X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻
Odpowiedz

Majowe testowanie - w maju testujemy 🤞🏻 Zimą się rozpakujemy 👶🏻

Oceń ten wątek:
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    No właśnie, musiałybyśmy ci tyłek zawrać żeby coś wpisywać, a pewnie co chwile coś będzie, dlatego o nowym wątku pomyślałam 😉
    Ale ja i tak ciagle Was czytam 😂🤭

    Marcelq lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, to bardzo miłe z Twojej strony, ale wydaje mi się, że jest dobrze tak jak jest. Głupio tak ciągać Cię, żebyś co jakiś czas coś zmieniała, coś dopisywała. Też już sobie zapisałam stronę i jest luzik :)

    Iskra444 lubi tę wiadomość

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że Dipp ma rację i to czas na nowy wątek 😁
    Mogłybyśmy wtedy na pierwszej stronie mnóstwo przydatnych informacji sobie powrzucać: daty porodów, wizyt, polecajki ciążowe i buble, wyprawkowe must have i pewnie sporo innych :)

    Dip88, Marcelq, Ariadne002, Kasienka22 lubią tę wiadomość

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś też leń... Strasznie jestem na siebie o to zła bo jednak próbuje pracować ale jednocześnie już mi się urlop marzy... Nawet mnie dziś nie ruszyło jak mnie z samego rana menagerka zbombardowała głupimi tekstami. Jakoś tak mi wszystko jedno...

    Mdłości na szczęście mam bardziej okazjonalnie - męczyły mnie w piątek i przez weekend ale dziś jest okey już. Tylko tych chęci do czegokolwiek brak :( już bym chciała przyszły poniedziałek - nie widziałam maleństwa od ponad miesiąca chociaż mam wrażenie że minęło dużo więcej czasu 😂

    Dziewczyny, gdyby coś było nie tak to byłyby jakieś objawy?

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekkk wrote:
    Myślę, że Dipp ma rację i to czas na nowy wątek 😁
    Mogłybyśmy wtedy na pierwszej stronie mnóstwo przydatnych informacji sobie powrzucać: daty porodów, wizyt, polecajki ciążowe i buble, wyprawkowe must have i pewnie sporo innych :)
    To która zakłada ?? 😂😂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja mogę, tylko to będzie mój pierwszy wątek więc mogę mieć pytania 😁

    Iskra, a Ty będziesz tam miała miejsce specjalne żebyśmy na Ciebie zsyłały wiruski 🦠🦠🦠

    Iskra444, Kasiekkk, Rosalie lubią tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    U mnie dziś też leń... Strasznie jestem na siebie o to zła bo jednak próbuje pracować ale jednocześnie już mi się urlop marzy... Nawet mnie dziś nie ruszyło jak mnie z samego rana menagerka zbombardowała głupimi tekstami. Jakoś tak mi wszystko jedno...

    Mdłości na szczęście mam bardziej okazjonalnie - męczyły mnie w piątek i przez weekend ale dziś jest okey już. Tylko tych chęci do czegokolwiek brak :( już bym chciała przyszły poniedziałek - nie widziałam maleństwa od ponad miesiąca chociaż mam wrażenie że minęło dużo więcej czasu 😂

    Dziewczyny, gdyby coś było nie tak to byłyby jakieś objawy?
    Nie wkładaj sobie do głowy, że coś jest nie tak. Tego nie da się przewidzieć, mogą być objawy i może ich nie być, tak samo jak z super zdrową ciążą jedna ma objawy mega, a druga małe albo wcale 😉 Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że poprostu tak jest i im więcej czasu mija od wizyty tym się więcej myśli i się zastanawia jak tam dzidzia i czy wszystko ok. Spokój to jest chyba tylko do kilku dni po wizycie 😅

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Nie wkładaj sobie do głowy, że coś jest nie tak. Tego nie da się przewidzieć, mogą być objawy i może ich nie być, tak samo jak z super zdrową ciążą jedna ma objawy mega, a druga małe albo wcale 😉 Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że poprostu tak jest i im więcej czasu mija od wizyty tym się więcej myśli i się zastanawia jak tam dzidzia i czy wszystko ok. Spokój to jest chyba tylko do kilku dni po wizycie 😅
    Niby to wiem ale zawsze jakieś ziarenko niepewności jest. Chociaż ostatnio jestem i tak coraz bardziej świadoma tego że w ciąży jestem 😂 jakoś tak zaczyna to do mnie docierać

  • Marcelq Koleżanka
    Postów: 39 76

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 9.07 USG, również poproszę o dopisanie. :D

    uwo9skjosvqwcbnx.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    W sumie ja mogę, tylko to będzie mój pierwszy wątek więc mogę mieć pytania 😁

    Iskra, a Ty będziesz tam miała miejsce specjalne żebyśmy na Ciebie zsyłały wiruski 🦠🦠🦠
    To śmiało zakładaj ☺️ I daj znać jak już będzie 😉 A z pierwszą stroną jak coś to pomożemy 😉

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zapraszam :) W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣

    Kasiekkk, Dip88 lubią tę wiadomość

  • Kasiekkk Autorytet
    Postów: 1270 996

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    U mnie dziś też leń... Strasznie jestem na siebie o to zła bo jednak próbuje pracować ale jednocześnie już mi się urlop marzy... Nawet mnie dziś nie ruszyło jak mnie z samego rana menagerka zbombardowała głupimi tekstami. Jakoś tak mi wszystko jedno...

    Mdłości na szczęście mam bardziej okazjonalnie - męczyły mnie w piątek i przez weekend ale dziś jest okey już. Tylko tych chęci do czegokolwiek brak :( już bym chciała przyszły poniedziałek - nie widziałam maleństwa od ponad miesiąca chociaż mam wrażenie że minęło dużo więcej czasu 😂

    Dziewczyny, gdyby coś było nie tak to byłyby jakieś objawy?

    Postaraj się myśleć pozytywnie! Pomyśl, jakie będziesz miała zaskoczenie, kiedy zobaczysz, jak bardzo Twój maluszek się przez ten czas zmienił! :) Ile urósł, jak długie już ma rączki i nóżki i śliczny zarys buźki <3

    nulka_23, Dip88, Rosalie lubią tę wiadomość

    31.01.2022r - 57cm, 3500g - Albercik <3
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka86, jeśli tu jesteś jeszcze to zapraszam na lipcowy wątek. Właśnie sie zbieramy😁

    Iskra444 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
‹‹ 215 216 217 218 219
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ