X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Hej dziewczynki!
    Emilka-jak bylam w ciazy z córcia -tez myslalam ze jak powiem mojemu m ze jestem w ciazy to bedzie skakal z radosci albo plakal ze szczescia a on tez tak dziwnie zareagowal. do niego dopiero dotarlo jak poszlismy na usg i zobaczyl serducho! faceci inaczej reaguja!!
    Ann21 -gratulacje-ciesze sie bardzo ze sie udalo.
    U nas dni plodne sie zaczely wiec bedziemy dzialac :)
    Milego dna dziewczynki!

    Wiem właśnie.. na usg się przewróci do góry nogami chyba :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Emilka WSK eee szkoda, że wczoraj tej bety nie zrobiłaś! teraz musimy wszystkie czekać do poniedziałku :D

    :D przepraszam :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Wróciłam :) wyczyszczona z pieniędzy i bez wyniku :) badanie 35 zł a wynik w poniedziałek o 14-15. Bo weekend :) Gdyby nie on to jutro byłby wynik. Ach :) Zakupiłam też sikacza za namową D., gdyż chce w niedzielę sam zrobić, tzn. patrzeć jak ta kraska się tam rysuje :)

    No- to teraz cofam sie i nadrabiam. :)

    Aha- i pada jak skurczybyk od samego rana :/ włosy mi się nastroszyły.

    I jeszcze jedno- śluz dzisiaj oszalał, leci gęsto biały, a temp 37.5*. Podbrzusze kłuje.

    za to ja mam susze i nie mam zadnego sluzu tez mnie to martwi :/

    tak miałam wczoraj :/ i ból brzuszka, ale minęło... teraz do bety muszę czekać i będę srać w galoty ze strachu przy każdym ukłuciu.... :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedzialek lece na betke :) 2 betki bede robila co drugi dzien zrobie zeby miec pewnosc ze rosnie zdrowo betka :)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka ;)
    Kobietki ja lecę zaraz szukać Siemię Lniane ,czytałam tez o Wiesiołku ale Siemię podobno można pić codziennie.
    Mam więc pytanie: to się parzy tak na 1 szklankę ? Proszę o instrukcje ,wiem że gdzieś musi ona być ale nie będę już szukała teraz.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ja w poniedzialek lece na betke :) 2 betki bede robila co drugi dzien zrobie zeby miec pewnosc ze rosnie zdrowo betka :)

    ja chyba tez powtórzę, bo dziś testy tak samo średnie jak wczoraj, nie ma tłustej krechy jeszcze to i beta będzie mala :) zbankrutuję przez maleństwo :)

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka ;)
    Kobietki ja lecę zaraz szukać Siemię Lniane ,czytałam tez o Wiesiołku ale Siemię podobno można pić codziennie.
    Mam więc pytanie: to się parzy tak na 1 szklankę ? Proszę o instrukcje ,wiem że gdzieś musi ona być ale nie będę już szukała teraz.

    ja kupiłam zmielone bo jest najprostsze w zrobieniu, i ja tak 1-2 łyżeczki małe na kubek dawałam, zalałam wrzątkiem i był kisiel taki :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie przygotowalam przed starankami, juz dzis odstawilam moje testy owu mam ich naprawde 50 i sie zastanawialam co z tym zrobic bo sie przeterminuje mam nadzieje ze juz nie beda potrzebne... z pierwszej ciazy tez mi zostaly ale juz przeterminowane wiec i tak sobie nasiusiam i wyzuce...

    testy ciazowe mam jeszcze 20 O.o wiec moge poszalec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 09:11

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dejzi :D masakra :) ja już dokupuje i dokupuję :)

    A jakie masz brzuszkowe objawy oprócz testów Mamo? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    No pewnie :D do dzieła więc :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko - to idę szukać , może być i w ziarkach bo jeszcze kupię co innego :D Właśnie u mnie z śluzem tez jest cienko zawsze ,nawet żelu czasem używamy.
    Ok spadam trochę pochodzić po mieście , trzeba jeszcze rodzinkom coś kupić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 09:21

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    No pewnie :D do dzieła więc :)

    tak szybko?? ja mam długie cykle oj bedzie dzisiaj no ale mężus idzie na piwko ze znajomymi z pracy powiem mu żeby za dużo nie pił :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    No pewnie :D do dzieła więc :)

    tak szybko?? ja mam długie cykle oj bedzie dzisiaj no ale mężus idzie na piwko ze znajomymi z pracy powiem mu żeby za dużo nie pił :)

    możliwe mozliwe ;) ja w tym miesiącu zaczęłam brać wiesiołek i castagnus i miałam też owulke w 10 dc ;)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    dziewczyny sama nie mogę uwierzyć zrobiłam właśnie sikacza i cała się trzęse JESTEM W CIĄŻY JEST DRUGA KRECHA BBBAAARDZOOO WIDOCZNA SAMA NIE MOGĘ W TĄ UWIERZYĆ. idę dziś na betę. w końcu po 1,5roku oczekiwań zobaczyłam 2kreche nie samowitę uczucie ;-)

    moje gratulacje kochana przesyłaj nam fluidki żebyśmy i my ujrzały 2 kreseczki spokojnej ciąży ann :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    hej kochana, ja właśnie też szybko - podobnie jak Ty miałam już płodny śluz ... i nie wiem czy owu będzie czy była (mam 14dc) dziś też śluz ale już jest go coraz mniej . . .

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    No pewnie :D do dzieła więc :)

    tak szybko?? ja mam długie cykle oj bedzie dzisiaj no ale mężus idzie na piwko ze znajomymi z pracy powiem mu żeby za dużo nie pił :)

    Z tą owu tak już jest dziwnie :)

    I uda Ci się na pewno- podbuduję Cię (jeśli jestem w ciąży :) ): Dziś mam 40 dc. Od 2 dni testy pozytywne choć jeszcze nie są mocne. A w 29 dc byłam na USG u lekarza na monitoringu i powiedział, że mam niepęknięte małe pęcherzyki ( jak w PCOS)...czyli, że NIE BYŁO owulacji. Poddałam się już w tym miesiącu i brałam hormony które mi dał na poprawę cyklu i owulacji. Ale okres nie przychodził nadal, piersi bolały, temp rosła... Sprawdziłam testem ( przy ciąży trzeba odstawić te leki) i proszę, dzwonię więc do niego i mówię o wynikach testów a on zdziwiony...że jednak się jakoś udało, kiedy, jak? nie wie :) W tych 10 dniach od wizyty musiało się udać, w 10 dniach które spisałam na straty :) Nie wiem, czy to ciąża ( ale czuję :) ), muszę poczekać do poniedziałku na wyniki Bety HCG... Oby jednak testy się nie myliły :) I uwierz, że cuda się zdarzają :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    dzisiaj mam 10 dc a ja mam mega rozciągliwy śluz możliwe że to albo dni pódne albo prze wiesiołka??

    No pewnie :D do dzieła więc :)

    tak szybko?? ja mam długie cykle oj bedzie dzisiaj no ale mężus idzie na piwko ze znajomymi z pracy powiem mu żeby za dużo nie pił :)

    Z tą owu tak już jest dziwnie :)

    I uda Ci się na pewno- podbuduję Cię (jeśli jestem w ciąży :) ): Dziś mam 40 dc. Od 2 dni testy pozytywne choć jeszcze nie są mocne. A w 29 dc byłam na USG u lekarza na monitoringu i powiedział, że mam niepęknięte małe pęcherzyki ( jak w PCOS)...czyli, że NIE BYŁO owulacji. Poddałam się już w tym miesiącu i brałam hormony które mi dał na poprawę cyklu i owulacji. Ale okres nie przychodził nadal, piersi bolały, temp rosła... Sprawdziłam testem ( przy ciąży trzeba odstawić te leki) i proszę, dzwonię więc do niego i mówię o wynikach testów a on zdziwiony...że jednak się jakoś udało, kiedy, jak? nie wie :) W tych 10 dniach od wizyty musiało się udać, w 10 dniach które spisałam na straty :) Nie wiem, czy to ciąża ( ale czuję :) ), muszę poczekać do poniedziałku na wyniki Bety HCG... Oby jednak testy się nie myliły :) I uwierz, że cuda się zdarzają :)

    dlatego ja dzisiaj przyjde z pracy po 22 to zaraz wezmę mężusia w obroty tylko żeby nie był mega pijany bo go uszczelę :P

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza ja kupuję w aptece siemie lniane zmielone. Na szklankę daję 2 łyżeczki, zalewam gorącą ALE NIE WRZĄCĄ wodą do połowy. Dodaję łyzeczkę miodu i trochę mleka. PYCHA!!! a śluz też się bardzo poprawił :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    dejzi :D masakra :) ja już dokupuje i dokupuję :)

    A jakie masz brzuszkowe objawy oprócz testów Mamo? :)

    wlasnie nie jakie jak sie wslucham w swoje cialo to dopiero cos tam mam. rano strasznie mi goraco i wieczorem.. troche sutki kluja ale nie caly czas tylko od czasu do czasu.. brzuszek uczucie pelnosci jak bym miala balonik z woda.. zero sluzu jak wygrzebie jest bialy.. czasami jak gwaltownie cos zrobie to zawiruje w glowie.. pokluwanie lekko jajnika..
    takie niejakie te bojawy nic mi to nie mowi.. moze dlatego ze po ciazy jestem.. w pierwszej ciazy czulam jak piersi puchly... a teraz nic nie dziwie sie bo piersi flaki po karmieniu.. zaszami mnie zemdli po jedzeniu ale tak lekko nie zebym leciala do kibla.

    moze za wczesnie jeszcze ..

    pierwsza ciaze mialam rewelacyjna bez objawowa bez zygania..

    ale teraz caly czas czuje zapach kawy w powietrzu i mam chote sie napic ale przeciesz ja nie pije kawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 09:32

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ