X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Przepraszam że tak się wracam, podczytuje wątki o testowaniu bo fajnie się czyta jak komus się udało. I zainteresowała mnie Twoja wypowiedź oraz stopka. Jaki miałaś wynik SHBG jeżeli mogę spytać? Endo zlecił mi ostatnio zbadanie testosteronu, dheas i shbg, dwa pierwsze wyszły bliżej górnej granicy a shbg pośrodku i nie wiem czy to dobrze czy źle. Mogłabym Cie prosić o pomoc w interpretacji?

    7,6 :D
    powinno być między 70 a 90 :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, że dalej tu zaglądacie. Piszcie czasem co u Was. Najlepiej teraz. Pumka- chlopak czy dziewczynka? :)

    ams, pumka1990 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Katti nie martw się dużo kobitek ma w ciąży cukrzyce. Trzeba ostro dbać o diete no i te pomiary cukru mi nie robi jak ktos mi krew pobiera ale sama siebie nie umiem ukuć :D
    No ale lepiej dbać bo jak jest np niewykryta cukrzyca lub mama ma wylane to dla malucha bardzo niedobrze.Glukometr jest za darmo na nfz a za paski chyba trzeba płacić i igły..

    Mnie można wypisać z maja..kolezanka robiła bhcg to dołączyłam i 8 dpo niestety ujemna a mysle ze juz by coś było także czekam na czerwiec
    Tak tyle ze u mnie to juz drugi raz bo z córką też miałam...
    Mam duże ryzyko bo moja mama ma cukrzyce wiec kto wie czy tym razem mi po porodzie zniknie :/

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 maja 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ale fajnie, że dalej tu zaglądacie. Piszcie czasem co u Was. Najlepiej teraz. Pumka- chlopak czy dziewczynka? :)

    Ja się tez przyznam, ze cichcem podglądam i kibicuje ;) Tez jakoś się nie zadomowilam na fioletowej stronie, choć z braku wiedzy i doświadczenia czasem tez tam zajrzę ;) ale do wątków testowych mam jednak największy sentyment ;) powodzenia dziewczyny :*

    Ja jestem po usg prenatalnym - małe zdrowe i podobno chłopczyk :)

    Evli, patkaaxx90, Magda - mbc, agniecha2101, ams, Dominisia883, Sung, Almond lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny!

    Trochę mnie tutaj nie było ;) W zeszły piątek byłam z mężem na wizycie w klinice. Lekarz powiedział nam, że wyniki nasienia męża są o niebo lepsze, że nie ma co leczyć, ma ograniczyć kontakt z chemią, na wyniki fragmentacji powiedział że są kiepskie ale nie jest najgorzej na poprawę przepisał witaminę E i kazał brać witaminę C, co do inhibiny i innych hormonów powiedział, że nie jest źle słabe wyniki nasienia nie borą się z genetyki ani z żadnych uszkodzeń. Kazał się starać przez 3 miesiące a jak sie nie uda to przyjść w sierpniu i będziemy przygotowywać się do inseminacji.. zapytał nas co my na to, a my nawet nie myśleliśmy o tym jeszcze. W takim razie 3 miesiące mamy spokój z lekarzami. Zobaczymy co przyniesie czas :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Czy mogę do Was dołączyć? Ja będę testować dopiero 28.05.Więc dopiero rozpoczęłam cykl,ale teraz zrobię wszystko żeby żeby w końcu mi się udało.Starałam się prawie od roku,w końcu się udało ale poroniłam puste jajo 2 miesiące temu na szczęście samoistnie się wyczyściło. Trochę się martwię bo mam podwyższoną prolaktynę,tydzień temu zbadałam,lekarz mi przepisał bromka,wykupiłam i dziś wziełam pierwszą dawkę,czy któraś z Was zaszła w ciążę łykając bromka?

    maj
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 2 maja 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej hej dziewczyny!

    Trochę mnie tutaj nie było ;) W zeszły piątek byłam z mężem na wizycie w klinice. Lekarz powiedział nam, że wyniki nasienia męża są o niebo lepsze, że nie ma co leczyć, ma ograniczyć kontakt z chemią, na wyniki fragmentacji powiedział że są kiepskie ale nie jest najgorzej na poprawę przepisał witaminę E i kazał brać witaminę C, co do inhibiny i innych hormonów powiedział, że nie jest źle słabe wyniki nasienia nie borą się z genetyki ani z żadnych uszkodzeń. Kazał się starać przez 3 miesiące a jak sie nie uda to przyjść w sierpniu i będziemy przygotowywać się do inseminacji.. zapytał nas co my na to, a my nawet nie myśleliśmy o tym jeszcze. W takim razie 3 miesiące mamy spokój z lekarzami. Zobaczymy co przyniesie czas :)

    MałaMi, a jakie wyniki miał mąż i jak się poprawiły? U nas też było bardzo kiepsko, 1% morfologia, 10% ruch postępowy, 38% żywych, mechaniczne upłynnienie, koncentracja 23mln w ml ( 50 mln w całości ) itd. Mąż przeszedł grypę miesiąc przed badaniem. Po 3 tygodniach od poprzedniego kolejne badanie, o niebo lepiej, ale morfologia stoi, ruch postępowy 22%, żywych 70%, upłynnienie 60 min, koncentracja 52 mln w ml ( 145mln w całości ). A i pojawiły się komórki okrągłe ( 7,8 mln) i agregacja martwych plemników. Orientujesz się co to może być?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 maja 2018, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie melduje,ze zagladam i czekam na 31.05.
    Czuje @ za rogiem...tak mnie prawy jajnik napierdziela,ze spac nie moge:/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Toonney przykro mi bardzo, może ten drugi test w maju przyniesie Ci upragnione szczęście!

    W ogóle oby maj był bardziej owocny niż kwiecień! Trzymam kciuki za nas wszystkie! <3

    I pytałam już na kwietniowym wątku ale nie wiem czy ktoś tam jeszcze zagląda jako że już maj to zapytam i tutaj: Na jakim poziomie miałyście progesteron po owulacji, że gin przepisywał wam duphaston?


    Ja juz na maj sie nie zalapie na testowanie dopiero czerwiec ;-)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mnie wpisac na 16.05 dziś według ginekologa mam owulacje :)
    Lewy jajnik 19 mm :)

    Skarpeta, Klamka82, Evli, pumka1990 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Proszę mnie wpisac na 16.05 dziś według ginekologa mam owulacje :)
    Lewy jajnik 19 mm :)
    Razem testujemy ;-)

    Skarpeta, KlaudyŚ, Klamka82 lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ja się tez przyznam, ze cichcem podglądam i kibicuje ;) Tez jakoś się nie zadomowilam na fioletowej stronie, choć z braku wiedzy i doświadczenia czasem tez tam zajrzę ;) ale do wątków testowych mam jednak największy sentyment ;) powodzenia dziewczyny :*

    Ja jestem po usg prenatalnym - małe zdrowe i podobno chłopczyk :)
    I tak dalej trzymać :) Chłopczyk super sporo ostatnio męskich genów się rodzi;)

    Mala mi 90 kciuki za dalsza poprawę wyników i kolejne miesiące :)
    Ams a może zobacz na wątek czekając na pierwsze dziecko tam jest sporo osób z watkow testowych cisza i spokój :) Podobnie jak na tym wątku, który założyła Agniecha tylko to lipcowki są niedługo się zacznie gorący okres ;)
    Jak co miesiąc przechodzę z wami na kolejne miesiące czytam, trzymam kciuki i zostawiam wiruski i buziaki
    23 maja mam urodziny okrągłe heh i każda świeczka zdmuchnięta to jedna fasolka dla was tak sobie postanowiłam wiec trochę ich będzie :)

    trzydziecha, Evli, pumka1990 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    I tak dalej trzymać :) Chłopczyk super sporo ostatnio męskich genów się rodzi;)

    Mala mi 90 kciuki za dalsza poprawę wyników i kolejne miesiące :)
    Ams a może zobacz na wątek czekając na pierwsze dziecko tam jest sporo osób z watkow testowych cisza i spokój :) Podobnie jak na tym wątku, który założyła Agniecha tylko to lipcowki są niedługo się zacznie gorący okres ;)
    Jak co miesiąc przechodzę z wami na kolejne miesiące czytam, trzymam kciuki i zostawiam wiruski i buziaki
    23 maja mam urodziny okrągłe heh i każda świeczka zdmuchnięta to jedna fasolka dla was tak sobie postanowiłam wiec trochę ich będzie :)
    nie lipcówki tylko listopadówki ;)

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    I tak dalej trzymać :) Chłopczyk super sporo ostatnio męskich genów się rodzi;)

    Mala mi 90 kciuki za dalsza poprawę wyników i kolejne miesiące :)
    Ams a może zobacz na wątek czekając na pierwsze dziecko tam jest sporo osób z watkow testowych cisza i spokój :) Podobnie jak na tym wątku, który założyła Agniecha tylko to lipcowki są niedługo się zacznie gorący okres ;)
    Jak co miesiąc przechodzę z wami na kolejne miesiące czytam, trzymam kciuki i zostawiam wiruski i buziaki
    23 maja mam urodziny okrągłe heh i każda świeczka zdmuchnięta to jedna fasolka dla was tak sobie postanowiłam wiec trochę ich będzie :)

    Ale to pieknie napisalas z tymi urodziami :) ja tez w maju mam okragle 30 i bardzo bym marzyła o 2 kreskach, na pewno nic by mnie bardziej nie uradowalo :)
    Dziewczyny oby maj okazal sie rozkwitem 2 kresek dla wszystkich :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Razem testujemy ;-)
    Jupii :)
    Oby był szczęśliwy ten dzień :*

    Mordeczka, Klamka82 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Razem testujemy ;-)
    I ja i ja i ja! :)
    Ale super ekipa do testowania! :)

    Jak tam u Was owulacja dziewczynki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 09:20

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    I ja i ja i ja! :)
    Ale super ekipa do testowania! :)

    Jak tam u Was owulacja dziewczynki ?
    Oo jeszcze Ty Klamka. :-) super. :-)
    No ja mam nadzieję że już po owulacji albo przed bo jajniki dają o sobie znać

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Oo jeszcze Ty Klamka. :-) super. :-)
    No ja mam nadzieję że już po owulacji albo przed bo jajniki dają o sobie znać
    U mnie też dzisiaj się jajnik prawy odzywa powoli... ale śluz jeszcze ciągnący. Chociaż owulaki już negatywne.
    Wchodzimy w ten " piękny " okres odliczania dpo...

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    nie lipcówki tylko listopadówki ;)
    To chyba mówimy o dwóch różnych Agnieszkach heh :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ale to pieknie napisalas z tymi urodziami :) ja tez w maju mam okragle 30 i bardzo bym marzyła o 2 kreskach, na pewno nic by mnie bardziej nie uradowalo :)
    Dziewczyny oby maj okazal sie rozkwitem 2 kresek dla wszystkich :)
    To tak będzie :) jak tak was nadrabiałam to sporo dziewczyn ma w maju urodziny wiec musi być szczęśliwy :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ