X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja też się nie spinam po owu tym bardziej, że dzieciątko odżywia się początkowo ciałkiem żółtym, więc to co jemy czy pijemy nie ma na nie wpływu.natura wie co robi przecież dawno kobiety nie dowiadywaly się o ciąży tak wcześnie.
    ŚwinkaMinka ja mam nadzieję że już się więcej na tym wątku nie spotykamy chyba że po 9 m-cach szczęśliwe zakończonej ciąży
    Ja kupiłam ostatnio testy z apteki geminii. 10 szt za 7 zł(promocja była), ale mam też takie z allegro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 11:29

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, byłam na kwietniowym testowaniu, testowanie wyszło negatywnie, okres dostałam o ponad tydzień spóźniony. Zakończył mi się jakoś 5 dni temu, ale przez te 5 dni za każdym razem przy wypróżnianiu plamię na różowo bądź brązowo. Wytrę papierem i przez cały dzień ok, i następnie znowu przy wypróżnianiu plamię... Miała tak któraś? Czytałam coś na internecie o takim zjawisku, ale pisały to kobiety w ciąży, które miały łożysko blisko ujścia szyjki i parcie powodowało plamienie... Ja nie jestem w ciąży, przynajmniej testy tak pokazały i dostałam ten nieszczęsny spóźniony okres. Podpowiedzcie coś jeżeli tak miałyście, do kogo się z tym udać?

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy ciążowe też zamawiam w gemini. Właśnie jutro przychodzi mi nowe zamówienie. A owulacyjny używam z domowego laboratorium. Albo w gemini a ostatnio kupiłam w rossmanie bo była jakaś promocja.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Zuza podczytuje wasz wątek i juz kiedyś miałam pisać ze masz bardzo podobna sytuacje do mnie :)) szczegóły w moim podpisie :)

    O rany faktycznie :D kropka w kropke możemy sobie piątkę przybić :D kurczę też myślałaś, że jak z pierwszym sie odrazu udało to drugie też szybko bedzie?
    Ja strasznie byłam zawiedziona po pierwszym nieudanym cyklu- wręcz obrażona :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 11:50

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza byłam bardzo zdziwiona :) bo ja nie chce wracać do pracy i chciałam po roku zajść w druga ciąże, zeby wszystko sie ,,zazębiło". Czekaliśmy z próbami i czekaliśmy zeby idealnie po roku zaskoczyło a tu zonk... miesiąc, dwa, trzy, No i teraz czekam na efekt czwartej proby...:)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad wrote:
    Witam dziewczyny, byłam na kwietniowym testowaniu, testowanie wyszło negatywnie, okres dostałam o ponad tydzień spóźniony. Zakończył mi się jakoś 5 dni temu, ale przez te 5 dni za każdym razem przy wypróżnianiu plamię na różowo bądź brązowo. Wytrę papierem i przez cały dzień ok, i następnie znowu przy wypróżnianiu plamię... Miała tak któraś? Czytałam coś na internecie o takim zjawisku, ale pisały to kobiety w ciąży, które miały łożysko blisko ujścia szyjki i parcie powodowało plamienie... Ja nie jestem w ciąży, przynajmniej testy tak pokazały i dostałam ten nieszczęsny spóźniony okres. Podpowiedzcie coś jeżeli tak miałyście, do kogo się z tym udać?

    Ja tak mam, że generalnie raczej podczas dnia krwawienie jest słabe, a podczas korzystania z toalety większość ucieka :P tak samo mam w płodne dni ze śluzem płodnym, ale wydaje mi się to normalne to chyba kwestia pozycji i rozluźnienia mięśni :)
    Widac coś się tam jeszcze zluszcza, ale już w małych ilościach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 11:58

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olam haha miałam tą samą strategię :P Od czerwca musze wracac, bo jeszcze urlop mam i wiem, że dostanę wypowiedzenie wiec tez już nogami przebieram :D
    Ja troche ryzykowalam, bo pierwsza próba jak mały miał 10 miesiecy, a ja po cc jestem.

    Kurczę trzymam mocno kciuki :) kiedy planujesz testowac?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie się dziś czuję, ból głowy, nie dobrze mi. Zmierzyła teraz temp a tu 35,5 to chyba nie dobrze na ten dzień po owu prawda? Kurze jakieś źle ciśnienie jest i tak okropnie się czuję.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza tez jestem po cc. Tez jestem na wypoczynkowym i tez musze wracać w czerwcu :) i tez boje sie ze mnie zwolnią ale planuje zmienić wymiar etatu i wtedy jestem chroniona 12 msc i dalej próbujemy :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety mniejszy wymiar mnie nie ochroni :( nie zawsze to działa niestety
    Też mamy chłopaka :D trzymam kciuki!

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam dużo na ten temat i podobno zawsze chroni. Pracodawca jest zobligowany przyjąć taki wniosek o zmniejszenie etatu. Moze to byc zarówno np 7/8 jak i 3/4. I wtedy według prawa pracy jestes chroniona rok. Ale nie wymądrzam sie bo każdy ma inna sytuacje :) ale miło poznać kogoś tak do siebie podobnego :))

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sie nie uda to zmienię etat na 1/2. Nie wytrzymam dłużej bez syna ;)

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 3 maja 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zmieniam pracę, ale nawet gdyby w takiej sytuacji się udało i tak bym się cieszyła ;)

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja mam powiedziec? W Holandii jest 16 tygodni macierzynskiego. I to w dodatku zaczyna sie jakies 4 tyg przed porodem. A pozniej trzeba oddac dzieciatko do opiekunki i wracac do pracy.

    My mamy drugi cykl staran. Razem z zelen Conceive i Kinderwunsch ;) ktorys musi zadzialac ;)

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa miesiące temu stosowalam conceive i nic. Męża wkurzał ten poślizg wiec wyrzuciłam resztkę. Ale przez jeden cykl był w użyciu i sie nie udało :/

  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja też, go mam, ale w tym cyklu o nim zapomnieliśmy :( Ciekawe czy u mnie coś da....

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też szukam czym się wspomóc :P
    Może któraś z was wie czym skutecznie podnieść porogesteron w drugiej fazie? Naturalnie bez luteiny itp :)

    Narazie łyka wit b6 mam nadzieję, że coś pomoże

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w drugim miesiącu prób chciałam sie wspomóc - wiesiolek, żel, kwas foliowy; mężowi selen i cynk. Ale to o dupę rozbic. Schowałem do szafy i ide na żywioł ;)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no, ja ten cykl też "odpuszczam" psychiczne i staram się wyluzować trochę :) i nawet czuję, że trochę lepiej z moją głową

    Oby ten żywioł nam pomógł :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza a kiedy ovu?

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ