X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    hej,
    Ja sie pokusiłam dziś i wczoraj na test i ...negatywny:( więc czekam na @ - powinnam miec w sb:(
    kochana... daj spokój, za wcześnie na test :*

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka ja tam też po ovu zamierzam sobie chlapnąć piwko, zwłaszcza że w w piątek i sobotę odwiedzam rodzinkę i nie da się inaczej, czytając mamę ginekolog i inne publikacje utwierdziłam się w przekonaniu, że do planowanego dnia okresu nie wpłynie to negatywnie na ewentualną fasolkę, chyba wolę napić się piwa gdy mam ochotę niż odmawiać sobie go przez 14 dni a później i tak mi nikt nie da gwarancji, że fasolka będzie

    miśka a długo już się staracie?? i czy długo staraliście się o pierworodnego?

    auricomka też myślę, że na test mogło być jeszcze zbyt wcześnie, trzymam kciuki




    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki dla pozytywnych, przytulam te z @. Forum mi szwankuje i nie mogę uaktualnić listy. Dobrej nocki :*

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 tulę, wiem co czujesz, mi pomogła izolacja od ovu na kilka miesięcy i dodatkowa praca, a teraz pięć miesięcy później wracam do starań, tobie też życzę powrotu, gdy tylko poczujesz się gotowa

    to rzeczywiście smutna wiadomość :( ale jeśli to rzeczywiście była ciąża pozamaciczna to chyba lepiej że tak wcześnie ją straciłaś, może uda się uratować jajowód :)

    a ja chce przyśpieszyć czas :) co by było już minimum 10dp :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    miśka ja tam też po ovu zamierzam sobie chlapnąć piwko, zwłaszcza że w w piątek i sobotę odwiedzam rodzinkę i nie da się inaczej, czytając mamę ginekolog i inne publikacje utwierdziłam się w przekonaniu, że do planowanego dnia okresu nie wpłynie to negatywnie na ewentualną fasolkę, chyba wolę napić się piwa gdy mam ochotę niż odmawiać sobie go przez 14 dni a później i tak mi nikt nie da gwarancji, że fasolka będzie

    miśka a długo już się staracie?? i czy długo staraliście się o pierworodnego?

    auricomka też myślę, że na test mogło być jeszcze zbyt wcześnie, trzymam kciuki

    o synka 7 m-cy
    o siostrę ;) 3,5 roku :/ po drodze 2 straty ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    a ja chce przyśpieszyć czas :) co by było już minimum 10dp :)
    też bym tak chciała ... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 23:37

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez chcielibyśmy siostrzyczkę :) albo nawet dwie :) ale u nas w najbliższej rodzinie nie ma bliźniaków więc chyba mało realne :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie :)
    czy skoro dziś wyszedł test ovu pozytyw to jutro będzie owulka czy jutro też mam robić :)

    aaa kupiłam dziś w w carrefour testy ciążowe 25 - po 3,50 były :)
    a w rossmanie testy ovu facelle 5 sztuk za 17,00 - chyba dobra cena??


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    mam pytanie :)
    czy skoro dziś wyszedł test ovu pozytyw to jutro będzie owulka czy jutro też mam robić :)

    aaa kupiłam dziś w w carrefour testy ciążowe 25 - po 3,50 były :)
    a w rossmanie testy ovu facelle 5 sztuk za 17,00 - chyba dobra cena??

    Najlepiej jutro tez zrobić bo testy mogą wykryc owulke do 48 h więc jesli dziś pozytywny to teoretycznie w ciągu 48 h wystąpi owulka.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja w pierwszej ciąży na tym etapie chciałam się napić winka i wylałam do zlewu po 3 łykach bo mi nie szło. :) organizm chyba sam wiedział co robi. :)

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla +,tule mocno - :*
    Basik83 bardzo mi przykro :(

    Ja tez dopóki nie zobaczę dwóch kresek żyje normalnie jak mam ochotę na % nie odmawiam sobie. Ale mój M jak widzi ze pije np piwo po owu to aż gotuje sie w nim bo przecież nie powinnam juz pic.

    Miłego dnia dziewczyny :)ja ide ogarnąć się do pracy .

    age.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.ja tez wczoraj miałam 20dc a wypiłam 3 lampki winka :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wypiłam piwo. Mój mąż też się gotuje jak to widzi. No ale przecież tak piwa mogę nawet rok sobie odmawiać. Jak będę pewna ciąży to już nic nie wypije.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie proszę na 08.05 :)

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja tak na chwilkę :)
    U mnie dalej nie wiem jak sytuacja, jutro idę do gin. Sprawdzić czy była ta pozna owulka czy nie.
    Przeczytałam wasze posty...
    Moja rada:)
    Dopuki test negatywny róbcie wszystko tak jakbyście nie były w ciąży. Ja tez kiedyś się spinałam nie piłam, a w cyklu kiedy zaszłam w ciąże wyluzowalam totalnie. Ba! Miałam duzooo imprez. W tym czasie.. ciąży się kompletnie nie spodziewalam, a spinanie nam nie pomaga, dodam ze moje dziecko straciłam z powodu wady genetycznej, a wiec złe połączenie się chromosomów i uzywki nie maja nic do tego.
    Ściskam Wszystkie! I powodzenia :)
    Maj musi być nasz !

    Zuza_22, AJA_S lubią tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swinkaminka :)
    Pamietam Cię! Jak dołączyłam do owu.
    Bardzo mi przykro ze tu się znowu spotykamy.
    Wcześniej miałam inny nick.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    mam pytanie :)
    czy skoro dziś wyszedł test ovu pozytyw to jutro będzie owulka czy jutro też mam robić :)

    aaa kupiłam dziś w w carrefour testy ciążowe 25 - po 3,50 były :)
    a w rossmanie testy ovu facelle 5 sztuk za 17,00 - chyba dobra cena??

    Bardzo fajne sa te testy mialam wiele firm i te najbardziej mi pasowaly :)na nich jest napisane, ze po pierwszym pozytywie nie trzba więcej robic, bo poziom już podskoczył, a pik lh liczy się od pierwszego wzrostu i może się utrzymywac przez kilka dni. Ja robie ten jeden i później przytulanki do skoku temp :)

    Cena super normalnie po 25zl :D Owocnch staran <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 09:55

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whyme masz 100% prawdy, choć sama tracę rozum w okolucach 10dpo :P

    WhyMe lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza podczytuje wasz wątek i juz kiedyś miałam pisać ze masz bardzo podobna sytuacje do mnie :)) szczegóły w moim podpisie :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po owu jak mam ochotę to pije piwko lub drinka. Tak to bym już od 4 lat nie tykala alkoholu. A lubimy z mężem pogadać przy drinku. Oczywiście wszytko w granicach rozsądku.
    Ja jutro sikne na test ale raczej nic z tego nie będzie.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ