X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiu co sie stalo?? :*

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj niewiem co na obiad zrobiec...???
    zupy mi sie nie chce,moze jajko w sosie chrzanowym mmm pycha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BABUSZKI BRZUS BOLI @IDZIE:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane teraz trochę z innej beczki - jak można po poznać (czy można) że ma się podwyższony poziom prolaktyny ...? któraś wie coś na ten temat ?:)




    ..............matko, czego ja się już u siebie nie doszukuję..............






    ech bo ja w sumie od jakichś paru lat borykam się z trądzikiem, ale jak była u dermatologa to mi powiedział że to trądzik różowaty .... a gdzieś poczytałam że właśnie przy tej podw.prol. jest trądzik .............




    :\

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat to nie dobrze ze @ idzie :(

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kochane teraz trochę z innej beczki - jak można po poznać (czy można) że ma się podwyższony poziom prolaktyny ...? któraś wie coś na ten temat ?:)




    ..............matko, czego ja się już u siebie nie doszukuję..............






    ech bo ja w sumie od jakichś paru lat borykam się z trądzikiem, ale jak była u dermatologa to mi powiedział że to trądzik różowaty .... a gdzieś poczytałam że właśnie przy tej podw.prol. jest trądzik .............




    :\

    WYCIEK Z PIESI,ALBO STRES....STRES PODNOSI PROLAKTYNE

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Skrzat to nie dobrze ze @ idzie :(

    :/NIE NIE DOBRZE TEST UJEMNY

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kochane teraz trochę z innej beczki - jak można po poznać (czy można) że ma się podwyższony poziom prolaktyny ...? któraś wie coś na ten temat ?:)




    ..............matko, czego ja się już u siebie nie doszukuję..............






    ech bo ja w sumie od jakichś paru lat borykam się z trądzikiem, ale jak była u dermatologa to mi powiedział że to trądzik różowaty .... a gdzieś poczytałam że właśnie przy tej podw.prol. jest trądzik .............




    :\

    Zrob sobie kochana badanie prolaktyny :) I bedziesz wiedziala :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Ma ja wrote:
    Hej Maximka... ja jestem nie cały miesiąc.. i pierwszy nieudany cykl na ovu... Kwietniowy jest mój! ;)

    nieudany czyli ... nie było OWU czy po prostu nie udało się ? :)
    a masz jakieś problemy czy jesteś przebadana i wsio ok ? :P
    bo my z jagódką od roku się staramy ale tak wiesz bez pracia , badań nie mamy i jak do lipca nic to idziemy do lekarza :P a jak jest u Ciebie ?

    ja byłam rok temu u gina i mi powiedziała - pobadając i pomacając mnie od środka : ''owulacja się zbliża , zdrowa z pani kobieta' - tak powiedziała po samym macanku :P

    Ja usłyszałam to samo cykl temu, też po samym macanku.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzial,ze ja mam isc do psychologa albo do psychiatryka bo na leb mi wali juz z tym dzieckiem!ze jak bedzie to bedzie a nie bedzie latal po lekarzach i niewiadomo co robil!tak mnie wnerwil ze mu powiedzialam,ze ma sie zastanowic nad czym co gada!!!i ze dopiero teraz widze ze on mnie w ogole nie rozumie!!! :( czy tylko my baby mamy takie problemy z tym naszym dzidziem???my chcemy zeby wszystko bylo o.k a oni a jak bedzie to bedzie jak nie to mamy jeszcze czas. :(

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    maximka84 wrote:
    Ma ja wrote:
    Hej Maximka... ja jestem nie cały miesiąc.. i pierwszy nieudany cykl na ovu... Kwietniowy jest mój! ;)

    nieudany czyli ... nie było OWU czy po prostu nie udało się ? :)
    a masz jakieś problemy czy jesteś przebadana i wsio ok ? :P
    bo my z jagódką od roku się staramy ale tak wiesz bez pracia , badań nie mamy i jak do lipca nic to idziemy do lekarza :P a jak jest u Ciebie ?

    ja byłam rok temu u gina i mi powiedziała - pobadając i pomacając mnie od środka : ''owulacja się zbliża , zdrowa z pani kobieta' - tak powiedziała po samym macanku :P

    Ja usłyszałam to samo cykl temu, też po samym macanku.

    witaj Anula, czyli może wsio ok ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    powiedzial,ze ja mam isc do psychologa albo do psychiatryka bo na leb mi wali juz z tym dzieckiem!ze jak bedzie to bedzie a nie bedzie latal po lekarzach i niewiadomo co robil!tak mnie wnerwil ze mu powiedzialam,ze ma sie zastanowic nad czym co gada!!!i ze dopiero teraz widze ze on mnie w ogole nie rozumie!!! :( czy tylko my baby mamy takie problemy z tym naszym dzidziem???my chcemy zeby wszystko bylo o.k a oni a jak bedzie to bedzie jak nie to mamy jeszcze czas. :(

    FACET TO ZAKAŁA SPOŁECZENSTWA ONI NIC NIE TRYBIĄ TYLKO GDZIE WACKA WŁOZYĆ NIE PRZEJUMUJ SIE

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie od wczoraj podbrzusze boli,glowa,ogolnie bym z lozka nie wychodzila ! :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu - dziękuję za odp. jak zawsze .... :* jesteś obcykana nie ma co w tych tematach ... ;)

    wycieków z piersi żadnych nie mam


    Pauluśśśśś - na badania idę w lipcu - a tak sobie powiedziałam, że jak teraz z tym OVU nie uda się to idę się przebadać ... jeszcze się poobserwuję, pomierzę temp., czego wcześniej nigdy nie robiłam - no i po bzzzzzzzzzzzzzzzzzzyku poleżę z nogami w górze - nigdy nie robiłam tak - to mit czy faktycznie to coś daje ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a mnie od wczoraj podbrzusze boli,glowa,ogolnie bym z lozka nie wychodzila ! :/

    CHOLERA MAĆ:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Ewciu - dziękuję za odp. jak zawsze .... :* jesteś obcykana nie ma co w tych tematach ... ;)

    wycieków z piersi żadnych nie mam


    Pauluśśśśś - na badania idę w lipcu - a tak sobie powiedziałam, że jak teraz z tym OVU nie uda się to idę się przebadać ... jeszcze się poobserwuję, pomierzę temp., czego wcześniej nigdy nie robiłam - no i po bzzzzzzzzzzzzzzzzzzyku poleżę z nogami w górze - nigdy nie robiłam tak - to mit czy faktycznie to coś daje ? :P

    CZYLI JEST OK!!!IHHIIH

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    maximka84 wrote:
    kochane teraz trochę z innej beczki - jak można po poznać (czy można) że ma się podwyższony poziom prolaktyny ...? któraś wie coś na ten temat ?:)




    ..............matko, czego ja się już u siebie nie doszukuję..............






    ech bo ja w sumie od jakichś paru lat borykam się z trądzikiem, ale jak była u dermatologa to mi powiedział że to trądzik różowaty .... a gdzieś poczytałam że właśnie przy tej podw.prol. jest trądzik .............




    :\

    Zrob sobie kochana badanie prolaktyny :) I bedziesz wiedziala :)

    Kochane jak pisałam wcześniej pracuje w prywatnej klinice gdzie robią rezonans również przysadki mózgowej, która to jest odp. za prolaktynę itd. Mam nadzieję że nie będzie Wam to potzrebne, ale jak coś to mówcie.
    Maximko, całe życie miałam buźkę jak pupcia niemowlaka, a odkąd skończyłam 30 (w lipcu skończę 32) to krosta na kroście krostą pogania. Od 2 lat nie biorę żadnych hormonów.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    powiedzial,ze ja mam isc do psychologa albo do psychiatryka bo na leb mi wali juz z tym dzieckiem!ze jak bedzie to bedzie a nie bedzie latal po lekarzach i niewiadomo co robil!tak mnie wnerwil ze mu powiedzialam,ze ma sie zastanowic nad czym co gada!!!i ze dopiero teraz widze ze on mnie w ogole nie rozumie!!! :( czy tylko my baby mamy takie problemy z tym naszym dzidziem???my chcemy zeby wszystko bylo o.k a oni a jak bedzie to bedzie jak nie to mamy jeszcze czas. :(

    no też bym się wnerwiła, ale jak to pisze skrzacik - nie przejmuj się,
    w sumie też już może go męczy to ... wiesz ... czekanie ....też by już na pewno chciał żeby się udało ...
    w sumie - facet to też człowiek .... ;)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu nie przejmuj sie :* Oni nic nie rozumieja... ja wczoraj pokazywalam mojemu ze chce rodzic kiedys w wodzie i dzidziusie mu pokazywalam a on tak jakby byl gdzies myslani cholera wie gdzie :( Olewam to :) Mam Was :*

    maximka84 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    powiedzial,ze ja mam isc do psychologa albo do psychiatryka bo na leb mi wali juz z tym dzieckiem!ze jak bedzie to bedzie a nie bedzie latal po lekarzach i niewiadomo co robil!tak mnie wnerwil ze mu powiedzialam,ze ma sie zastanowic nad czym co gada!!!i ze dopiero teraz widze ze on mnie w ogole nie rozumie!!! :( czy tylko my baby mamy takie problemy z tym naszym dzidziem???my chcemy zeby wszystko bylo o.k a oni a jak bedzie to bedzie jak nie to mamy jeszcze czas. :(

    FACET TO ZAKAŁA SPOŁECZENSTWA ONI NIC NIE TRYBIĄ TYLKO GDZIE WACKA WŁOZYĆ NIE PRZEJUMUJ SIE

    Masz racje!!!totalne dupki czasami z tych naszych chlopow wychodza...dla nich to tylko wlozenie wacka a dla nas???szansa w nastepnym cyklu na poczecie...

    maximka84 lubi tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ