X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majówki Zapraszam :)
Odpowiedz

Majówki Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę tylko domyślić się jak się czujesz.
    Ja za to nie mam wsparcia w rodzinie z mojej strony.juz przy 2 krzywo na mnie patrzyli..bo jak to z 2 jak w naszej rodzinie sami jedynacy.teraz jak 3 dojdzie to już napewno mnie wyklna i nawyzywaja.
    Mam słaba psychikę i bardzo boje się co ktoś o mnie mówi i trochę się boje. Mąż mnie pociesza ale bardzo mam to w głowie.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah no coś Ty! Trzeba olać to co mówią o Tobie. A jak mówią to znak że są zazdrośni o to że Tobie lepiej się powodzi :) Ty też jesteś jedynaczką? Jak tak to już wiem skąd chęć tego aby mieć większą rodzinę. Ja uważam że jeżeli robicie to w zgodzie z samymi sobą to robicie dobrze :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak :)
    Mąż wychował się w dużej rodzinie.ma 4 rodzeństwa.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 1 maja 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    Poprosze wpis na... Hmmm. Jakos pod koniec ale nie wiem kiedy dokladnie.
    Maj to miesiac moich urodzin wiec moze sie uda ;)


    Channah powiem Ci ze Twoj mial mala rodzine ;) u mojego w domu bylo 10 ;)
    A nam marzy sie 4 ;)

    channah lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 maja 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka jaka duża rodzina. Cudownie :D 4 to już fajna gromadka. Święta, wyjazdy pełną parą :)

    Channah to Wasz wybór i nie przejmuj się zdaniem innych :) w końcu i tak nikt z gadających za Twoimi plecami nie przeżyje Twojego życia za Ciebie :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) no to ladnie.i weź ogarnij taka gromadke.moje dzieci nawet na chwilkę w miejscu nie usiada,wiec coś czuje, ze ja przy 3 będę miała wesoło :) na więcej się nie zdecyduje :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie siostry i tak, ne wiem jak rodzice dali z nami radę :) ale czasy były takie ze mnie starsza siostra z przedszkola odbierała a potem ja młodszą, natomiast jak poszłyśmy do szkoły to rodzice nas na pierwszy dzień tylko zaprowadzili ) chyba pokazać drogę nam chcieli :D

    channah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah nie patrz na innych,tylko na wasze (Twoje i męża)plany i marzenia.Ludzie mają to do siebie,że najłatwiej im dyrygować i planować życie innych ludzi.Uważam,że duże rodzinki są świetne.Sama jestem najstarsza z siódemki rodzeństwa,mama jakoś to ogarnęła,my byliśmy szczęśliwi i nikomu się krzywda nie działa... Dzięki temu,że jest na tylu żadne z nas nie ma wyrzutów sumienia,że np mama jest sama,bo gdzieś wyjeżdżamy,realizujemy pasje itd. Ja mieszkam w DE,ale już mój brat kilka klatek obok.W razie czego zawsze znajdzie się jedno lub więcej, które pomoże.
    Posiadanie rodzeństwa uczy odpowiedzialności i innych przydatnych rzeczy,masz już dwójkę,to pewnie wiesz o czym piszę.
    Więc kochana olej rodzinkę ciepłym moczem i się rozmnażaj :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 08:18

    channah lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Hehe :) no to ladnie.i weź ogarnij taka gromadke.moje dzieci nawet na chwilkę w miejscu nie usiada,wiec coś czuje, ze ja przy 3 będę miała wesoło :) na więcej się nie zdecyduje :)
    Channah ale jak pisze ojejku. Starsze pilnowaly tych mlodszych. Rozbieznosc kest taka ze najstarsza siostra jest ciut mlodsza od mojej mamy a najmlodszy brat jest w moim wieku.
    Mnie przeraza ze jego mama potrafi opanować wnuki. A ma ich niemalo. Bo 27 zaraz 28 bo kolejne na dniach sie pojawi... Tez co prawda jest rozstrzelenie wiekowe no ale jednak gromadka wesola.
    Czasami az zaluje ze nie dane mi bedzie ich poznac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mojej cionrzy urojonej.... Eh tempka leci cały czas w dół.Jest mi zimno,więc śpię w dresach i zimowych skarpetach,do tego kaloryfer na 5. Gdybym była przeziębiona to temp byłaby wyższa,więc prawdopodobnie umieram i mi krążenie zanika :D
    Dziwnie się czuję,błędnik mi szaleje i mam zawroty głowy czasem jak siedzę,więc jak test będzie negatywny idę na tomografię :D
    Generalnie pozytywne przeczucia mam dalej,mam wrażenie,że dół brzucha jest jakiś wypełniony.Wiecie podbrzusze pełne (mam nadzieję,że nie endometrium do złuszczenia) a żołądek pusty,eh te napady głodu niszczą mi wagę....
    Bardzo dziwny cykl,jeden z najdziwaczniejszych a miesiączkuję od 15 lat....
    A Wasze objawy ciążowe jeden dzień po owu?Piszcie śmiało,potrollujemy trochę i czas do testowania nam zleci :D

    Ukija lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc,ja nie wyobrażam sobie by moje dzieci wychowywały młodsze rodzeństwo. Mam bardzo dużo miłości w sobie,instynkt macierzyński od małego dziaciaka miłam :) dla dzieci zrobie wszystko i to one są dla mnie najwiekszym szczęściem.
    Staram sie walczyć i nie myśleć o tym co ktoś powie. Moja tesciowa jest jak najbardziej za :)cała rodzina męża jest za tynm bysmy jeszcze o jedno dzieciątko powiekszyli rodzine :) mysleliśmy aby przełożyć starania o kilka lat. jednak pozostanie w domu bardzo ułatwi mi rozwijanie swoich umiejętności i prace w zawodzier który kocham.
    Mam dość mojej pracy i tak sądzę ,że predzej czy pozniej bym ja rzuciła. Tak chociaz bd na macierzyńskim będę mogła się realizować :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave, ja mam za to bardzo wysoką temperaturę. Jeden raz zanotowałam spadek do 36,3 ale mierzylam wówczas o 4:45 bo wyjeżdżaliśmy wcześnie rano. A tak to od pierwszego pomiaru -dzień po hsg, oscyluje w okolicach 36,6-36,7, co jest dla mnie bardzo dziwne. Zawsze miałam pare dni niskich temp a po owu mi skakala temperatura do 36,7-8...
    Test owulacyjny pozytywny dopiero dziś, wiec ciekawi mnie jutrzejsza temperatura :)

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 6 rodzenstwa i bardzo sie ciesze bo jestesmy zgranym rodzenstwem wszyscy sohie pomagamy. Moj M jest jedynakiem i wodac troche roznice miedzy nami w wychowaniu. My bysmy chieli miec 2 dzieci ale teraz ucieszymy sie z jednego. Ukija piszesz ze jestes po przejsciach ale to dopiero 4cs Ty za mies czy 6 mies bedzisz cieszyc sie ciaza zapewne i tego Ci zycze. Ja dopiero po 12cs zaczelam sie zastanawiac czy nie jest cos nie tak. Ty masz jeszcze duzo czasu :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Hej hej.

    Poprosze wpis na... Hmmm. Jakos pod koniec ale nie wiem kiedy dokladnie.
    Maj to miesiac moich urodzin wiec moze sie uda ;)


    Channah powiem Ci ze Twoj mial mala rodzine ;) u mojego w domu bylo 10 ;)
    A nam marzy sie 4 ;)
    Wpisałam cię na 29-go :) jak coś zmienię

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki da się coś wyczytać z mojego wykresu tempki? Bo wg mnie coś jest nie tak.

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ wiec w tym miesiącu znowu lipa :(

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    Kobitki da się coś wyczytać z mojego wykresu tempki? Bo wg mnie coś jest nie tak.
    A co w niej dziwnego? :) Cały czas jest wysoka, to dobrze ;) Szkoda, że nie mierzyłaś cały cykl, ale póki co wygląda ok - powodzenia! :)

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehyna wrote:
    U mnie @ wiec w tym miesiącu znowu lipa :(
    Przykro mi :( ale nowy cykl i niwe nadzieje. Nie wolno się poddawać. Zwycięztwo sprzyja wysiłkowi :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Ukija piszesz ze jestes po przejsciach ale to dopiero 4cs Ty za mies czy 6 mies bedzisz cieszyc sie ciaza zapewne i tego Ci zycze. Ja dopiero po 12cs zaczelam sie zastanawiac czy nie jest cos nie tak. Ty masz jeszcze duzo czasu :)
    Mnie bardziej chodziło że ten cykl po przejściach. Ja antybiotyki i mój Mążu też. A tak ogólnie widzę że większość z Was stara się o kolejne dziecko więc ma wyklarowane że może mieć te dzieci a ja nawet jednego póki co nie mogę się doczekać :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Mnie bardziej chodziło że ten cykl po przejściach. Ja antybiotyki i mój Mążu też. A tak ogólnie widzę że większość z Was stara się o kolejne dziecko więc ma wyklarowane że może mieć te dzieci a ja nawet jednego póki co nie mogę się doczekać :(
    Aha :) ja nie mam dzieci i niestety nigdy nie widzialam II kresek a staramy sie ponad 3 lata. Duzo dziewczym ktore sa na ovu staraja sie fakt o kolejne dziecko ale z pierwszym staraly sie pare lat. Nie mowie ze nie ma tu tez nowych dziewczym z dzidziami w domkach bo masz racje kochana :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ