X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79, Natalia91 i seren1989 a co z Waszym testowaniem? Bo nie widać na pierwszej stronie jaki wynik jest waszych testów?

    zosiak88, Jola79, Marilen lubią tę wiadomość

    maj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie bedzie najwiekszy stres jak sie pojawia te dwie kreski czy oby jest w macicy to przeraza:/

  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maj2018 wrote:
    Jola79, Natalia91 i seren1989 a co z Waszym testowaniem? Bo nie widać na pierwszej stronie jaki wynik jest waszych testów?
    Ja już pisałam (na 20 stronie) że niestety ale dostałam @ a że mam cykle co 26 dni to jeszcze raz zdążę testować 29 maja, więc proszę tam zaznaczyć.
    Dziewczynki którym się udało WIELKIE GRATULACJĘ i życzę szczęśliwych, nudnych ciąż i mam nadzieję że niedługo też zobaczę 2kreski.

    zosiak88 lubi tę wiadomość

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie też obiecałam że wytrzymam do 16 maja i żeby było łatwiej zrobiłam dziś jeden jedyny test jaki miałam w domu- żeby nie kusił no bo 7 dpo to przecież jeszcze nic nie pokaże..oj jak sie myliłam jest ledwo widoczna kreska ale nie nakręcam się bo wiadomo jak może być. No i średnio wierzę że 7dpo już by coś mogło wyjść. Czytałam że niektórym w 8 wyszlo ale 7, nie bardzo
    Także czekam :D aczkolwiek sie zdziwiłam byłam pewna ze bedzie biel vizira

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 19:51

    Skarpeta, Olaa86, Marudaruda, Renes, kuzmoni1, ams, agniecha2101, Iseko lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katepr o to wczesnie testa zrobilas;) ale to fajnie ze cos tam wyszlo jest nadzieja;) moze powtorz za dwa dni i porownaj czy jest ciemniejsza;)

    Olaa86 lubi tę wiadomość

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ja sobie też obiecałam że wytrzymam do 16 maja i żeby było łatwiej zrobiłam dziś jeden jedyny test jaki miałam w domu- żeby nie kusił no bo 7 dpo to przecież jeszcze nic nie pokaże..oj jak sie myliłam jest ledwo widoczna kreska ale nie nakręcam się bo wiadomo jak może być. No i średnio wierzę że 7dpo już by coś mogło wyjść. Czytałam że niektórym w 8 wyszlo ale 7, nie bardzo
    Także czekam :D aczkolwiek sie zdziwiłam byłam pewna ze bedzie biel vizira


    Oj trzymam kciuki by to bylo to :) i niech kreseczka ciemnieje coraz mocniej :)

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr... ja też się zastanawiam czy jakiś test zrobic... kusi kusi ale też czekam oby ten cień był tą krecha

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Ja sobie też obiecałam że wytrzymam do 16 maja i żeby było łatwiej zrobiłam dziś jeden jedyny test jaki miałam w domu- żeby nie kusił no bo 7 dpo to przecież jeszcze nic nie pokaże..oj jak sie myliłam jest ledwo widoczna kreska ale nie nakręcam się bo wiadomo jak może być. No i średnio wierzę że 7dpo już by coś mogło wyjść. Czytałam że niektórym w 8 wyszlo ale 7, nie bardzo
    Także czekam :D aczkolwiek sie zdziwiłam byłam pewna ze bedzie biel vizira

    Poka!! :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    katepr... ja też się zastanawiam czy jakiś test zrobic... kusi kusi ale też czekam oby ten cień był tą krecha

    A ile dni po owulacji jesteś?

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki, żeby bladzioch ciemniał!

    zosiak88, katepr lubią tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za ciemna kreche i za testujace jutro powodzenia piszcie:*

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej szybciutko Ci wyszło. Oby to było to!!! Kciuki za ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr ale fajnie :D wrzuć fotkę! Kciuki za ciemniejszy.

    Zosiak, właśnie mnie też kusi, żeby zatestować wcześnie... rano zrywam się wieźć dziecko do szkoły, więc może w weekend... 11-12 to już jest szansa na kreskę...

    Ale dostałam wyniki hormonów. Progesteron 13. Tak mocno średnio :/ estrogen nie optymalny, ciut za wysoko, testosteron ciut za nisko. Może przesadziłam z inozytolem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung Jak Cie korci to zrob sobie ja chyba wole nie wiedziec narazie

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    A ile dni po owulacji jesteś?

    dziś 9dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 21:18

    Olaa86 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Sung Jak Cie korci to zrob sobie ja chyba wole nie wiedziec narazie

    tak, u nas im krócej wiemy tym krócej się boimy...

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • raziatko Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety kochane, wczoraj testowałam ale sama nie wiem co to wyszło. Jest tam ta druga kreska? Czy raczej nic tam nie widzicie? Nie umiem zdjec wstawiac wiec podaje tak;

    https://zapodaj.net/7d335b277ad37.jpg.html

    https://zapodaj.net/e1eec3adc832f.jpg.html

    Marudaruda, SylwiaLu, pumka1990 lubią tę wiadomość

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raziatko wrote:
    Kobiety kochane, wczoraj testowałam ale sama nie wiem co to wyszło. Jest tam ta druga kreska? Czy raczej nic tam nie widzicie? Nie umiem zdjec wstawiac wiec podaje tak;

    https://zapodaj.net/7d335b277ad37.jpg.html

    https://zapodaj.net/e1eec3adc832f.jpg.html

    Wydaje mi się, że jest :) Bardzo słabo, prawie niewidoczne. Ile dpo?

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakies apki fajne na tela zeby wykres z tempki robic? Cos jak tu na Ovu? Nie bardzo chce tyle kasy co msc placic na Ovu i poszukuje bezplatnej na tela. Mialam Ovuview ale jakos jednak mi nie podpasowal.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuce jutro po powrocie z pracy bo aktualnie na nocy jestem :) powtorze go chyba dopiero faktycznie 16 :p

    Raziatko dziwnie to wyglada. Na jednym jakby hyla druga kreska ale cieniutka a na tym.drugim zdjeciu jakby caly test byl w cieniu hmm

    Inso87 ovuwiev jest ekstra mam od kilku lat :) ah dopiero doczytalam ze Ci nie pasuje hmm to nie znam innego. Ale masz tyle postow na forum i nie masz darmowego roku? Ja napisalam.do nich i dostalam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 21:59

    iNso87 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ