X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się przywitam w nowym wątku...

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres wlasnie sie zaczyna ,tak wiec reszta nadzieji ucieka(a ta wiadomo umiera ostatnia)Tak sie boje ,ze mi sie juz nie uda...Teoretycznie trafilam chyba w tem "moment" pewne objawy delikatnie nawet sugerowaly ,ze cos sie moze dziac.Tak sie napalilam!Testy juz mi sie po nocach snily.A tu klops-jedna paskudna kreska na tescie i dzisiaj @.

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    achhh to ja też na marzec się już zapisuję, bo w lutym na 100% mi nie wyszło ;)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ja tez już się dopisze bo luty pewnie tez nie będzie dla mnie łaskawy :(

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego zamiast suwaczka pojawie mi sie tylko sam kod?

    [img]http:/[/img]
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie:)

    [img]http:/[/img]
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 26 lutego 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 21:04

    Libra, Beata lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 lutego 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    Ja też @ powinnam mieć 6 marca. :)

    Madzikovy, maia1991 lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Libraaa!! Jakie marcowe starania?? zaraz po dupsku dostaniesz :) A może lutowe okażą się owocne :) Trzeba wierzyć i my wszystkie tu w Ciebie wierzymy:)

    hehehe... wierzę, że kiedyś się uda:) a jak coś to się wypiszę;P żartuję, nigdzie się nie wybieram:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ann2224 wrote:
    Meginka Libra AGA 30 Rucia Wam się chyba w głowach poprzewracało wraca do lutowych i testowac a nie do marcowych sie zapisywac CHUCHAM I DMUCHAM FLUIDAMI CIĄŻOWYMI:)

    ann no co Ty :) Ja się będę zębami i pazurami trzymać lutowych starań i jestem pełna nadziei na pozytywny test i wcale się nie zapisuję do marcówek, tak tylko zajrzałam żeby Librę opierniczyć :) hehehe
    oczywiście Libruś nie obrażaj się, ale musimy Cie ustawić do pionu, przecież cały czas należysz do LUTOWYCH :)

    ja takiego pionu to dawno nie miałam:) a humor jeszcze lepszy:)

    Meginka, samira, Beata lubią tę wiadomość

  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 27 lutego 2013, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    Ja też @ powinnam mieć 6 marca. :)

    No to ja trzymam za Ciebie kciuki, aby Twoja jednak nie przyszła :)

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    he he he Rucia a Ty co tu robisz ja uważam że się tu nie pojawisz w marcu :P

    A właśnie, że się pojawię :P Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić HSG. :)

    Fedra, samira, Libra, Beata lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Fedra wrote:
    he he he Rucia a Ty co tu robisz ja uważam że się tu nie pojawisz w marcu :P

    A właśnie, że się pojawię :P Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić HSG. :)

    a po hsg, ciach prach i ciąża:)

    Fedra, Beata lubią tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 27 lutego 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Dzień Dobry! To i ja już się zapisuje :) Mój cykl lutowy był najdłuższym jaki w życiu miałam - prawdopodobnie ze względu na antybiotyki i bromocorn troszkę się rozregulował. W marcu będę miała monitoring owulacji i kontrolę prolaktyny, więc znów czegoś nowego dowiem się o sobie. Postanowiłam też zacząć stosować testy owulacyjne. Wierzę, że aniołek tam na górze czeka na mnie w kolejce i niedługo będzie na mnie pora :) Jak udałoby się w tym cyklu, to przewidywalny termin porodu - 3 grudnia. Dla mnie bomba!

    Konwalia jak to ładnie określiłaś, Aniołek czeka w kolejce hehe, mój może też ;) niech sie tam szybko przepycha na początek kolejki, bo już sie nie moge go doczekać :)

    Konwalia lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Rucia wrote:
    Fedra wrote:
    he he he Rucia a Ty co tu robisz ja uważam że się tu nie pojawisz w marcu :P

    A właśnie, że się pojawię :P Mam nadzieję, że uda się szybko załatwić HSG. :)

    a po hsg, ciach prach i ciąża:)

    Tak myślisz? :P Fajnie by było, ale nie ma co się nastawiać :)

    Libra, samira, Beata lubią tę wiadomość

  • czerwiec05 Debiutantka
    Postów: 6 8

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszytkich,
    mój cykl tez moge zaliczyc do nieudanych. odebrałam wyniki badań moje tsh jest za wysokie 2,95 :(:(:( Dzisiaj mam wizyte u gin podobno jest rewelacyjny same dobre opinie może on przepisze tablety na zbicie tsh i w końcu się uda... Tak wiec dopisuje sie do marcowych staranek

    20120922580117.png


    7468d2bfcc8f9f678cf387408ff55b24.png
    7 nieudanych cykli... czekamy dalej...
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny!Pam pytanie-chodzi mi o siemie lniane.Czy koniecznie trzeba to zaparzac woda?Ja jem na surowo w ziarenkach i nie wiem czy tak tez to dziala.Mozecie mi pomoc?

    samira lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Czesc Dziewczyny!Pam pytanie-chodzi mi o siemie lniane.Czy koniecznie trzeba to zaparzac woda?Ja jem na surowo w ziarenkach i nie wiem czy tak tez to dziala.Mozecie mi pomoc?

    raczej lepiej zalewać łyżeczkę(kopiastą) 3/4szkl gorącą wodą ale nie wrzątkiem zamieszać porządnie i pic łyczkami przez cały dzień letnie bądź chłodne glutki 9zawsze przed piciem zamieszać aaaw międzyczasie pić wode mineralną ...:)

    wenus lubi tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    ty 6marca masz miec @ a ja 7@ ale czuje ze idzie wielkimi krokami chociaz mam jakas dziwna szyjke macicy jakos dziwnie miekk jes i nisko nie wiem co to znaczy:(

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/b913c94cf206f6203afc9ee02c433b95 to moj wykres obejrzyjcie dziewczynki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 15:47

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ