X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majówki Zapraszam :)
Odpowiedz

Majówki Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija no jak to kto.Ty oczywiście a ja zaraz po Tobie :D :P

    Ukija lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odbijajcie mnie.ktoras musi zapoczątkowac dobrą passę.

    Ukija lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave ja czekam. Mam loading :D

    Brave lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Nie odbijajcie mnie.ktoras musi zapoczątkowac dobrą passę.

    hejka przykro mi ale na 100% nie bede to ja :( licze na czerwiec bardzo. a za was wszystkie trzymam kciuki :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bez żartów niech ktoś szybko zakropkuje i zrobi falstarcik :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powinnam testowac 9 ale niestety ne bede bo odpuscilismy starania w tym cyklu wiec reszta dzialac prosze :D licze na was :P

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to liczę że Ty w czerwcu będziesz miała zielonego kropka :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Uśmiałam się :) gdyby teraz nam się udało,to termin bym miała w dzień moich urodzin

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byście mieli duuuuże imprezki w domu :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.nie chce nic mówić ale w tym samym mies mam rocznicę ślubu i urodziny syna ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Haha. Uśmiałam się :) gdyby teraz nam się udało,to termin bym miała w dzień moich urodzin

    Ja tak miałam jak zaszłam w ciążę w listopadzie 2014 r to termin miałam 2 sierpnia 2015 w moje urodziny no ale poroniłam w 5 tyg :(

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 maja 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by było urodzić swoje dziecko w urodziny własne. Taki najlepszy prezent na świecie :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla przykro mi, że mnie z 9 maja opuszczasz :( mam nadzieję, że będziesz miała czerwcową truskaweczkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Madziulla przykro mi, że mnie z 9 maja opuszczasz :( mam nadzieję, że będziesz miała czerwcową truskaweczkę

    Mnie tez przykro :( Godnie reprezentuj 9 maja ;) trzymam kciuki za Ciebie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Fajnie by było urodzić swoje dziecko w urodziny własne. Taki najlepszy prezent na świecie :)
    ja nastawiałam się całą osobą, że w poprzednim cyklu uda mi się zajść w ciąże, bo właśnie bym rodziła kilka dni przed swoimi urodzinami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że będę mogła godnie reprezentować. Na razie do swojego menu dołączyłam duphaston i czuję się jakby @ czaiła się tuź za rogiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Mam nadzieję, że będę mogła godnie reprezentować. Na razie do swojego menu dołączyłam duphaston i czuję się jakby @ czaiła się tuź za rogiem :(

    Ja mimo iż odpuścilismy w tym cyklu to brałam clo i dupka i nic nie czuje ani po clo ani po dupku....ani objawów ovu ani objawów ciążowych bo dupek mi w poprzednim cyklu dawał objawy ciążowe a teraz kompletnienic... ani jak na @ ani ciążowych. ..jakbym wogole cyklu nie miala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 21dc zaczęłam brać, dziś jest 23 dc czyli 3 dzień z 10 brania dupka, bo wzięłam na wszelki wypadek co by się prog podkręcił, ale coś mi się nie wydaje bo objawy @ są coraz bardziej odczuwalne :(

    To może dobrze, że nic nie czujesz jeżeli zdecydowaliście się odpuścić ten cykl.

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Majóweczki :) może się do Was przyłączę :) staram się o drugiego bobasa od około pół roku, a mam już prawie 2 i pół letniego synka :) w trakcie starań o pierwsze też tu często zaglądałam, razem zawsze raźniej :)

    Brave, merida17, Morwa lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Lubisia Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dzisiaj mam pozytywny test owu więc zaczynamy działać:) jestem zapisana na testowanie 14 maja ale trochę się poprzesuwało i pewnie kilka dni później zatestuję.
    Powodzenia nam wszystkim!:)

    Brave, merida17, Morwa lubią tę wiadomość

    3jgxgov3phzmfy7z.png[/url]
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ