X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majówki Zapraszam :)
Odpowiedz

Majówki Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jakie polecacie testu owu takie najbardziej skuteczne? takie które były potwierdzone monitoringiem że faktycznie tak było. może sobie zakupie na nowy cykl. tylko często co czytam to przeważnie, że trefne są i nie ma co im ufać :/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    dziewczyny a jakie polecacie testu owu takie najbardziej skuteczne? takie które były potwierdzone monitoringiem że faktycznie tak było. może sobie zakupie na nowy cykl. tylko często co czytam to przeważnie, że trefne są i nie ma co im ufać :/
    Ja polecam te z Domowego laboratorium. Tam pozytyw u mnie zawsze był taki ,że kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej i nigdy nie musiałam się zastanawiać ,czy to już pozytyw , czy też nie. Przy dwóch ciążach się sprawdziły , a przy obu miałam monitoring cyklu. Teraz ostatnimi czasy kupuje to co na promocji (facelle w plastiku), ale nie jestem z nich w 100 % zadowolona. Allegrowe u mnie się nie sprawdziły i jak o mnie chodzi ,to dla mnie to była strata kasy. Nie lubiłam też allegrowych testów ciążowych, bo na nich wychodziły cienie ,ciania cieniów przy ciąży, gdzie na innych w tym samym czasie widniała już ładna druga kreska. Jak chodzi o testy z allegro to w obydwu przypadkach mowa o tych najtańszych testach paskowych.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja korzystałam głównie z tych z domowego labu, chyba ok 25zł za 5szt.
    Te z allegro sa kijowe, niebardzo miarodajne. Za to ciążowe allegrowe sa chjyba jescze gorsze, bo przy becie blisko 100 testy, które wg sprzedawcy mają 10mIU/ml pokazują naprawdę cień cienia. Robię żeby zobaczyć, przy jakiej wartości pokażą prawdziwą kreskę

    Paulette, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziękuje :) te z domowego laboratorium to chyba dostępne są w rossmanie ? tak mi się coś kojarzą. ale jeszcze raz dziękuje za odpowiedź :)
    tylko w moim przypadku to nie wiem kiedy powinnam zacząć robić takie testy hehe

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ja korzystałam głównie z tych z domowego labu, chyba ok 25zł za 5szt.

    takich samych używałam i dokładnie za 5 szt w aptece płaciłam 25zł

    Morwa lubi tę wiadomość

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ja korzystałam głównie z tych z domowego labu, chyba ok 25zł za 5szt.
    Te z allegro sa kijowe, niebardzo miarodajne. Za to ciążowe allegrowe sa chjyba jescze gorsze, bo przy becie blisko 100 testy, które wg sprzedawcy mają 10mIU/ml pokazują naprawdę cień cienia. Robię żeby zobaczyć, przy jakiej wartości pokażą prawdziwą kreskę
    Musisz zapewne poczekać do bety 1000 a to już niedługo :p

    ojejku lubi tę wiadomość

  • Wiolka67 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja jestem tutaj nowa i tak mysle czy mnie przyjmiecie? Przeczytałam wiele forum i ciesze sie ze znalazłam sie tutaj, bo widze ze tutaj sa dorosłe kobiety które nie krytykują a wspierają :) ja obecnie czekam na @ ale od 3 dni nie przychodzi. I zastanawiam sie czy moze to juz to.. Dopiero zaczęłam mierzyć temp i od dwóch dni mam 37.1, wiem ze to nic mi nie podpowie bo dopiero sprawdzam dwa dni. Test planuje zrobic w piątek bo jakoś nie mam odwagi sama go robić bo mieszkam sama za granica a moj chłopak obecnie jest w fazie focha. Przyjmiecie mnie tutaj? Wesprzeć dobrym słowem.

    Morwa, Paulette lubią tę wiadomość

    Wiolka67
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie witaj Wiolka67 ;) długo się staracie? :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wiolka67 :) zaciskam kciuki za piątkowy test :*

    Wiolka67 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziś nudny dzień, miałam problemy ze swoją kotką i nie pojechałam do szkoły, a teraz umieram z nudów . chociaż i tak miałam tylko 3 lekcje ale to jednak zawsze coś :/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ale dziś nudny dzień, miałam problemy ze swoją kotką i nie pojechałam do szkoły, a teraz umieram z nudów . chociaż i tak miałam tylko 3 lekcje ale to jednak zawsze coś :/
    Nudny no co ty ?! ;) Dzisiaj mam dzień pełen emocji. O mały włos a wjechałabym w jakiegoś dupka, który nie potrafi używać kierunkowskazów ,na szczęście mam refleks. Miałam przygodę w markecie z panem, który bezczelne wcisną mi się w kolejkę. Dyskretnie próbowałam mu zwrócić uwagę, że to nie ładnie, na co pan do mnie ,że nic nie szkodzi i on tu stoi i już. Fajny był jego wyraz twarzy jak równie dyskretnie powiedziałam mu :
    "no cóż ja się kłócić z panem tu nie będę. Jestem młoda i nie szukam sobie powodów do kłótni na każdym korku, za to pan... hmmm widać to w twarzy, taka natura. Z taką cera uważałabym już na nerwy, tym bardziej w tym wieku."

    Gość zrobił się purpurowy, kupił mielonkę i zawinął ze sklepu czym sił w nogach :D dobrze mu tak bo to gbur był jakich mało :p

    Paulette, Karissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no to faktycznie z gościem sobie pogadałaś :D no u mnie niestety nuda :P zbieram się za naukę ale jakoś mam lenia. chciałam iść sobie na podwórku trochę posiedzieć i poczytać, ale deszcz zaczął padać :/
    Tobie tak zrobił z tym samochodem jak ja kiedyś tira zaczęłam wyprzedzać i dziad bez powodu zaczął zjeżdżać na mnie . nie wiem czy przysypiał czy jak :/ na szczęście zdążyłam gwałtownie zahamować i na klakson, ale koleś mnie nawet nie przeprosił, a mi wszystko z siedzenia pospadało .

  • Wiolka67 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no pewnie witaj Wiolka67 ;) długo się staracie? :)
    Dziekuje za mile przyjecie ;) My akurat nie staramy sie az tak bardzo ale stwierdzilismy, ze co bedzie to bedzie i tak od trzech miesiecy bez zabezpieczenia. Ja bardzo bym chciala bo juz jedna corke mam, 13 lat juz ma, a ja juz 30 lat wiec czas tyka. Moj pan tez gotowy wiec mysle ze tragedi by nie bylo...Zobaczymy w piatek po testowaniu, ale zbytnio sie nie chce nastawiac bo juz dwa razy rozczarowanie bylo ;( I oczywiscie wtedy mialam wszystkie objawy..ha ha A w tym cyklu zero..nic a nic. tylko na zblizajacy sie @ bol jajnikow i oczywiscie brak @. Pocieszam sie tym ze w mojej pierwszej ciazy tez tak mialam bo nawet nie spodziewalam sie ze jestem. Siostra takze zero objawow..moze taka nasza natura. A ty Paulette jak u Ciebie?Starasz sie, czy juz po majowym testowaniu? Przepraszam ze pytam ale nie czytalam calego forum od a do z wiec wole zapytac ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Wiolka67
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem. ja tak zaszłam w ciąże ale niestety poroniłam :/ też jakoś 2-3 cykl jak podjęliśmy decyzje tylko też było na pełnym luzie. Teraz jestem w trakcie 11 cyklu. Na majowym wątku jestem towarzysko. Ostatnio cykl mi się wydłużył i na początku maja dostałam @ ale nie zapisywałam się na liste, no a że mam długie cykle więc już nie dam rady zatestować w maju więc jestem tu rekreacyjnie :) no chyba że owulka pojawi się wcześniej :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    hahaha no to faktycznie z gościem sobie pogadałaś :D no u mnie niestety nuda :P zbieram się za naukę ale jakoś mam lenia. chciałam iść sobie na podwórku trochę posiedzieć i poczytać, ale deszcz zaczął padać :/
    Tobie tak zrobił z tym samochodem jak ja kiedyś tira zaczęłam wyprzedzać i dziad bez powodu zaczął zjeżdżać na mnie . nie wiem czy przysypiał czy jak :/ na szczęście zdążyłam gwałtownie zahamować i na klakson, ale koleś mnie nawet nie przeprosił, a mi wszystko z siedzenia pospadało .
    Ja nie przepadam za tirowcami, busiarzami z film transportowych ani za taksowkarzami .. o i autobusy z komunikacji miejsce też często podnoszą mi ciśnienie jak rusza bez migacza ;) są oczywiście wyjątki :)

    Co ciekawego masz do nauki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja nie przepadam za tirowcami, busiarzami z film transportowych ani za taksowkarzami .. o i autobusy z komunikacji miejsce też często podnoszą mi ciśnienie jak rusza bez migacza ;) są oczywiście wyjątki :)

    Co ciekawego masz do nauki ?
    ja też na nimi nie przepadam, a mój tata jeździ na tirach :D ale cóż takie życie :P

    a do nauki mam cały zakres chorób przyzębia oraz przyswoić wiedze na temat materiałów wypełnieniowych :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja też na nimi nie przepadam, a mój tata jeździ na tirach :D ale cóż takie życie :P

    a do nauki mam cały zakres chorób przyzębia oraz przyswoić wiedze na temat materiałów wypełnieniowych :)
    Eee to ciekawe rzeczy :D milej nauki :* Zdaj na 5 !

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Eee to ciekawe rzeczy :D milej nauki :* Zdaj na 5 !
    taki mam zamiar :D dziękuje ;*

  • Lubisia Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie @

    3jgxgov3phzmfy7z.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubisia przykro mi..

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ