIE CIESZYC... wiec z tydzien jeszcze odczekam na betke jak wytrzymam ... narazie skonsumuje moeje testy ciazawe :)
    ale zobaczcie ile dni przed malpom jestem. kurde az cala sie trzese..
    jednak to prawda ze po ciazy szybko lapie.. w pierwszym cyklu i jest fasolka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 03:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie tak mialo byc... liczylam na jakies dłuższe staranka ja pierdziele mezusiowi nic nie powiem jeszcze.. a rodzince powiem ...heh jak sami zobaczą...
    wiedzialam cos przeczowalam... kurde jeszcze zeby wujowi sie polepszylo...
    wiec to nie dobry moment na dobre wiadomosci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj.. dzis jede do dermatologo do szpitala z mlodym... i wuja odwiedze ciekawe czy mnie wpuszcza tam z mlodym bo 2 razy nie chciala bym jezdzic. a mam 40 minut jazdy do szpitala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia gratuluje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak podejrzewalam ze ten ketchup cos wrozy.. bo ja nie jem fas-fudow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe deJzi to tylko się powinnaś cieszyć a nie smutkać hehe, każda by tak chciała łatwiutko...szybciutko wyszedł Ci ten test, skoro masz dzisiaj 10 dzien po owu...masz jakieś objawy?? jak się czujesz?? trzymam mocno kciuki żeby kolejne testy były pozytywne:*

    Konwalia, deJzi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zadnych objawow... sutki swedza, sluzu nie ma kompletna susza, brak ochoty na sex, w dzien mi sie chce spac, no i takie uczucie pelnosci ciezkosci w brzuchu, rano jak wstaje to wydaje mi sie ze mam temperatury chyba ze 40. tak goraco a potem zimno mi.

    ale poczekam na ta malpe kiedy ma przyjsc bo mi moze to poleciec

    sama sie zdziwilam ze tak szybko bo dzis mialam skok tempki i pomyslalam a zrobie sobie i prosze krecha. slaba ale jest.. owulke mialam 13 dzien mojego cyklu czyli to by tak pasowalo 12 dni po, chyba dobrze policzylam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2013, 05:03

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki! Gratuluje pocichutku Dejzi. A ja wczoraj sobie cos uswiadomilam... Bez sensu sa te moje mierzenia, wykresy i testy owulacyjne. ;/ Od lutego mam nawracajace infekcje. Do tej pory byly lekkie, wiec leczylam je sama az do tego miesiaca. W maju przypetalo sie cos powazniejszego, wiec wyleczylam lekami od gin. Po serduszkowaniu znow pojawilo sie pieczenie :/ Czytalam, ze sperma jest zasadowa i moze sprzyjac infekcjom, ale ja kiedys tak nie mialam... Mozliwe tez ze uczulilam sie na sperme mojego M i dlatego z dzidzi nici :/

    deJzi lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na kompie mam program do ovulki i cyklow i na nim sie kierowalam robie go juz sporo przed pierwsza ciaza... jak sie staralam o mojego krasnala.
    chyba od 2010 roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2013, 05:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed pierwsza ciaza robilam dokladny przesiew i tez mialam badanie na ta sperme z krwi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed brzykaniem sie wywalam meza do kibelka ma pozadne szorowanko swojego przyjaciela.. bo to przez nich te infekcje..

    kurde ale dzisiaj pisze same bledy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2013, 05:16

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    przed pierwsza ciaza robilam dokladny przesiew i tez mialam badanie na ta sperme z krwi.

    A co pokazuje badanie spermy z krwi? Jak to sie bada? Komu pobiera sie krew?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tobie, czy nie zabiejesz plemnikow meza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche brutalne ale gin po stosnku kazal przyjsc i robil mi wymaz z pochwy i wszystkie plemniki byly kaput wiec z tad to badanko z krw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2013, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo duzo przeszlam jak staralam sie o pierwszego bejbika.. wiec kochane lepiej zrubcie sobie dokladny przesiew ... a w szczegolnosi mezusia pod lupe i ta droznosc..
    idzcie do prywatnego i plakac ginkowi ze staracie sie dlugo i robicie testy owu i te wykresy i nie ma bejbika... o wymusic na ginku wszystkie badanka .. bo to nie mam sensu... i nie dajcie sie zwodzic...
    ja tez watpilam ale po 1,5 roku tek katorgi przez co przechodzilam udalo sie w pierwszej ciazy... teraz jest druga bo bylam pewna ze nic nie jest po porodzie mialam wizyte i giniek powiedzial ze pecherzyki i cykl ladnie sie wyrownal. wiec byla pewnosc ze nic nie dolega..
    ale nie sadzilam ze tak szybko :/ kurcze mialo byc na lato

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ