Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graaatki!!! Pozytywnej bety i duuuzo spokoju :)


    Ja jestem mega zla.maz spi.dziecko zrobilo mi rzut na brzuch z calej sily :/ i mnie obudzila.a ten spi i nie zwraca uwagi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula81 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dzięki za Wasze kciuki bo chyba pomogły :-) Wyszły dwie kreski! Choć ta druga jeszcze nie taka mocna jak powinna, ale to jeszcze wcześnie! Chyba jeszcze nie wierzę! W poniedziałek Beta i wtedy zaznaczę na wykresie, jak myślicie?

    hej jak masz kreseczkę drugą czyli hormon jest wykrywalny bądz dobrej mysli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Graaatki!!! Pozytywnej bety i duuuzo spokoju :)


    Ja jestem mega zla.maz spi.dziecko zrobilo mi rzut na brzuch z calej sily :/ i mnie obudzila.a ten spi i nie zwraca uwagi

    hejcia...
    u mnie termin @dziś najpózniej jutro...zaczyna sie czekanie

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula- gratulacke!
    Skrzat- życzę aby @ się nie pojawiła ;)
    Ktoś jeszcze testuje w najbliższym czasie?

    No i dzień dobry :D

    aisa lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Anula- gratulacke!
    Skrzat- życzę aby @ się nie pojawiła ;)
    Ktoś jeszcze testuje w najbliższym czasie?

    No i dzień dobry :D

    dzięki kochana i witaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat- trzymam mocno kciuki by nie przyszła.

    Moje dziecko dzisiaj rzuciło mi sie na brzuch :( bolal jak cholercia :( na szczescie poki co troszke przeszło. Zaraz moja przyjaciółka ma zabrać małą na 7h to mamusia sobie pospi troszke i posprzata :) hihihih

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat- trzymam mocno kciuki by nie przyszła.

    Moje dziecko dzisiaj rzuciło mi sie na brzuch :( bolal jak cholercia :( na szczescie poki co troszke przeszło. Zaraz moja przyjaciółka ma zabrać małą na 7h to mamusia sobie pospi troszke i posprzata :) hihihih

    dzięki-kochana przyjaciółka o takie teraz ciężko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak.bywało miedzy nami różnie. ale odkąd zaszlam w ciążę jest caly czas przy mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    oj tak.bywało miedzy nami różnie. ale odkąd zaszlam w ciążę jest caly czas przy mnie :)

    i powiem ci ze to jest prawda ze przyjaciół poznaje sie w biedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) oj tak.
    Kurde jeszcze 9 dni :) :D dam rade. Kalendarzyk w dalszym ciągu obiecujący..Kurcze oby tak juz zostało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    :) oj tak.
    Kurde jeszcze 9 dni :) :D dam rade. Kalendarzyk w dalszym ciągu obiecujący..Kurcze oby tak juz zostało.

    hehehh te czekanie nie!koszmar

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny :)
    Anula gratuluję :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja :) witam
    skrzat-no te czekanie to jakis koszmar... strasznie się ciągnie.odliczam dni.doslownie.chwilami pobolewają mnie cycki i swedzą.ale szybko przestają...wiec sie nie nastawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    sama_ja :) witam
    skrzat-no te czekanie to jakis koszmar... strasznie się ciągnie.odliczam dni.doslownie.chwilami pobolewają mnie cycki i swedzą.ale szybko przestają...wiec sie nie nastawiam

    mnie tez bolą ale to nic nie znaczy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlanie. skrzat- jeszcze nie mow hop bo nic nie wiadomo

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula gratulacje :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    no wlanie. skrzat- jeszcze nie mow hop bo nic nie wiadomo

    preczuwam ze sie zjawi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie cycki bolą od czasu owulacji.... i jest to dosyć denerwujące :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama_ja wrote:
    mnie cycki bolą od czasu owulacji.... i jest to dosyć denerwujące :(

    miałam tak nie raz ze od owu do @mozna było zwarjowac

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    sama_ja wrote:
    mnie cycki bolą od czasu owulacji.... i jest to dosyć denerwujące :(

    miałam tak nie raz ze od owu do @mozna było zwarjowac

    jeszcze jak chodzę w staniku to pół biedy, ale jak zdejmuję albo podczas sexu to k**wica człowieka bierze :/

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ