X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

    to mózgownica płata figle hehe

    Jak przestalam robic co miesiac testy,jak przeszlam wszystkie fazy zdurnienia i omotania ktore mozna przejsc jak stara sie o dziecko to juz przestaly mi sie snic dzidziory :) Fajne sny ale pozniej jak ten debil myslisz a taki fajny byl...
    Ja wstawalam z lozka o 4 i moj pyta kaj idziesz?a ja nakarmic dzidzia bo placze w 2 pokoju.a on rybka :O hehehhe i sie wtedy budzilam ;) podczas snu mu to gadalam.Teraz zas czesto sni mi sie,ze moj mnie zdradza...eh jak nie urok to sraczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

    to mózgownica płata figle hehe

    Jak przestalam robic co miesiac testy,jak przeszlam wszystkie fazy zdurnienia i omotania ktore mozna przejsc jak stara sie o dziecko to juz przestaly mi sie snic dzidziory :) Fajne sny ale pozniej jak ten debil myslisz a taki fajny byl...
    Ja wstawalam z lozka o 4 i moj pyta kaj idziesz?a ja nakarmic dzidzia bo placze w 2 pokoju.a on rybka :O hehehhe i sie wtedy budzilam ;) podczas snu mu to gadalam.Teraz zas czesto sni mi sie,ze moj mnie zdradza...eh jak nie urok to sraczka :)

    boze!koszmary masz haha powaznie tez tak miałam ale to jest na odwród-nie zdradza cie

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są juz jakieś zafasolkowane marcóweczki??

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Są juz jakieś zafasolkowane marcóweczki??

    heheh nikt jeszcze niewie ....testy czekają bo ten żut co miałyśmy za wczesnie zrobione

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Są juz jakieś zafasolkowane marcóweczki??

    jeszcze czekamy :)

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Są juz jakieś zafasolkowane marcóweczki??

    ehh, chyba pogoda nie sprzyja ;-) ale tak serio, tym co się udało wyjdzie na grudzień, super prezent świąteczny

    maximka84 lubi tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

    to mózgownica płata figle hehe

    Jak przestalam robic co miesiac testy,jak przeszlam wszystkie fazy zdurnienia i omotania ktore mozna przejsc jak stara sie o dziecko to juz przestaly mi sie snic dzidziory :) Fajne sny ale pozniej jak ten debil myslisz a taki fajny byl...
    Ja wstawalam z lozka o 4 i moj pyta kaj idziesz?a ja nakarmic dzidzia bo placze w 2 pokoju.a on rybka :O hehehhe i sie wtedy budzilam ;) podczas snu mu to gadalam.Teraz zas czesto sni mi sie,ze moj mnie zdradza...eh jak nie urok to sraczka :)

    boze!koszmary masz haha powaznie tez tak miałam ale to jest na odwród-nie zdradza cie

    Na odwrot nie zdradza mnie i NIEMAM DZIDZI :/ :)

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.
    Alexis, ja cierpliwie czekam teścik zrobię jutro, albo w sobotę jak @ nie będzie. Dzisiaj tradycyjnie obudziłam sie o 5 na mierzenie tempki, a potem nie mogłam spać do 7. Strasznie kręciło mi się w głowie i trochę mdliło.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

    to mózgownica płata figle hehe

    Jak przestalam robic co miesiac testy,jak przeszlam wszystkie fazy zdurnienia i omotania ktore mozna przejsc jak stara sie o dziecko to juz przestaly mi sie snic dzidziory :) Fajne sny ale pozniej jak ten debil myslisz a taki fajny byl...
    Ja wstawalam z lozka o 4 i moj pyta kaj idziesz?a ja nakarmic dzidzia bo placze w 2 pokoju.a on rybka :O hehehhe i sie wtedy budzilam ;) podczas snu mu to gadalam.Teraz zas czesto sni mi sie,ze moj mnie zdradza...eh jak nie urok to sraczka :)

    boze!koszmary masz haha powaznie tez tak miałam ale to jest na odwród-nie zdradza cie

    Na odwrot nie zdradza mnie i NIEMAM DZIDZI :/ :)

    kochana ja pisze o zdradzie hehe a o dzidzi tez zaniedługo na klikasz nam zobaczysz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak te sny sie zgadzaja :) hahahha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Jednak te sny sie zgadzaja :) hahahha

    hahah niemyśl tak intensywnie na tym nie bedziesz sniła kobioto:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze naczynia umyc bo ja zawsze se zostawiam po kolacji na nastepny dzien :P hehehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    musze naczynia umyc bo ja zawsze se zostawiam po kolacji na nastepny dzien :P hehehh

    oki idziemy cosik porobić do pózniej wam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mysle o tym ze mnie zdradza intensywnie!!!oszalalas kobieto???niemam co robic w domu???mam WAS i niemam juz czasu i sily o czyms innym myslec kochana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja nie mysle o tym ze mnie zdradza intensywnie!!!oszalalas kobieto???niemam co robic w domu???mam WAS i niemam juz czasu i sily o czyms innym myslec kochana ;)

    ahhahaha to dobrze ja zle juz pojmuje haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra spadam

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary ale odświeżony temat:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/co-dzis-u-was-sluchac,224.html

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Są juz jakieś zafasolkowane marcóweczki??

    Na razie chyba nie ma :( Kilka miało termin @ na 20.03 ale poległyśmy... Jeszcze kilka marcówek zostało na placu boju ;)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też spadam :) popracować :P

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 21 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ale sobie po plakalam :) Ulzylo:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ