X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majówki Zapraszam :)
Odpowiedz

Majówki Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia no to życzę by MAJ był owocny :)
    Wiadomo. Nie ma co też nastawiać się za bardzo bo różnie bywa ale... nadzieje trzeba mieć!

    Listy nie przeklejamy. Chętne osoby niech podają daty, wtedy uzupełnię tabelkę na pierwszej stronie.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wiadomo najlepiej wyłączyć głowę tylko żeby to było takie proste...

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo się staracie?
    Powiem Ci, że u nas im dłużej tym jakoś bardziej wszystko mi jedno... może kwestia braku sił dalszej walki, nie wiem

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od października. Teraz wyszła mi wysoka prolaktyna i od 1dc zacznę brać bromergon. Mąż mnie ciągle uspokaja, bo od października nie było miesiąca, w którym był cały czas w domu i teraz w kwietniu i maju ma być całe miesiące w domu i mówi, że może teraz się uda. Dwa cykle robiłam testy owulacyjne i w żadnym miesiącu nie wyszedł pozytywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 13:25

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna jest bardzo ważna. Mi rozregulowała cykle i też muszę brać bromergon.
    To teraz jak mąż w domu będzie to działajcie :) musi się udać. Póki co nie stracie się długo więc nie stresuj się. Zbijesz prl i będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia Landryneczka ma rację! Prolaktyna jest jednym z istotniejszych hormonow i ona mogła Ci owulke zablokować. Ha tez mam z nią problemy i raz w tyg łykam dostinex. 4 czy 5 mies staran to jeszcze nie tak źle. Trzymam kciuki.

    Landryneczka mam to samo co Ty.. im dłużej się staram tym mysle cobie aaaa będzie co ma być. Choć teraz w te pierwsze 3 mies po powrocie do starań pokladam duże nadzieje bo skończyłam brać leki na endoometrioze no i miesiąc temu hsg było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja teraz też mam nadzieję, że w ciągu 3msc się uda po HSG :)
    Trzymam za Was kciuki <3 musi się udać!!!

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 marca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy wierzę że i mi i Wam się uda i w maju będziemy płakać ze szczęścia! :*

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) jak po świętach?
    WIęcej tego przygotowania niż całych świąt :D brzuszek najedzony teraz trzeba trochę zaprzestać wpierniczania :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to ja mam ciaze spożywcza haha :D

    baranosia, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś stanęłam na wagę i się załamałam. Tak więc na wiosnę trzeba zacząć o siebie dbać! Odpuściłam zumbę, do pracy jeżdżę samochodem i ostatnio mam manię słodyczy i są tego efekty :( dziś z M odmierzyliśmy rowerami dystans i zaczynam biegać! W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch :)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla witaj w klubie :D który tydzień? hahahha bo u mnie to około 25 buahahhahahah
    baranosia ja miałam ćwiczyć ale nie chce mi się :D udało mi się dwa dni poćwiczyć na pośladki i brzuch i dałam sobie spokój ptffff

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka mamy chyba ten sam "termin porodu" tez tak 24-25 tydz mam :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhahahahha będziemy na porodówkę razem jechać :D
    jeszcze teraz wpierdzieliłam ryż z sosem, rybką i sałatką :D ocielę się hahhaha
    Ps: przeskoczyłam z testowaniem z 1na8 :P ciekawe ile razy mi się zmieni jeszcze :D to byłoby 8 dni przed urodzinami męża :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 23:04

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 marca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka po świętach. Hehe co do ciąży spożywczej to mam to samo :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja nie chce do pracy ;(
    Miłego dnia dziewczyny ;)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam wolne i byczę się w łóżku. Miłego dnia :*

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja też dziś wolne ale jutro na 7 buuuuu
    Miłego dnia :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo? :)
    Ja bylam wczoraj na usg i mam potwierdzona owulke z prawego jajnika przed wczoraj. pecherzyk mial ponad 20mm. na lewym byl nadal 20 mm pecherzyk.
    lubie was ale mam nadzieje ze ominie mnie majowe testowanko tylko bedzie majowe rzyganko hahaha :D

    milego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 09:48

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla oby tak było! Ja pierwszy raz czekam na kwietniowy okres żeby zacząć brać tabletki i starać się pełną parą!

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ