X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    ja sprawdzalam te z tesco o ktorych piszesz i one są gorsze niż te gówna z allegro :) dlatego osobiscie wiem ze te paskowe ktore kupowalam sa o wiele lepsze i tu nie chodzi tylko o ilosc. A jak miałabym wydawac 3 funty za 2 testy i to gowniane testy to wole kupic te paskowe nawet jesli byłby tak samo gowniane jak te tesco to chociaz masz ich wiecej tego gowniaka i zawsze masz na wiecej dni :D


    Ja place £13 za dwa testy first response bo to sa najlepsze i najczulsze testy na rynku tym chinskim badziewiom nie ufam ;-)


    A ja melduje ze u mnie @ zawitala wiec nowy cykl czas zaczac

    Marudaruda, Katti lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    ja nie mam objawów nadczynności no chyba że się przez tyle lat przyzwyczaiłam:) teraz mam nie wchodzić w niedoczynność tylko w normę dla zdrowgo człowieka czyli tak najlepiej pomiędzy 1 a 2 jeśli chodzi o TSH:)
    a ft4 nie bada się rzekomo u osób bez tarczycy bo przyjmuje się tyroksyne i ona nie wychodzi prawidłowo (pewnie co innego jest u osob z tarczycą i na lekach) . Chodze do bardzo dobrego endo w Poznaniu więc mu ufam:)

    A! Widzisz. Na braku tarczycy się nie znam. Zwracam honor ;)

    Zrobiłam dziś hormony. Ciekawa jestem. Boli strona po wyciętym jajowodzie. Owu była z drugiej.

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Ja place £13 za dwa testy first response bo to sa najlepsze i najczulsze testy na rynku tym chinskim badziewiom nie ufam ;-)


    A ja melduje ze u mnie @ zawitala wiec nowy cykl czas zaczac
    nie musisz ufac ;) ja osobiscie nigdy nie mialam problemu z testami...nigdy nie wyszedl mi pozytyw kiedy ciazy nie bylo ...a jak czytam ze wychodza nie ktorym niby jakies pozytywy a beta mowi cos innego to ja nie wiem widocznie nie trafiam na wadliwe testy ;) U mnie niezaleznie od ceny i firmy żaden nie byl w moim przypadku felerny. Dla mnie elektroniczny z clearblue jest najlepszy ;p Mimo to po ujrzeniu cienia nie wydawalabym kasy na drogie testy tylko kupowalabym wlasnie te taniutkie dla potwierdzenia że kreseczka ciemnieje i tyle... szkoda kasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 12:22

    agniecha2101, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Hej dziewczyny, wpadam zostawic wiruski @€&¥<¥%+%¥%¥>¥}+{*{ i trzymam mocno kciuki za wszytstkie testujace w Maju:) to piekny miesiac, musi byc duzo pozytywow:-)
    Dzięki, łapię :P
    A jak się czujesz? Widzę, że 12ty tydzień już, ale to leci ;)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek a co mial lekarz jeszcze zrobic? W 4tyg na usg niewiele widac...dlatego lepiej isc pozniej .

    Grzechotka do 5 dni w super hiper dobrych warunkach :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Asioczek a co mial lekarz jeszcze zrobic? W 4tyg na usg niewiele widac...dlatego lepiej isc pozniej .

    Grzechotka do 5 dni w super hiper dobrych warunkach :D
    Dokładnie mogą życ do 5 dni wiec nigdy nic nie wiadomo wystarczył jeden silny który przetrwał a takich przypadków jest bardzo dużo wiec nigdy nie mów nigdy ;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj już brak krwawienia/plamien w środku cyklu wiec mąż jeszcze na ostatni dzień płodnych zaatakowany.
    A dziś sluz rozciągliwy.. coś czuje ze ten cykl nie będzie dużo lepszy od poprzedniego

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wczorajszych bolach raz jednej a raz drugiej strony brzucha dzis jest super... tylko spac mi sie chce...a zaczynam zaraz szkolenie do 18....

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale ten czas pomalu leci dziewczyny vo robicie aby nie myslec o tym? Jakby przyszla u mnie @ to ide do fryzjera i robie paznokvie trzebs sie jakos pocieszyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da się nie myśleć. Niby zajęta jestem, ale myślę i tak.

    Plemniki i do tygodnia mogą. Znajoma opowiadała, że mąż przebadany i tak wyszło. Śmiała się że może zajść w ciążę jak jego nie bedzie od tygodnia w domu.

    U mnie ból podbrzusza i brodawek. Brzmi super. Tylko jak wszystko wygląda super to zwykle ciąży nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung kiedy Ty testujesz wlasnie nie widzialam Cie ostatnio na forum po cp. 17.05 bede trzymac kciuki bol podbrzusza i bolace piersi to dobry zwiastun moze w koncu Ci sie uda;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 16:50

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Ikulinka, ale @ nie ma? pamietaj póki jej nie ma to zawsze jest nadzieja wiem że czasami lepiej na chłodno podchodzic do sprawy ... ale jakoś miałam nadzieję że się uda :) wszystko tak fajnie zapowiadało :)
    3mam kciuki mimo wszystko :)
    Kochana jesteś naprawde:-) ale niestety .A ty kiedy testujesz ?Ja trzymam kciuki za Ciebie :-)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Kurcze ale ten czas pomalu leci dziewczyny vo robicie aby nie myslec o tym? Jakby przyszla u mnie @ to ide do fryzjera i robie paznokvie trzebs sie jakos pocieszyc
    Szczerze, przy poprzednim staraniu dostawałam już bzika, z miesiąca na miesiąc chodziłam w coraz większej ciąży urojonej :D (a staraliśmy się 8 miesięcy i nic...)

    nie wiem jak będzie teraz, jeszcze w tym roku zamierzamy się pobrać, postanowiliśmy, że zaczniemy wcześniej, trudno najwyżej na ślubie będę w ciąży xD
    a jeśli nam się nie uda, no to już sobie wyobrażam, te pytania o ciążę, po ślubie..., także na razie staram się nie nakręcać przy tych staraniach, gorzej będzie po ślubie ehhh ;)

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka92 wrote:
    Szczerze, przy poprzednim staraniu dostawałam już bzika, z miesiąca na miesiąc chodziłam w coraz większej ciąży urojonej :D (a staraliśmy się 8 miesięcy i nic...)

    nie wiem jak będzie teraz, jeszcze w tym roku zamierzamy się pobrać, postanowiliśmy, że zaczniemy wcześniej, trudno najwyżej na ślubie będę w ciąży xD
    a jeśli nam się nie uda, no to już sobie wyobrażam, te pytania o ciążę, po ślubie..., także na razie staram się nie nakręcać przy tych staraniach, gorzej będzie po ślubie ehhh ;)
    No własnie zaczynam sie niepotrzebnie nakrecac blee bo to pierwszy cykl staran po roku czasu bo zrobiismy sobie przerwe i teraz szaleje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 17:45

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Kochana jesteś naprawde:-) ale niestety .A ty kiedy testujesz ?Ja trzymam kciuki za Ciebie :-)

    hmmm nie mów że@ przyszła... ja mam jakieś przeczucia...
    ja sobie założyłam że nie testuje... w ostatnim cyklu nie zdążyłam bo @ przyszła... teraz teoretycznie termin mam na 14 maja, ale biorę duphaston do 10 maja... i w sumie się zastanawiam... co zrobic... za dużo myślę chyba :/

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    No własnie zaczynam sie niepotrzebnie nakrecac blee bo to pierwszy cykl staran po roku czasu bo zrobiismy sobie przerwe i teraz szaleje.
    Spokojnie, nasz też będzie pierwszy cykl starań, ale obiecałam sobie, że tym razem nie będę się nakręcać = D i będziemy się kochać wtedy kiedy będziemy mieć na to ochotę, odpuszczam w tym miesiącu jakiekolwiek sprawdzanie "o to właśnie te dni, teraz trzeba najwięcej się starać" NIE! to ma być przyjemność :D Testować będę najwcześniej 31 maja, a nawet może i trochę później, także nie wiem czy nie wskoczę na czerwcowe testowanie, no ale zobaczymy :), także jeszcze sporo czasu, obecnie jestem w trakcie @ :D

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ciezko glowe wylaczyc a na spontan isc nie mozemy bo jestem po cp i zszytym jajowodzie wiec polowanie na lewa strone:/ zazdroszcze Wam

    Poziomka92 to super ze takie podejscie masz mnie z jednej strony korci by zrobic test a z drugiej strony rozum mowi ze nie ze czekaj na @ no i tak to dwa oblicza we mnie siedza;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 18:04

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Mi ciezko glowe wylaczyc a na spontan isc nie mozemy bo jestem po cp i zszytym jajowodzie wiec polowanie na lewa strone:/ zazdroszcze Wam

    Poziomka92 to super ze takie podejscie masz mnie z jednej stroby korci by zrobic test a z drugiej strony rozum mowi ze nie ze czekaj na @ no i tak to dwa oblicza we mnie siedza;)
    A co oznacza skrót cp? jestem jeszcze nie wtajemniczona :)

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaza pozamaciczna

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej to faktycznie przeszłaś... :/

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ