X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po pedagogice ogólnej, a pracuje w finansach :) Korpo mnie psychicznie wykańcza.
    Ale jesteście wciągające - powinnam w końcu wstać i wziąć się za sprzątanie.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    zobacz sobie moj wykres tez sie nie staralam jakos bardzo w tym cyklu a kazdy dzien plodny wedlug detektora mialam stosunek i jeden dzien przed przerwy heheheh :) ale nie martw sie ja tez sadze ze u mnie nic z tego :) do pracy ide wiec nie moge byc w ciazy :O

    wiesz ja nawet po płodnym sluzie bara bara wszsytsko sie okaze za 2dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ja jestem po pedagogice ogólnej, a pracuje w finansach :) Korpo mnie psychicznie wykańcza.
    Ale jesteście wciągające - powinnam w końcu wstać i wziąć się za sprzątanie.

    ja tez haha nieruszyłam palcem w domu jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat-mocno trzymam kciuki za Ciebie :) mam nadzieje ze sie powiedzie i czekam na wieści :)

    skrzat84 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moge nie moge ale bede :P

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra to moze zrobmy sobie przerwe, bo pranie musze wstawic i pozmywac:P
    a jak znow naskrobiecie 3 strony to bede nie w temacie :P

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    dziewczynki zaś jajnik do tego mnie nawala cholera wszystko na raz sie wali mi nałeba

    Skrzacie a wiesz o tym,ze dziecko przychodzi w najmniej odpowiednim momencie ??? ;) za duzo masz problemow dlatego dzidzia do ciebie przyjdzie jak nic :) ja cos czuje

    ja nie planowałam w tym cyklu uswiadomiłam sobie pózniej jak spojrzałam ze były stosunki w te dni hahah bedzie co ma byc test z wczoraj ujemny

    Też tak słyszałam, że jak się nie myśli itd i faktycznie u wielu dziewczyn się sprawdza także trzymam kciuki. Co do długości cyklu to przeczytałam że nie powinien mieć mniej niż 21 dni i więcej niż chyba 36. Piszecie o problemach z pracą i kredytami... My też niedawno wprowadziliśmy się do naszego domku i dlatego jakieś 10 miechów temu podjęliśmy decyzję że dzidzia zdąży się urodzić jak już będziemy u siebie a tu nic tyle czasu. Jakiś tam kredyt też mamy ale na szczęście nie hipoteczny, praca jest więc miało być wszystko ok a nie jest :-/

    skrzat84 lubi tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat-mocno trzymam kciuki za Ciebie :) mam nadzieje ze sie powiedzie i czekam na wieści :)

    zobaczymy jak bedzie ale dzieki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Boze a ile razy mi sie snilo ze urodzilam blizniaki i jedno dziecko.wychowywalam je do 3 roku zycia i...sie budzilam ;) juz nie przywiazuje wagi do snow o dzieciach :) za duzo potem mysle o tych dzieciach.

    A w senniku sprawdzalam kiedys to jak sie sni dziecko to znaczyn ze ktos go BARDZO PRAGNIE.

    to mózgownica płata figle hehe

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    hej, nawet nie zdążyłam testować, niestety w tym miesiącu znowu się nie udało... zaczynamy kolejny, 9 już :-(

    Nie smutaj Klara :)
    U mnie to samo wczoraj, kwiecień będzie nasz :D

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    dziewczynki zaś jajnik do tego mnie nawala cholera wszystko na raz sie wali mi nałeba

    Skrzacie a wiesz o tym,ze dziecko przychodzi w najmniej odpowiednim momencie ??? ;) za duzo masz problemow dlatego dzidzia do ciebie przyjdzie jak nic :) ja cos czuje

    ja nie planowałam w tym cyklu uswiadomiłam sobie pózniej jak spojrzałam ze były stosunki w te dni hahah bedzie co ma byc test z wczoraj ujemny

    Też tak słyszałam, że jak się nie myśli itd i faktycznie u wielu dziewczyn się sprawdza także trzymam kciuki. Co do długości cyklu to przeczytałam że nie powinien mieć mniej niż 21 dni i więcej niż chyba 36. Piszecie o problemach z pracą i kredytami... My też niedawno wprowadziliśmy się do naszego domku i dlatego jakieś 10 miechów temu podjęliśmy decyzję że dzidzia zdąży się urodzić jak już będziemy u siebie a tu nic tyle czasu. Jakiś tam kredyt też mamy ale na szczęście nie hipoteczny, praca jest więc miało być wszystko ok a nie jest :-/

    wiec chyba tylko spokoj i cierpliwosci :*
    Bedzie maluszek:*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    skrzat84 wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 wrote:
    dziewczynki zaś jajnik do tego mnie nawala cholera wszystko na raz sie wali mi nałeba

    Skrzacie a wiesz o tym,ze dziecko przychodzi w najmniej odpowiednim momencie ??? ;) za duzo masz problemow dlatego dzidzia do ciebie przyjdzie jak nic :) ja cos czuje

    ja nie planowałam w tym cyklu uswiadomiłam sobie pózniej jak spojrzałam ze były stosunki w te dni hahah bedzie co ma byc test z wczoraj ujemny

    Też tak słyszałam, że jak się nie myśli itd i faktycznie u wielu dziewczyn się sprawdza także trzymam kciuki. Co do długości cyklu to przeczytałam że nie powinien mieć mniej niż 21 dni i więcej niż chyba 36. Piszecie o problemach z pracą i kredytami... My też niedawno wprowadziliśmy się do naszego domku i dlatego jakieś 10 miechów temu podjęliśmy decyzję że dzidzia zdąży się urodzić jak już będziemy u siebie a tu nic tyle czasu. Jakiś tam kredyt też mamy ale na szczęście nie hipoteczny, praca jest więc miało być wszystko ok a nie jest :-/

    gdzie to wyczytałas z wójka google?o matko!pytaj gina a wójka google on głupi

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra spadam na chwile bo dom sam sie nie ogarnie

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj testowałam (25dc), wiem że za wcześnie ale nie wytrzymałam. Oglądałam galerie wykresów i niektórym tak wcześniej już pozytyw wyszedł, więc nie mogłam się doczekać :)
    Kolejny test w sobotę żeby zdecydować, czy mam brać lutkę czy nie. @ powinna przyjść w niedziele.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ja jestem po pedagogice ogólnej, a pracuje w finansach :) Korpo mnie psychicznie wykańcza.
    Ale jesteście wciągające - powinnam w końcu wstać i wziąć się za sprzątanie.

    tak to jest, pedagogika ... mieć w TYM pracę ...

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    KlaraM wrote:
    hej, nawet nie zdążyłam testować, niestety w tym miesiącu znowu się nie udało... zaczynamy kolejny, 9 już :-(

    Nie smutaj Klara :)
    U mnie to samo wczoraj, kwiecień będzie nasz :D

    ehh, no u mnie też wczoraj także może razem nam się poszczęści :-) a tu jeszcze niektórzy nie dadzą żyć i pytają: no kiedy wreszcie... dodam że nie wiedzą o staraniach, myślą że mąż chce a ja nie i jestem ta zła ;-)

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ja dzisiaj testowałam (25dc), wiem że za wcześnie ale nie wytrzymałam. Oglądałam galerie wykresów i niektórym tak wcześniej już pozytyw wyszedł, więc nie mogłam się doczekać :)
    Kolejny test w sobotę żeby zdecydować, czy mam brać lutkę czy nie. @ powinna przyjść w niedziele.

    ja tez robiłam 25d.c i neg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    dobra spadam na chwile bo dom sam sie nie ogarnie

    :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ja dzisiaj testowałam (25dc), wiem że za wcześnie ale nie wytrzymałam. Oglądałam galerie wykresów i niektórym tak wcześniej już pozytyw wyszedł, więc nie mogłam się doczekać :)
    Kolejny test w sobotę żeby zdecydować, czy mam brać lutkę czy nie. @ powinna przyjść w niedziele.

    POWODZENIA :)

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ