Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻
Odpowiedz

Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal nie działa 🤷🏻‍♀️ I odinstalowałam i kombinowałam i nic 😕 A już się trochę przyzwyczaiłam tak, no trudno… może któregoś dnia znów magicznie zacznie działać 😅

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może napisz do administracji, czy coś, może coś pomogą :)

    My dzisiaj jesteśmy na zleceniu, robiłam sobie spokojnie zdjęcia, dopóki nie usłyszałam kazania. Słuchajcie, pierwszy raz się w ciąży popłakałam przez hormony, ale jak już do tego doszło, to była to rzeka łez 😂 Trochę głupio, ale no cóż....

    Eve, Dip88 lubią tę wiadomość

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk będą Cię młodzi wspominać 😂 jak będą mówić o ślubie to będzie że kazanie było tak piękne że aż się fotograf popłakała 😂😂

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Kasiekkk będą Cię młodzi wspominać 😂 jak będą mówić o ślubie to będzie że kazanie było tak piękne że aż się fotograf popłakała 😂😂

    Na szczęście wycofałam się szybko, jak tylko poczułam, że nie powstrzymam łez i rozszlochałam się dopiero na zewnątrz, więc Młodzi raczej nic nie widzieli. Za to goście mieli widowisko, jak biegłam załzawiona przez kościół, zasłaniając usta ręką 😂😂😂

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Na szczęście wycofałam się szybko, jak tylko poczułam, że nie powstrzymam łez i rozszlochałam się dopiero na zewnątrz, więc Młodzi raczej nic nie widzieli. Za to goście mieli widowisko, jak biegłam załzawiona przez kościół, zasłaniając usta ręką 😂😂😂
    To i tak powspominają 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Beta z dziś to 21tys a 22.06 było 10tys. Czy to nie za mało? Chociaż lekarze twierdzą że jest ok bo przyrasta. A i widziałam zarodek😊 chociaż jeszcze nie ma serduszka...

    Ariadne002, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Cześć dziewczyny. Beta z dziś to 21tys a 22.06 było 10tys. Czy to nie za mało? Chociaż lekarze twierdzą że jest ok bo przyrasta. A i widziałam zarodek😊 chociaż jeszcze nie ma serduszka...

    Nie mam pojęcia, ale na tym etapie beta już nie rośnie tak szybko. A ile mm ma zarodek?

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiedziała mi doktor bo tylko podejrzała żeby mi pokazać czy już jest zarodek. Jutro rano będę miała dokładne badanie z opisem. Mówiła tylko że zarodek wielkości jak na 6tydz

  • Ariadne002 Ekspertka
    Postów: 188 240

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Ja właśnie wróciłam z dwóch zleceń i nóg nie czuje... Za to kręgosłup krzyżowy to aż za bardzo :/ zaczynam się martwić bo od kilku dni po wysiłku mnie strasznie Napier nic za z lewej strony krzyż, i to tak klujaco...

    2nn3xzkr9nr4vkgp.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Nie powiedziała mi doktor bo tylko podejrzała żeby mi pokazać czy już jest zarodek. Jutro rano będę miała dokładne badanie z opisem. Mówiła tylko że zarodek wielkości jak na 6tydz

    Zarodek powinien się pojawić do CRL bodajze 7mm także myśle ze masz jeszcze czas na serducho :)

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariadne002 wrote:
    Hej Dziewczyny :)
    Ja właśnie wróciłam z dwóch zleceń i nóg nie czuje... Za to kręgosłup krzyżowy to aż za bardzo :/ zaczynam się martwić bo od kilku dni po wysiłku mnie strasznie Napier nic za z lewej strony krzyż, i to tak klujaco...

    Teraz aż 9 miesięcy coś Cię będzie cały czas kłuło i bolało :) Ciąża w macicy prawda? Jeśli tak to nie martwiłabym się takimi bólami, mnie tez czasem krzyż pobolewa.
    Kiedy masz wizytę ?:)

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Zarodek powinien się pojawić do CRL bodajze 7mm także myśle ze masz jeszcze czas na serducho :)
    Ja się cieszę z tego co jest póki co. Bo dopiero co wylalam morze łez myślałam że nic z tej ciąży nie będzie i jeszcze będę bez jajowodu... A tu nagle taki zwrot akcji... Dalej nie wierze. I nie wiem kiedy uwierzę chyba po tym 1 trymestrze

  • Ariadne002 Ekspertka
    Postów: 188 240

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Teraz aż 9 miesięcy coś Cię będzie cały czas kłuło i bolało :) Ciąża w macicy prawda? Jeśli tak to nie martwiłabym się takimi bólami, mnie tez czasem krzyż pobolewa.
    Kiedy masz wizytę ?:)
    Tak, ciąża prawidłowa :) Bardziej mnie martwi że może być to rwa kulszowa bo w pierwszej ciąży miałam i nie było to miłe :(
    Wizyte mam dopiero 13.07 akurat USG genetyczne :)

    2nn3xzkr9nr4vkgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariadne, może to tylko zmęczenie. Ja też parę (naście) godzin pobiegłam i wracam do domu prawie że zgięta w pół ☹️

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariadne, rozumiem, na rwie kulszowej się nie znam :((

    Dip, No i dziś u mnie apka nie działa 😂😑

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Ariadne, rozumiem, na rwie kulszowej się nie znam :((

    Dip, No i dziś u mnie apka nie działa 😂😑

    U mnie dalej też nie działa 🤷🏻‍♀️ Po zalogowaniu ładuje się 2 sek. i spowrotem wywala ekran do logowania.

    Ja chyba będę musiała się do fizjo przejść, bo gruchocze mi między nogami 😅 Nie wiem jak to opisać, nie w biodrach, tylko tak w środku coś, w poprzedniej ciąży też tak miałam, ale w 3 trymestrze, a tu dopiero początek, no i wtedy zrobiło mi się dosyć spore rozejście spojenia łonowego… ból okropny był 🙈 A bóle krzyża też mi dokuczają, wychodzi na to że w każdej ciąży coraz wcześniej 🤷🏻‍♀️

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip nie brzmi to dobrze 😳 albo ja mam zbyt wybujałą wyobraźnię 😂

    U mnie trzeci dzień mdłości ale odliczam już dni do usg 😁😁

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    U mnie dalej też nie działa 🤷🏻‍♀️ Po zalogowaniu ładuje się 2 sek. i spowrotem wywala ekran do logowania.

    Ja chyba będę musiała się do fizjo przejść, bo gruchocze mi między nogami 😅 Nie wiem jak to opisać, nie w biodrach, tylko tak w środku coś, w poprzedniej ciąży też tak miałam, ale w 3 trymestrze, a tu dopiero początek, no i wtedy zrobiło mi się dosyć spore rozejście spojenia łonowego… ból okropny był 🙈 A bóle krzyża też mi dokuczają, wychodzi na to że w każdej ciąży coraz wcześniej 🤷🏻‍♀️

    Dostałam odp ze problem jest w niektórych systemach iOS i będą ten problem rozwiązywać :) U mnie tak samo jak u Ciebie z logowaniem

    Dip88 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Dip nie brzmi to dobrze 😳 albo ja mam zbyt wybujałą wyobraźnię 😂

    U mnie trzeci dzień mdłości ale odliczam już dni do usg 😁😁
    Nie no, teraz jest ok, tylko np jak w kuchni przy blacie coś robię i tak krok z lewa na prawo stawiam jak sięgam po coś to zagruchocze mi coś tam 🙈 To nie boli ani nic, tylko takie uczucie dziwne 😬 A rozejście spojenia to norma, tylko u mnie trochę za dużo się rozeszło i np przy przekręcaniu się z boku na bok czy wstawaniu potrafiłam syczeć z bólu, po porodzie odrazu przeszło i wszystko wróciło do normy 😉

    Martyna czyli problem leży w systemie, oby szybko zrobili, bo z apki wygodniej się korzysta 🙂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam w takim razie szaloną wyobraźnię, bo dla mnie brzmi to przerażająco 😱 Oby obeszło się Dipp bez takiego bólu jak w poprzedniej ciąży.

    Lubię sobie w aplikacji sprawdzać, ile dni minęło od ostatniej owulacji, za każdym razem okazuje się, że zaskakująco duzo, że normalnie bym już kolejną 🐵 miała i tak jakoś miło jest, jak sobie uświadamiam, że to tyle dni temu zaczęło powstawać nasze maleństwo. I z jednej strony niby czas mi się dłuży, ale z drugiej jak widzę, że to już ponad 50 dni, to myślę, że ten czas jednak strasznie pędzi i że zanim się obejrzymy maluszek będzie z nami ❤️

    Dip88, Marcelq lubią tę wiadomość

‹‹ 215 216 217 218 219
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ