X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majówki Zapraszam :)
Odpowiedz

Majówki Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie soja?
    Miala testowac.
    Czas na pierwsze dwie krechy.!
    Hallo soja? Gdzies jest kobieto?

    Ukija, Madziulla lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa no z jednej strony masz racje ale ja się do 3 miesiąca nie przyznam bo różne rzeczy się zdarzają po drodze. Więc przyjmę zmianę stanowiska. A oni mają wiele chętnych osób na moje miejsce a nie mówię nikomu źe się staramy :P

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soja Soja jak wynik testu :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija ty Nas przetrzymujesz chociaz wiemy ze jutro testa robisz ale soja to przesadza. Co chwile forum odswiezam by zobaczyc testa soji ;D

    Ukija lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja to samo. Ona pisała chyba na 9 stronie i wchodzę na jej profil i tam też cisza :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soja moze korzysta z majowki, jakiś biwak w lesie na końcu swiata, gdzie nie ma zasięgu :P
    I tym sposobem nie moze nam przekazać dobrych wieści ;)

    Morwa, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 3 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Karissa no z jednej strony masz racje ale ja się do 3 miesiąca nie przyznam bo różne rzeczy się zdarzają po drodze. Więc przyjmę zmianę stanowiska. A oni mają wiele chętnych osób na moje miejsce a nie mówię nikomu źe się staramy :P
    Kurczę, w sumie racja...nie chciałabym,żeby pierwszymi osobami, które się dowiedzą bylo szefostwo...moze, jeśli w końcu krechy dwie zobaczę, zatrzymam to dla siebie póki nie usłyszę serduszka ;) Poza tym niestety niestety zdaje się że nie będę musiała sie o to martwic,bo ten specyficzny ból podbrzusza zwiastuje najgorsze...
    Ukija, trzymam kciuki za pozytywny test!:)

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Od samego rana życzę tylko II kresek i trzymam kciuki!
    Niech maj bedzie góra! Powodzenia ;)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 maja 2016, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące :) lecę do pracy i będę do Was zaglądać w poszukiwaniu dobrych wieści :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie loading. Sikaniec biel wizira. Więc chyba czekam na @ ;) trudno się mówi. Cykl po przejściach zbyt wyeksploatował mój organizm :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Gdzie soja?
    Miala testowac.
    Czas na pierwsze dwie krechy.!
    Hallo soja? Gdzies jest kobieto?
    Jestem jestem. U mnie ostatnio dużo się działo. Dostałam nową pracę. Dostałam też niestety okres.Chyba będziemy robić chwilową przerwę w staraniach do czasu umowy na czas określony. Trochę się nawet cieszę, że odetchnę od tego pasma niepowodzeń ciążowych. Ale za Was wszystkie tu trzymam mocno kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wiesz jak jest,dopóki nie ma @ jest nadzieja w więc trzymam kciuki :)
    Soja przykro mi że przylazła brzydula,ale jeżeli potrzebujesz odpocząć to chyba dobry moment.Wszystkiego dobrego w pracy :)
    Karissa czyżbyś miała pozytywny teścik i z tego szoku dalej w łazience siedzisz i nic nie piszesz? :D
    U mnie tempka dalej jak u nieboszczyka,chociaż 0,2 st wyżej.Brzuch mnie boli,jajniki też,ale dalej pozytywne przeczucia posiadam :p
    W weekend się okaże.

    Z tą tempką to i tak dziwne,co miesiąc od ok 9 dc mierzę też wieczorami,bo jak mam 36,8 to wiem ,że w nocy albo nad ranem przyjdzie @ i nie mam niespodzianki.W tym cyklu od kilku dni mam wieczorem 37.5,więc @ dzisiaj nie będzię :) wieczorem się okaże czy jutro przylezie.Eh już mnie dzisiaj test kusił,ale się postawiłam i nie zrobiłam.Tylko jeden mam w domu,to muszę go oszczędzać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 08:17

    Ukija lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave mam strasznie mieszane uczucia :/ niby nadzieja jest ale już ją tracę. Wróciła by jedynie gdyby jutro była wyższa temp niż dzisiaj a coś mi się zdaje że nie będzie ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mnie dopisać na 31.05 :)
    Mam nadzieję, że ten cykl będzie szczęśliwy. Musi być!

    channah lubi tę wiadomość

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Brave mam strasznie mieszane uczucia :/ niby nadzieja jest ale już ją tracę. Wróciła by jedynie gdyby jutro była wyższa temp niż dzisiaj a coś mi się zdaje że nie będzie ;)
    Ja nie wiem jak Ty, ale u mnie już kilka h przed @ temp spada do b. niskiej więc jak Ty masz ponad 37, to kup sobie może test o dużej czułości (10) i sikaj jutro, jeśli tempka się utrzyma ;);) Trzymam kciuki! :*

    Ja melduję @ i kolejny awans! :) Chociaż w pracy sukcesy udaje się odnosić :p
    W sumie to jeśli to nowe stanowisko dostałam, to może i dobrze wyszło, bo czekają mnie pewnie podróże zagraniczne w czerwcu, stres, ogromne wyzwania itd...
    Trzymam kciuki za Was majóweczki i chyba chwilowo żegnam się z ovu. Powodzenia! :)

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa gratuluje awansu kochana! :) szkoda że @ przylazła ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) ja w piątek zatestuje jak @ nie przylezie. W aptekach w dużych miastach farmaceutki nie słyszały o testach o czułości 10! Jaja jak berety :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa gratuluję awansu :) Widzę,że tu ambitne dziewczyny.Oj przepowiadam Wam wakacyjne ciąże.Będziecie się na pracy skupiać i fasolka wpadnie ;)
    Z tą temp to u mnie w tym cyklu trochę skomplikowane.Te ponad 37 mam wieczorami (od 3 miesięcy kilka dni @ też wieczorem mierzę).A rano,po przebudzeniu o 6, tempkę mam jakbym w chłodni spała.Teścik raczej w niedzielę jak brzydula nie przylezie i temperatura trochę podskoczy. Sytuacja musi się w weekend wyklarować bo w pon rano mam usuwanie tatuażu i w potencjalnej ciąży odpada...
    Ukija ja zamawiam testy na ebayu (mieszkam w Niemczech),te za grosze są o czułości 10,małżon mi w aptece kupował i były 25.
    Pewnie się aptekom bardziej opłaca 25 zamawiać,wiadomo nie zawsze wykryją wczesną ciąże,to pójdziesz następny kupić... No ale to moja teoria spiskowa :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k i co byłaś dziś na becie? Jakiegoś pecha dziewczynom w koło przynoszę. Same @...

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za pierwszego Groszka :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette ciekawa jestem kto pierwszy będzie go miał. Bo póki co maj zaczyna nam się czerwienić a nie zielenić :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ