X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie na 30 maja. Jak się nie uda to robimy przerwę.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. ;-)
    Dołączam do grona testujących ;)
    Wpiszcie mnie na 16.05 :-) 3 lata temu 17 maj okazał się dla mnie najszczęśliwszym dniem więc mam nadzieję że historia się powtórzy. ;-)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie wpiszcie na 31.05 proszę:) dziś 2dc a za tydzień laparoskopia i liczę, że się uda. Apki pokazują owu na 17dc czyli spoko. Ktoś miał laparo? Ciekawi mnie ile po laparoskopii musi minąć do serduszkowania. Wiem głupie pytanie bo nie wiem czy coś tam będą musieli poprawiać czy też nie:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjasni mi ktoś na chlopski rozum czym się różni beta HCG od HCG calkowitego?

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałam testować 6 ale chyba nie ma sensu. W zeszły pon miałam usg widać było ze jest 1-2 dni po owu piękne ciałko żółte itd, dziś robiłam progesteron bo tak akurat wychodziło i wynik mam 5,56 czyli przy dolnej granicy :/ nie wiem czy z takim wynikiem jest na co czekać. A na dodatek jestem chora każde przełknięcie śliny to horror ehhh

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisałam Was dziewczyny.

    A u mnie zaczęło się plamienie, jak ostatnio tydzień przed @.
    Wprawdzie wiedziałam, że przyjdzie, bo mimo, że wyniki męża się poprawiły bardzo to morfologia nadal kuleje. No ale jakoś tego momentu nie lubię nigdy :(

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Wyjasni mi ktoś na chlopski rozum czym się różni beta HCG od HCG calkowitego?

    Ceną ;P

    A poza tym podobno HCG zleca się przy wcześniejszych poronieniach itd Tak mi powiedziała gin.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jako ze dzis 01.05 melduje ze u mnie negatyw wiec czekamy na @

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • MisiaMarysia Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu próbuje z conceive. Jak się nie uda to miesiąc albo dwa przerwy. Wczoraj cały wieczór płakałam. Niepotrzebnie robiłam nadzieję sobie tymi testami.

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 1 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie, a testować miałam ewentualnie 7 maja. Więc odpadam z gry o czym wiedziałam.
    Ale wychodzi na to, że jeszcze jedno testowanie w maju przede mną. Też bez złudzeń. Morfologia nadal 1%, choć inne parametry 3x w górę.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki życzę owocnego maja ;-) Zaglądam i trzymam za wszystkie mocno kciuki :-) Oby jak najwięcej dobrych wieści :-)
    Powodzenia :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 10:10

    Evli lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    U nas chyba to samo. Coś mi się nie wydaje, żeby się udało. Zastanawiam się, czy nie zbadać teraz tego shbg żeby zobaczyć, czy coś się ruszyło.
    Przepraszam że tak się wracam, podczytuje wątki o testowaniu bo fajnie się czyta jak komus się udało. I zainteresowała mnie Twoja wypowiedź oraz stopka. Jaki miałaś wynik SHBG jeżeli mogę spytać? Endo zlecił mi ostatnio zbadanie testosteronu, dheas i shbg, dwa pierwsze wyszły bliżej górnej granicy a shbg pośrodku i nie wiem czy to dobrze czy źle. Mogłabym Cie prosić o pomoc w interpretacji?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kobietki życzę owocnego maja ;-) Zaglądam i trzymam za wszystkie mocno kciuki :-) Oby jak najwięcej dobrych wieści :-)
    Powodzenia :-*


    Podlaczam sie !
    Caly czas Was sledze i staram sie czasem odezwac :)
    a na fioletowa strone w ogole nie poszlam, bo raz jak tam weszlam, to jakies byly nieprzyjemne wymiany zdan i po co mam sie wkurzac? :)

    Milego dnia i trzymam kciuki za caly maj :) :*

    Evli, agniecha2101, Natalia91!, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 1 maja 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Podlaczam sie !
    Caly czas Was sledze i staram sie czasem odezwac :)
    a na fioletowa strone w ogole nie poszlam, bo raz jak tam weszlam, to jakies byly nieprzyjemne wymiany zdan i po co mam sie wkurzac? :)

    Milego dnia i trzymam kciuki za caly maj :) :*

    Też Was podglądam i trzymam mocno kciuki za każdą z was! :*

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 1 maja 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMarysia wrote:
    Ja w tym cyklu próbuje z conceive. Jak się nie uda to miesiąc albo dwa przerwy. Wczoraj cały wieczór płakałam. Niepotrzebnie robiłam nadzieję sobie tymi testami.
    My w poprzedniej ciąży pomógł i w tym cyklu zaszłam w ciążę.


    A ja dziś idę do ginekologa :)
    Nie ważne ze święto ale specjalnie dla mnie bo cykle mi dziwnie wypadają kazała się zjawić :)
    Także trzymajcie kciuki żeby ten cykl nie był jak poprzedni bez owulacyjny

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney przykro mi bardzo, może ten drugi test w maju przyniesie Ci upragnione szczęście!

    W ogóle oby maj był bardziej owocny niż kwiecień! Trzymam kciuki za nas wszystkie! <3

    I pytałam już na kwietniowym wątku ale nie wiem czy ktoś tam jeszcze zagląda jako że już maj to zapytam i tutaj: Na jakim poziomie miałyście progesteron po owulacji, że gin przepisywał wam duphaston?

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przechodzę z Wami z miesiąca na miesiąc i podczytuję chociaż jestem już w 22t5d ciąży. Życzę każdej z Was II kresek, a tym, którym się nie udało mocno tulę! :*

    agniecha2101, Kitkat, Natalia91!, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Podlaczam sie !
    Caly czas Was sledze i staram sie czasem odezwac :)
    a na fioletowa strone w ogole nie poszlam, bo raz jak tam weszlam, to jakies byly nieprzyjemne wymiany zdan i po co mam sie wkurzac? :)

    Milego dnia i trzymam kciuki za caly maj :) :*
    Na naszym wątku który założyła agniecha na fioletowej nikt by ci nic nie przyjemnego nie powiedział bo tam jest nas bardzo mało ale wszystkie z naszego wątku z różowej mimo że ostatnio jest tam cisza straszna :/ to i tak lepsza mała a zgrana gromadka wiec jesli masz ochote wpadnij do nas.

    Ja dzisiaj dostałam list ze szpitala wyszło na to że wynik z krwi pokazał mi cukrzyce :( I teraz na 15 maja mam przyjechac do oddzialu dla cukrzyków ... pewnie dostane tabletki i igly na pomiar krwi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 13:18

    ams lubi tę wiadomość

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 1 maja 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti nie martw się dużo kobitek ma w ciąży cukrzyce. Trzeba ostro dbać o diete no i te pomiary cukru mi nie robi jak ktos mi krew pobiera ale sama siebie nie umiem ukuć :D
    No ale lepiej dbać bo jak jest np niewykryta cukrzyca lub mama ma wylane to dla malucha bardzo niedobrze.Glukometr jest za darmo na nfz a za paski chyba trzeba płacić i igły..

    Mnie można wypisać z maja..kolezanka robiła bhcg to dołączyłam i 8 dpo niestety ujemna a mysle ze juz by coś było także czekam na czerwiec

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 1 maja 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja.miałam testować najpierw 30.04 ale owu mi się przesunela... no ale testować nie będę temp już spada więc wkraczam na czerwiec...dziewczyny oby ten maj przyniósł dużo pozytywnych testów ciazowych ☺

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ