X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    kochane teraz trochę z innej beczki - jak można po poznać (czy można) że ma się podwyższony poziom prolaktyny ...? któraś wie coś na ten temat ?:)




    ..............matko, czego ja się już u siebie nie doszukuję..............






    ech bo ja w sumie od jakichś paru lat borykam się z trądzikiem, ale jak była u dermatologa to mi powiedział że to trądzik różowaty .... a gdzieś poczytałam że właśnie przy tej podw.prol. jest trądzik .............




    :\

    Zrob sobie kochana badanie prolaktyny :) I bedziesz wiedziala :)

    Kochane jak pisałam wcześniej pracuje w prywatnej klinice gdzie robią rezonans również przysadki mózgowej, która to jest odp. za prolaktynę itd. Mam nadzieję że nie będzie Wam to potzrebne, ale jak coś to mówcie.
    Maximko, całe życie miałam buźkę jak pupcia niemowlaka, a odkąd skończyłam 30 (w lipcu skończę 32) to krosta na kroście krostą pogania. Od 2 lat nie biorę żadnych hormonów.

    A W JAKIEJ MIEJSOWOSCI?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    powiedzial,ze ja mam isc do psychologa albo do psychiatryka bo na leb mi wali juz z tym dzieckiem!ze jak bedzie to bedzie a nie bedzie latal po lekarzach i niewiadomo co robil!tak mnie wnerwil ze mu powiedzialam,ze ma sie zastanowic nad czym co gada!!!i ze dopiero teraz widze ze on mnie w ogole nie rozumie!!! :( czy tylko my baby mamy takie problemy z tym naszym dzidziem???my chcemy zeby wszystko bylo o.k a oni a jak bedzie to bedzie jak nie to mamy jeszcze czas. :(

    FACET TO ZAKAŁA SPOŁECZENSTWA ONI NIC NIE TRYBIĄ TYLKO GDZIE WACKA WŁOZYĆ NIE PRZEJUMUJ SIE

    Masz racje!!!totalne dupki czasami z tych naszych chlopow wychodza...dla nich to tylko wlozenie wacka a dla nas???szansa w nastepnym cyklu na poczecie...

    HAHAHHA NO TAK

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej im nic nie mowic :)

    skrzat84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    najlepiej im nic nie mowic :)

    DOBRE HEHE I TAK NIE POJMĄ HAH

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a mnie od wczoraj podbrzusze boli,glowa,ogolnie bym z lozka nie wychodzila ! :/

    CHOLERA MAĆ:(

    ale zadnego syfka na pysku nimam :D a piersi tylko troszunie bola :P sialalalala nie bede miec syfow na ryjku hahahhaha :D

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu, mój N powiedział że za dużo myślę i za dużo o tym nawijam i że go jeszcze bardziej stresuje. Sama nie wiem czy to z Nami coś nie tak czy z nimi. My baby musimy trzymać się razem! Buziaki lecę to pracy. Trudno się z Wami rozstać, ale zaraz się spóźnie na autobus. <3

    maximka84 lubi tę wiadomość

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a mnie od wczoraj podbrzusze boli,glowa,ogolnie bym z lozka nie wychodzila ! :/

    CHOLERA MAĆ:(

    ale zadnego syfka na pysku nimam :D a piersi tylko troszunie bola :P sialalalala nie bede miec syfow na ryjku hahahhaha :D

    JA TEZ ODZIWO NIEMAM HUM...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to bywa z facetami ... ja na mojego narazie nie moge nic powiedzieć, Boże...chyba mam szczęście ...

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to faceci to najstarszy rodzaj SWINI :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDE BEDE PÓZNIEJ:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio tez cos syfy napadają. juz dawno nie mialam i znowu sie pojawiły.
    Ból podbrzusza przeszedł!! nareszcie..troszke ulgi. klade sie spać bo chyba sie nie wyspałam.nawet kawka nie pomogla :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Basiu, mój N powiedział że za dużo myślę i za dużo o tym nawijam i że go jeszcze bardziej stresuje. Sama nie wiem czy to z Nami coś nie tak czy z nimi. My baby musimy trzymać się razem! Buziaki lecę to pracy. Trudno się z Wami rozstać, ale zaraz się spóźnie na autobus. <3

    kurcze moj tak samo gadal . . . ale jak tu z nimi nie rozmawiac o rzeczach ktore nas martwia???sa naszymi chlopami czy nie??? mamy sie rozumiec?mamy gadac o wszystkim???to o tym tez!!!bez wyjatkow!!!juz sie do niego zadnym slowem nie odezwe na temat naszego przyszlego dziecka!!!tylko zapytam raz wprost...kiedy idziemy do kliniki ???jak powie,ze nigdy to ja go kurka mac zostawie!!!bedzie zal ale moze kurka zmadrzeje kiedys bo ja czasami mam cholernie tego wszystkiego dosc,ze to my sie martwimy a oni tylko heja banan i po klopocie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Mnie ostatnio tez cos syfy napadają. juz dawno nie mialam i znowu sie pojawiły.
    Ból podbrzusza przeszedł!! nareszcie..troszke ulgi. klade sie spać bo chyba sie nie wyspałam.nawet kawka nie pomogla :(

    też bym się połozyła, ale jestem w pracy :P


    robię kawkę


    oczy mnie juz od kompa bolą - :\



    chyba zrobię sobie od was przerwę .... a nie chcę !!!! :(

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu musi isc na kompromis :D

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Mnie ostatnio tez cos syfy napadają. juz dawno nie mialam i znowu sie pojawiły.
    Ból podbrzusza przeszedł!! nareszcie..troszke ulgi. klade sie spać bo chyba sie nie wyspałam.nawet kawka nie pomogla :(

    też bym się połozyła, ale jestem w pracy :P


    robię kawkę


    oczy mnie juz od kompa bolą - :\



    chyba zrobię sobie od was przerwę .... a nie chcę !!!! :(

    Ja wypije do końca i sie klade :( jakaś jestem dzisiaj beznadziejna. nie mam sily sie ruszyc :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi bo inaczej ja nie bede tolerowala jego widzi misie !!! ja chce faceta a nie dzieciaka!!!proste :/

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika poloz sie :* Odpocznij :* Dzis chyba nei tylko Ty masz taki beznadziejny dzien :/

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    musi bo inaczej ja nie bede tolerowala jego widzi misie !!! ja chce faceta a nie dzieciaka!!!proste :/

    NIE DAJ SOBIE!!!!PODGLADAM WAS HAHA

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    musi bo inaczej ja nie bede tolerowala jego widzi misie !!! ja chce faceta a nie dzieciaka!!!proste :/

    Pokaz mu kto tu rządzi :) :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Ma ja wrote:
    Hej Maximka... ja jestem nie cały miesiąc.. i pierwszy nieudany cykl na ovu... Kwietniowy jest mój! ;)

    nieudany czyli ... nie było OWU czy po prostu nie udało się ? :)
    a masz jakieś problemy czy jesteś przebadana i wsio ok ? :P
    bo my z jagódką od roku się staramy ale tak wiesz bez pracia , badań nie mamy i jak do lipca nic to idziemy do lekarza :P a jak jest u Ciebie ?

    ja byłam rok temu u gina i mi powiedziała - pobadając i pomacając mnie od środka : ''owulacja się zbliża , zdrowa z pani kobieta' - tak powiedziała po samym macanku :P


    Maximka... ja jestem pod stałą opieką ginekologa... ale na razie bez leczenia w kierunku bezpłodności. Pierwszą ciążę.. straciliśmy w 13 tygodniu...Córeczka była bardzo chora... nie została z nami ciałkiem.. ale w sercach będzie na zawsze!
    Teraz staramy się dopiero drugi miesięc. Głęboko wierzę, że się uda... i już nieługo będę mamą! :) Właśnie rozpoczęłam nowy cykl... więc na "marcowych staraniach' trzymam już tylko za Was kciuki. Mój cykl to będzie kwiecień :)

    Paula90, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ