X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 7 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mafro a kiedy testujesz?

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 7 maja 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps.mnie tez prosze dopisac do listy testujacych - 13'05 ma przyjsc @ i oby nie przyszla :)

    zosiak88, Iseko, Asia8787 lubią tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka nie mogę zacytowac Cię, ale nie denerwuj się... i nie zamartwiaj na zapas... kiedy masz termin @? jak się czujesz?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temin @ mam na 9-10 maja .Ogólnie to czuje się dobrze ale ja mam mieć 10 maja biopsje tego guzka tarczycznego. I chodzi o to że nie wiem czy zatestować wczesniej przed zabiegiem czy nie .A i luknij na mój wykres jaki beznadziejny.Myśle że nie bedę testować chyba nie ma sensu..A co tam u Ciebie masz jakieś objawy??

    e0ebbb7ed6454bb030aa42c64e066126.png

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna pobolewać mnie brzuch. Chyba idzie wyczekiwania i wytęskniona@.
    Nie spodziewałam się,ze tak będe na nią czekać. Ale ten cykl z czterema "pozytywami" i negatywną betą wymęczył mnie chyba bardziej niż ten z ciążą biochemczną. Niech to się kończy w cholerę. Przyszły mi dzisiaj testy owu, zel conceive i próbujemy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 13:38

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Zaczyna pobolewać mnie brzuch. Chyba idzie wyczekiwania i wytęskniona@.
    Nie spodziewałam się,ze tak będe na nią czekać. Ale ten cykl z czterema "pozytywami" i negatywną betą wymęczył mnie chyba bardziej niż ten z ciążą biochemczną. Niech to się kończy w cholerę. Przyszły mi dzisiaj testy owu, zel conceive i próbujemy!

    Powodzenia :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co mam plamienie ale mam taki bol miesiaczkowy ze pewnie do popoludnia rozkreci mi sie @

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Poki co mam plamienie ale mam taki bol miesiaczkowy ze pewnie do popoludnia rozkreci mi sie @

    No to powodzenia :) Ja niby zawieszona, ale chyba liczę, że @ nie przyjdzie ;)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    U mnie 4 dni do okresu.
    Oczywiscie zatestowalam. Wydawalo mi sie ze jest cien cienia wiec polecialam po test clear blue. W drodze obiecalam sobie ze zrobie dopiero jutro. Bo i tak przed terminem i juz bez porannego moczu. Nie wytrzymalam
    Zrobilam
    Widze 2 kreske bardzoooo slaba no doslownie niewidoczna. Teraz ciagle mysle o tym czy moze jednak zaskoczylo ?
    Czytam ze te testy moga dawac falszywy wynik. Umre do jutra.
    Powinnam poczekac z 2 dni ale pewnie nie dam rady. Nawet nie mam jak zrobic zdjecia bo nic nie widac :/

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    No to powodzenia :) Ja niby zawieszona, ale chyba liczę, że @ nie przyjdzie ;)


    Ja po prostu wiem ze z tego cyklu nici i im szybciej przyjdzie @ tym lepiej

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Mafro Debiutantka
    Postów: 12 22

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    Mafro a kiedy testujesz?

    18.05
    Tak dla pewnosci dodam sobie 4 dni po terminie om bo przed pierwsza ciaza mialam bardzo nieregularne okresy I chyba mi juz tak zostalo ze jeszcze kilka dni wole odczekac od terminu om zanim zrobie test.
    Ogolnie to ta ciaza nie bylaby planowana wiec nie do konca wiem czy na 100% 30.04 byla owulacja ale tego dnia dawaly o sobie bardzo znac jajniki wiec pewnie jakos tego dnia ewentualnie dzien pozniej byla owulacja.
    A nas niestety ponioslo w tym czasie za bardzo.

    Wyjdzie tak ze urodze w momencie kiedy mielismy zaczac starania :)

    Olaa86 lubi tę wiadomość

    qsky8m3i0hiupcp2.png
    iqcrxzdvsyi78pza.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Hej
    U mnie 4 dni do okresu.
    Oczywiscie zatestowalam. Wydawalo mi sie ze jest cien cienia wiec polecialam po test clear blue. W drodze obiecalam sobie ze zrobie dopiero jutro. Bo i tak przed terminem i juz bez porannego moczu. Nie wytrzymalam
    Zrobilam
    Widze 2 kreske bardzoooo slaba no doslownie niewidoczna. Teraz ciagle mysle o tym czy moze jednak zaskoczylo ?
    Czytam ze te testy moga dawac falszywy wynik. Umre do jutra.
    Powinnam poczekac z 2 dni ale pewnie nie dam rady. Nawet nie mam jak zrobic zdjecia bo nic nie widac :/

    Marika ale jeśli na teście cokolwiek widać, to możesz śmiało walnąć sobie betę :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Ikulinka29 nie dwnerwuj sie bo prolatyna Ci podskoczy co ma byc to bedzie. Zastanawiam sie czemu wszystkih dziewczyn nie ma wpisanych na testowanie na pierwszej stronie? Ikulinka29 kiedy testujesz?

    Wszystkie dziewczyny, które podały datę wpisuję, jeśli coś mi umknęło, to przypomnijcie :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlen no wiem tylko szukam Ikulinki np i nie moge znalezc :/ codziennie sprawdzam ;)
    MaARIKA12 lec na bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 14:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wyniki tsh ...

    Dziewczyny czy prolaktynę mogę razem z progiem zrobić 7dpo ?

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 7 maja 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Temin @ mam na 9-10 maja .Ogólnie to czuje się dobrze ale ja mam mieć 10 maja biopsje tego guzka tarczycznego. I chodzi o to że nie wiem czy zatestować wczesniej przed zabiegiem czy nie .A i luknij na mój wykres jaki beznadziejny.Myśle że nie bedę testować chyba nie ma sensu..A co tam u Ciebie masz jakieś objawy??

    Kurde to jeszcze dwa dni... ale nie boli Cię brzuch nie kłuje nie ciągnie? wykres... szczerze się na tym nie znam.. ale wydaje mi się że mimo że troszkę Ci skacze i tak tempka utrzymuje Ci się na tym samym poziomie... wysoko w sumie...

    ja termin mam na 13-14 maja więc cały tydzień czekam jeszcze, ja nie prowadze wykresu z mierzeniem temp. więc w sumie nie wiem co tam się dzieje... śluzu trochę wilgotno itd kłuje mnie troche i jakieś dziwne ciągnięcie jakby w dół... ale ja juz sama nie wiem czy to coś znaczy czy nie... cycki tylko bola ze masakra... i u mnie tyle...

    ale zastanawiam się ... a może jednak zatestujesz? jutro albo chociaz w srodę bo wiesz... jak jest to chyba w środe już test pokaze? nie? czemu nei ma sensu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 14:56

    Staramy się o dzidziusia :)
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wlasnie nie mam jak isc na bete :/ mieszkam w uk a to prywatnego labolatorium kawal drogi...
    Musze czekac

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 w tskim razie czekamy na pozytywne wiesci;)

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwczyny czy macie doświadczenie ze znieczulaniem (narkoza) przy nadczynności? mi się raz zdażyło w szpitalu że anestezjolog nie chciał znieczulić bo TSH za male i zagrożenie przełom tarczycowy te sprawy.
    Pytam bo jitro mam termin do szpitala i niestety mimo skorygowania dawki TSH nie wskoczyło w normę. Mam mieć laparo ale obawiam się że mnie nie znieczulą i będę w szpitalu bez sensu. Napisalam do gina ale stwierdzilam że moze ktoś z Was miał też doswiadvzenie w tej kwestii?

    Edit: no niestety musze ustabilizować TSH i dopiero na laparo:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 15:55

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Hej
    U mnie 4 dni do okresu.
    Oczywiscie zatestowalam. Wydawalo mi sie ze jest cien cienia wiec polecialam po test clear blue. W drodze obiecalam sobie ze zrobie dopiero jutro. Bo i tak przed terminem i juz bez porannego moczu. Nie wytrzymalam
    Zrobilam
    Widze 2 kreske bardzoooo slaba no doslownie niewidoczna. Teraz ciagle mysle o tym czy moze jednak zaskoczylo ?
    Czytam ze te testy moga dawac falszywy wynik. Umre do jutra.
    Powinnam poczekac z 2 dni ale pewnie nie dam rady. Nawet nie mam jak zrobic zdjecia bo nic nie widac :/
    zrób jutro tej samej firmy ale z nocnego moczu powinno byc lepiej i na zdjeciu powinno wtedy byc widac... te testy maja plastikowa oslonke ktora przy robieniu zdjec powoduje slaba widocznosc.Też jestem z UK i wiem jak jest z betą. Ja robilam clearblue testy z + i z kreseczką niby te z + wykrywaja 4 dni przed spodziewaną a te z kreseczką 6 dni a ja z wlasnego doswiadczenia powiem że te z + są lepsze mimo że wykrywa 4 dni przed spodziewaną to był pozytyw bardiej widoczny i też nie moglam na poczatku na zdjeciu pokazac wlasnie przez tą plastikową oslonkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 16:02

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ