X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Kochana to może Maj okaże się szczęśliwy w końcu!!! :)

    Szczerze nie nastawiam sie moj umysł jest juz na ivf jesienia

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Podziw że się nie poddałaś i mocno zaciśnięte kciuki za powodzenie.

    Ja się dziś dowiem czy mój pęcherzyk urósł...


    Nigdy nie mozna sie poddac :-) w koncu sie uda :-) kazdej z nas tylko nie mozna tracic wiary i nadzieji

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ale jaja! dziewczyny, aż sprawdziłam trzy kalendarze, zresztą z kostek mogłam wyliczyć :P Ale u mnie w tel pokazuje 30 dni na maj!!! Kalendarze dwa drukowane już po Bożemu- 31 dni :D Jaja!

    To wpisuję! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 09:49

    agniecha2101, Iseko, iNso87 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Dzień dobry! Ja się przywitam, bo pewnie tutaj trafię i tak koniec końców :D

    No Grzechotka ja nie byłabym taka pewna ;P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY! uzupełniłam testerki na pierwszej stronie, jeśli kogoś pominęłam, krzyczcie!

    Trzymam za Was mocno kciuki! Nas czeka powtórne (2) badanie po 3 tygodniacj od poprzedniego...Nie łudzę się. Choć marzę, aby okazało się, że to faktycznie choroba tak pogorszyła parametry nasienia.
    A słyszałyście o tym, że do badania komputerowego pobierany jest "fragment" nasienia, tzn jak chodzi o ruchliwość itd To tak jakby z całego trawnika w ogródku wyciąć metr na metr i liczyć ile tam trafiło się stokrotek, a na drugim metrze wynik może być zupełnie inny. Stąd powtórzenie badania, nie po upływie 3 miesięcy (aż powstaną zupełnie nowe formy) tylko po 7-21 dniach od pierwszego badania. Czasami wykonuje się nawet trzy takie badania, i wyciąga średnią.
    Stąd zdarzało się, że ktoś w jednym badaniu miał 1/2/3% morfologię, a w kolejnym po kilku tygodniach zaledwie 16% np.

    Trochę optymizmu z rana dla wszystkich żon facetów z terato i inna spermią ;P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy pobranie tego nasienia musi być w przychodni czy można np. w domu i zanieść ?
    Sorki za głupie pytanie ale w tym cyklu pierwszy raz będziemy badać też mojego faceta :)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Dziewczyny a czy pobranie tego nasienia musi być w przychodni czy można np. w domu i zanieść ?
    Sorki za głupie pytanie ale w tym cyklu pierwszy raz będziemy badać też mojego faceta :)

    Można, ale: trzeba oddać do 30 min od pobrania, więc jeśli dojechać musicie to...
    Dodatkowo ważna jest temperatura w jakiej przewozicie, nie może być ani za wysoka ani za niska, a przy takiej temp.jak teraz to kiepsko to w aucie trzymać np. Poza tym, "trzepanie" w aucie może tez przekłamywać wyniki, np w temacie upłynnienia.

    A nie macie jak na miejscu oddać?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "trzepanie w aucie " :)))))))))))))))))

    To chodzi bardziej o to, że ciężko mu się z roboty urwać... logistycznie ciężko ogarnąć ale ma w piątek 4/05 wolne to rzeczywiście lepiej jak sam podjedzie.
    Chociaż czuje, że to będzie dla niego bardziej krępujące niż w domu :)))

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    No Grzechotka ja nie byłabym taka pewna ;P

    :*
    Ja mam przeczucie, że nawet owu nie było :D

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie chyba tez na.maj zalapie....temperatura spada z dnia.na dzien... nie wiem czemu skoro do.okresu tydzien... a temperatura buuu...spada codziennie o 1 stopien :( a taka mialam nadzieje

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    "trzepanie w aucie " :)))))))))))))))))

    To chodzi bardziej o to, że ciężko mu się z roboty urwać... logistycznie ciężko ogarnąć ale ma w piątek 4/05 wolne to rzeczywiście lepiej jak sam podjedzie.
    Chociaż czuje, że to będzie dla niego bardziej krępujące niż w domu :)))

    Ale to zależy skąd jesteście i czy macie Klinikę blisko. U nas jest bardzo komfortowo, nikt nie wie po co idziesz i gdzie, dostajesz kartę do pokoiku w piwnicy. Zostawiasz zdobycz i tyle. Nie lata mąż z tym po budynku itd. Umawianie na godziny. Pełen komfort ;P

    Pamiętajcie, musicie się umówić, z ulicy nie biorą :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 10:47

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Ja sie chyba tez na.maj zalapie....temperatura spada z dnia.na dzien... nie wiem czemu skoro do.okresu tydzien... a temperatura buuu...spada codziennie o 1 stopien :( a taka mialam nadzieje

    Ale może to implantacja i okno? Jak odbije to bym się podniecała :D

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Ja sie chyba tez na.maj zalapie....temperatura spada z dnia.na dzien... nie wiem czemu skoro do.okresu tydzien... a temperatura buuu...spada codziennie o 1 stopien :( a taka mialam nadzieje

    Może jeszcze odbije?

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Ale to zależy skąd jesteście i czy macie Klinikę blisko. U nas jest bardzo komfortowo, nikt nie wie po co idziesz i gdzie, dostajesz kartę do pokoiku w piwnicy. Zostawiasz zdobycz i tyle. Nie lata mąż z tym po budynku itd. Umawianie na godziny. Pełen komfort ;P

    Pamiętajcie, musicie się umówić, z ulicy nie biorą :P

    Tak, tyle wiem, że trzeba się umówić :) , to w LuxMed będzie, bo tam mam abonament z pracy i nie wiem jak to się tam odbywa. No cóż niech się poświęci a nie tylko bzyka :)

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Może jeszcze odbije?
    Watpie :( jakos.nadzieje trace...jade po wyniki :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Tak, tyle wiem, że trzeba się umówić :) , to w LuxMed będzie, bo tam mam abonament z pracy i nie wiem jak to się tam odbywa. No cóż niech się poświęci a nie tylko bzyka :)

    A pakiet uwzględnia badanie nasienia? Upewnij się. No akurat Luxmed słynie z mało komfortowych warunków.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A pakiet uwzględnia badanie nasienia? Upewnij się. No akurat Luxmed słynie z mało komfortowych warunków.
    Właśnie się dowiedziałam, że LuxMed ma z Invictą podpisaną umowę na leczenie niepłodności ...

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że LuxMed ma z Invictą podpisaną umowę na leczenie niepłodności ...

    Oo, no to super, tylko pewnie niewiele w pakiecie jest. No chyba, że macie jakiś super VIP pakiet.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Watpie :( jakos.nadzieje trace...jade po wyniki :)

    A czego? bety czy proga?
    Kurcze, ta druga połowa cyklu zawsze do bani...hoć ja w tym miesiącu już się pogodziłam, że nie mam nawet co testować na początku maja ( morfologia 1%). Błagam tylko Boga, żeby wyniki się zmieniły :(

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Oo, no to super, tylko pewnie niewiele w pakiecie jest. No chyba, że macie jakiś super VIP pakiet.
    Są zniżki na podstawową diagnostykę damską i męską 50%...

    Marilen lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ