X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Kochane
    Czy pod swiatlo jest zawsze druga kreska?
    https://zapodaj.net/ac3ecaf50705a.jpg.html

    To pink test? U mnie nic pod światło nie ma, nawet latarką z tel poświęciłam od tyłu i na moim śladu nie ma :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Marlena88 zakwasy to idealne określenie tego bólu.

    Ja mam bóle od kilku dni, wczoraj było apogeum ale dzisiaj już ból i obrzęk ustępuje, choć piersi wydają mi się sporo większe niż wczoraj. Nie wiem czy to progesteron już ustępuje i będzie @ (termin 11.05) czy jednak coś się dzieje. Jeszcze doszedł dzisiaj rwący ból podbrzusza..echh te dylematy

    no ja mam dosłownie to samo, że najpierw mnie boli i dotknąć się nie mogę, a przed terminem ustaje. też do końca nie mogę tego rozgryźć i nie wiem o co w tym chodzi.

    największy ból mam zawsze wtedy, kiedy jest apogeum progesteronu. czyli to może mieć związek z jego wahaniami. przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 13:15

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięi kochane za pocieszenie. Za testujące trzymam kciuki:*

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak właśnie myślę, że to kwestia poziomu progesteronu. Kilka dni po owu rośnie progesteron do maksimum, rosną piersi i rośnie rozdrażnienie (i niechęć do <3), potem wszystko ustępuje i zazwyczaj po 2-3 dniach przychodzi plamienie + @. Boję się, że właśnie wszystko odpuściło choć mój Luby twierdzi, że się udało :D Jasnowidz

    AJA_S lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie w ogóle piersi nei bolą przed miesiaczką. W tym cyklu jedynie je tak czuje po zewnętrznej części piersi, takie kłucie i nic więcej. We wcześniejszych cyklach uczucie to miałam 2 dni przed miesiaczką, w tym cyklu od ovulacji. Eh nie wkręcam się bo zwariuje :/

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    właśnie piersi nie czuje, brzucha też... śluzun nie obserwowałam dzisiaj ale przedwczoraj był kremowy :P

    na tym etapie cyklu przy ciąży miałam sluz dalej kremowy lub lepki i tylko wrażliwe piersi (choć jak gdzieś tu na forum czytałam każdy inaczej postrzega "wrażliwe piersi" i "bolące pierci")

    a tego śluzu masz więcej? bo u mnie to tak średnio a nawet mało.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ sie rozkreca, ale mialam takie przeczucie wiec rozczarowania wielkiego nie ma :) Maj tez odpada moj misiek jedzie na komunie corki i akurat w odpowiednie dni ;) Wiec luz blues i co ma byc to bedzie ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNI szkoda, no ale masz przynajmniej prawidłowe podejście do tego. ja to zaraz depresja i niewychodzenie spod koca przez dwa dni :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Kochane
    Czy pod swiatlo jest zawsze druga kreska?
    https://zapodaj.net/ac3ecaf50705a.jpg.html

    A jak nie robisz pod światło to widzisz chociaż lekki cień ten drugiej kreski?? Bo ja będąc z pierwszej ciąży widziałam "cień cienia" i mąż się śmiał zemnie że wymyślam i nic nie widać... Aż 3 dni później już było ładnie widać druga kreche i beta wyszła ponad 100 :-) także trzymam kciuki żeby to było to!!!!

    A ja 23dc i już doczekać się nie mogę końca tygodnia, fakt że nie było zbyt wiele <3 ale może akurat gdzieś się wbilismy hehehe

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNI <3

    Doti87 trzymam kciuki a nóż się wpasowaliście :)

    Marlena88 kurcze to ciężko to przechodzisz , ja tam też chwile rozczarowania smutek ale staram się nie popadać w większe rozpacze, bo to nic nie daje. Wiem, że to ciężko współczuję rozczarowań i życzę w końcu owocnego cyklu.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:

    Marlena88 kurcze to ciężko to przechodzisz , ja tam też chwile rozczarowania smutek ale staram się nie popadać w większe rozpacze, bo to nic nie daje. Wiem, że to ciężko współczuję rozczarowań i życzę w końcu owocnego cyklu.

    bo dla mnie najgorsze jest to, że nie wiadomo o co chodzi. lista potencjalnych sprawców moich niepowodzeń ciągle się zmniejsza i już nawet nie wiadomo jakie badania dalej robić a nadal się nie udaje. co miałam źle zostało poprawione, hsg w porządku, usg wychodzi lux, mąż lux. dlatego jestem taka bezsilna. też jakoś się potem pozbieram ale jak widzę @ to mam chęć krzyczeć z bezradności.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie apogeum progesteronu od kilku dni bo mam ogólnego wkurwa :-)

    AJA_S, Marlena88 lubią tę wiadomość

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    a tego śluzu masz więcej? bo u mnie to tak średnio a nawet mało.


    nie, mam mało jak zwykle...w sumie aby sprawdzic śluz to musze "sięgnąć" ale ja mam tak w sumie prawie cały cykl

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    Kamelkowo, Karolinams, misiak 17, Luccecita, majza, madzioszka, słońca łan, joyce. PROSZĘ DAĆ ZNAĆ CO Z WAMI! :)
    U Majzu @ a reszta nie ma chyba udostępnionych wykresów ;)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie jakiś wirus panuje... dziś chyba zdechne. Zrobiłam gołąbki, które oddałam teraz w pracy nie dość że całe podbrzusze boli bardziej jak na @ niż na owulke... i do tego dusi mnie (boli w mostku, aż oddechu nie mogę złapać) ;(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    Kamelkowo, Karolinams, misiak 17, Luccecita, majza, madzioszka, słońca łan, joyce. PROSZĘ DAĆ ZNAĆ CO Z WAMI! :)


    U mnie testy negatywne i @ już czai się za rogiem. Więc maj nie był dla mnie. Czerwiec odpuszczamy i w lipcu iui.

    Gratuluję fasolek i trzymam kciuki za kolejne pozytywy.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby maj miesiącem matek a widzę że mało co się udaje :(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny nie chce się ośmieszac majac na uwadze , że 8-9 dni po owu zrobiłam bete i negatywna (progesteron 19,77 dla odmiany) ale czy mozliwe jest, że 11-12 dni po owu było zagnieżdżenie ? Pytam bo tego dnia spadła mi temperatura a dzisiaj znowu urosła? Kurcze nie chce sobie wkręcać i zanudzać ale mam wrażenie , ze ten śluz jest taki inny ... dzisiaj ide do Gina i tak więc pewnie przy usg coś tam może zobaczy minimalnego, jakiś płyn czy coś podobnego jeśli jest na rzeczy coś oczywiście.

    Sarrra wszystko zależy od tego ile trwa twoja faza lutealna. Jeśli trwa 12 dni to raczej mało możliwe, ale jeśli 15-16 to już spore prawdopodobieństwo.
    Faza lutealna jest stała więc zobacz sobie ile trwa u Ciebie

    welonka lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • słońca łan Znajoma
    Postów: 19 31

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    gratuluję wszystkich Fasolek <3
    ja piszę, żeby zameldować @ :) przyszła tak regularnie, że aż sama się zdziwiłam ;)

    Trzymam kciuki za reszte dziewczyn, oby @ do Was nie przyszły ;)

    Powrót do starań : maj 2016
    w trakcie strata Aniołka w 13tc [*]
    klz9df9h7q06iokw.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie odczytuje online wyniki z dzisiejszych badań... lekko się podłamałam no ale w poniedziałek do lekarza - niech ona na to spojrzy

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ