X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 10 maja 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA ja doświadczeń takich nie mam, żeby miec wrażenie "wymęczonego męża" ale w sumie nie serduszkujemy jakoś bardzo intensywnie i często, natomiast zgadzam się z melunia, ze wazna jest psychika. U nas mimo, ze to właściwie drugi cykl strań (pierwszy zakończony cp) to i tak juz rozmawiałam z M. czy nie czuje się wykorzystany zadaniowo - takie rozmowy sa ważne.

    u mnie dziś tez 9dpo ale ostatnio albo miałam kiepskie testy (najpierw quixx robiłam trzy razy) i nic nie wychodziło - ładna kreska pokazała się dopiero na teście innej marki 20 dpo (quixx robiłam od 13 i 15 dpo), więc teraz nie chce za wczesnie testowac - poczekam do terminu @ i jeśli tempka nie spadnie zorbie test dzień pózniej

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to nie tylko w okresie płodnym tak jest... zawsze gdy seks jest regularnie codziennie czy nawet 2 razy dziennie, i to częściej on inicjuje <3 niż ja, a problem ten sam... tak jakby uodparniał się na pewne bodźce... (dlatego często zmieniamy pozycje, miejsca itp)
    Ed. I zapomniałam zaznaczyć, że w tym czasie (jak tak długo "dochodzi") zawsze żali się że jestem "zbyt luźna"... może jestem głupia ale zaczęłam ćwiczyć mięśnie kegla :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 12:55

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Może nie naciskaj na niego zbytnio. Z doświadczenia wiem że jak facet słyszy w kółko o ciąży, to mu się odechciewa bo czuje sie lekko osaczony. Brzydko zabrzmi ale jak byk rozpłodowy a nie mężczyzna. Może pogadaj z nim o tym delikatnie. :)

    My o ciąży już wgl nie rozmawiamy, chyba że jesteśmy w towarzystwie i ktoś zagadnie, między nami to temat "po ślubie do kliniki"

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, ja też ćwiczę mięśnie ! I weź tak spróbuj zacisnąć "na nim" po pierwsze to trudne do zrobienia, a po drugie jak już zrobisz, to skończy w sekundę :P Mój twierdzi, że to czuje na maxa.

    Dzięki za rady, na brzuch to nawet łatwo, bo zazwyczaj kończymy "na pieska" :P

    AJA_S lubi tę wiadomość

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 maja 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam dzisiaj i coś mi to kiepsko wychodziło xD ale praktyka czyni mistrza ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 maja 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej prosze mi wpisać wstrętną małpę niestety przyszła. Kurcze dziwnie w tym cyklu bo zaledwie po 13-14 dniach od owulki(zawsze jest po 16) a temperatura nawet nie drgnęła d spadku wciaż jest 37,3 a nawet urosła o jedną kreskę. Moze jestem przeziębiona. okres tez taki tylko przy szyjce ale nawet nie ma plamienia pomimo dupka (to chyba dobrze) okres - płynna wodnista krew. Rano jakiś skrzep pojawił się. No nic może czerwiec bedzie łaskawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 14:56

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) u mnie niestety już dziś zaczęły się delikatne małpowe bóle brzucha :( w przyszłym cyklu rzucam wszystko. Żadnych leków. Ehh już jestem taka zła że tyle czasu się nie udaje...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka całkowicie rozumiem i sciskam z całego serducha:*

    Ja męza wykopałam na badania.
    Wiecie co oststnio byłam u mojego małego chorego chrzesniaczka w spzitalu i leżała tam dziewczynka 3 tygodniowa porzucona przez rodziców. POmyślałam ze to nieuczciwe że my sie tak staramy a jakiś babsztl porzucił dzieciątko . Ale potem pomyslalam że nawet jakby się nam nie udało to zawsze można takiego mikruska biednego przygarnąć i mu pomóc:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 18:31

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Meginka całkowicie rozumiem i sciskam z całego serducha:*

    Ja męza wykopałam na badania.
    Wiecie co oststnio byłam u mojego małego chorego chzresniaczka w spzitalu i leżała tam dziecwyznka 3 tygodniowa porzucona pzrez rodziców. POmyślałam ze to nieuczciwe że my sie tak staramy a jakiś babsztl porzucił dzieciątko . Ale potem pomyslalam że nawet jakby się nam nei udało to zawsze można takiego mikruska beidnego pzrygarnąć i mu pomóc:)
    otóz to.mi jak do 3-4 lat sie nie uda to adoptujemy :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ciazowy. Wyszła mi druga blada kreska :) czyli jestem w ciąży. Udało się w pierwszym cyklu starań.

    Marlena88, AJA_S, Doti87, Auricomka, insulinka, kate88:), Meginka, MamaNl, Paula_29, k91 lubią tę wiadomość

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Meginka całkowicie rozumiem i sciskam z całego serducha:*

    Ja męza wykopałam na badania.
    Wiecie co oststnio byłam u mojego małego chorego chzresniaczka w spzitalu i leżała tam dziecwyznka 3 tygodniowa porzucona pzrez rodziców. POmyślałam ze to nieuczciwe że my sie tak staramy a jakiś babsztl porzucił dzieciątko . Ale potem pomyslalam że nawet jakby się nam nei udało to zawsze można takiego mikruska beidnego pzrygarnąć i mu pomóc:)

    wiesz co mnie też to wkurza i to porządnie. to jest takie niesprawiedliwe, że aż się płakać chce. no różne mogą być powody, może nie mieli pieniędzy albo coś innego, ale piszę o takich przypadkach porzucenia jak zabawkę. z chęcią bym taką jedną z drugą złapała i na suchą gałąź!! ja nie mogę mieć wcale a takie co wpadają, po prostu odkładają i sobie idą, zwyrole jedne.


    Meginka, rozumiem bo sama przechodzę to samo. nie dość, że nie znam przyczyny to jeszcze nadal nic nie wychodzi mimo różnych badań. przytulam, jak u mnie też ta menda przyjdzie jutro to idziemy razem na czerwiec i tam damy czadu :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu gratuluje, szczęściara z Ciebie:) .
    No tak wiadomo, że są różne powody ale aż się serce kroiło jak widziałam tą płaczaca samotną kruszynkę.

    Aenu lubi tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu gratulacje!

    Aenu lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu gratuluję!! :)
    Dziewczyny z @ tule <3 i życzę powodzenia w nowym cyklu :)

    Aenu lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    Zrobiłam test ciazowy. Wyszła mi druga blada kreska :) czyli jestem w ciąży. Udało się w pierwszym cyklu starań.
    gratuluje i pozytywnie zazdroszcze :)

    Aenu lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    wiesz co mnie też to wkurza i to porządnie. to jest takie niesprawiedliwe, że aż się płakać chce. no różne mogą być powody, może nie mieli pieniędzy albo coś innego, ale piszę o takich przypadkach porzucenia jak zabawkę. z chęcią bym taką jedną z drugą złapała i na suchą gałąź!! ja nie mogę mieć wcale a takie co wpadają, po prostu odkładają i sobie idą, zwyrole jedne.


    Meginka, rozumiem bo sama przechodzę to samo. nie dość, że nie znam przyczyny to jeszcze nadal nic nie wychodzi mimo różnych badań. przytulam, jak u mnie też ta menda przyjdzie jutro to idziemy razem na czerwiec i tam damy czadu :)
    razu na lipiec się przenoszę jeśli bedzie wątek :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze za wcześnie bo to dopiero by był 10dzień ale dziwnie sie dzisiaj czuje. Co chwila gonie do ubikacji (i to nie siku) i jakoś tak czuje się jakby ociężała. odbija mi się (a nie jem nic tlustego) i jakbym byla przeziębiona... glupie uczucie

    Aneu Gratuluje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    Zrobiłam test ciazowy. Wyszła mi druga blada kreska :) czyli jestem w ciąży. Udało się w pierwszym cyklu starań.
    A powiedz w którym dniu po owu jesteś?

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    wiesz co mnie też to wkurza i to porządnie. to jest takie niesprawiedliwe, że aż się płakać chce. no różne mogą być powody, może nie mieli pieniędzy albo coś innego, ale piszę o takich przypadkach porzucenia jak zabawkę. z chęcią bym taką jedną z drugą złapała i na suchą gałąź!! ja nie mogę mieć wcale a takie co wpadają, po prostu odkładają i sobie idą, zwyrole jedne.


    Meginka, rozumiem bo sama przechodzę to samo. nie dość, że nie znam przyczyny to jeszcze nadal nic nie wychodzi mimo różnych badań. przytulam, jak u mnie też ta menda przyjdzie jutro to idziemy razem na czerwiec i tam damy czadu :)
    No właśnie ja też przyczyny nie znam. Niby wszystko jest w porządku. Termin @ mam na niedzielę ale zawsze mnie już pobolewa parę dni przed. Czasem tak myślę że może tak ma być że będę miała tylko jedno dziecko. Chyba rzucę w cholerę te starania. Do tej pory podchodzilam do tego na prawdę na luzie. W tym cyklu mam już dość. Już mam doła i chce mi się płakać. Jednocześnie jestem mega wkur&#/$_!*

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneu gratuluję :)

    melunia - może coś jest na rzeczy, ale wytrzymaj do jutra, mi testy wychodziły 9 dnia, takie delikatne kreski, a później 12 dnia już wyraźne dwie krechy, ale ja fazę po owulacji mam 10-12 dniową, więc może dla tego w miare szybko wychodzą mi testy

    ja od wczoraj czuję skurczowe bóle podbrzusza, co jest dość dziwne bo nie mam żadnych objawów PMS przed okresem, tylko przez pierwsze 2-3 dni okresu,w dodatku dziś zaczęło mnie łapać jakieś przeziębienie - taka rozbita jestem, głowa boli, gardło zaczęło boleć :(


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ