X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    ty 6marca masz miec @ a ja 7@ ale czuje ze idzie wielkimi krokami chociaz mam jakas dziwna szyjke macicy jakos dziwnie miekk jes i nisko nie wiem co to znaczy:(

    No nie wiem co to znaczy, z reguły jest niżej (u mnie) jak okres się zbliża, ale życzę Ci z całego serca aby nie przyszedł :) za to ja się czuję dziwnie w tym cyklu, a tym razem jestem pewna, że dostanę :(

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 27 lutego 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    wenus wrote:
    Czesc Dziewczyny!Pam pytanie-chodzi mi o siemie lniane.Czy koniecznie trzeba to zaparzac woda?Ja jem na surowo w ziarenkach i nie wiem czy tak tez to dziala.Mozecie mi pomoc?

    raczej lepiej zalewać łyżeczkę(kopiastą) 3/4szkl gorącą wodą ale nie wrzątkiem zamieszać porządnie i pic łyczkami przez cały dzień letnie bądź chłodne glutki 9zawsze przed piciem zamieszać aaaw międzyczasie pić wode mineralną ...:)

    Dziekuje za odpowiedz:)Ale czy to da sie przelknac-taki glut musi byc paskudny...

    samira lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    samira wrote:
    wenus wrote:
    Czesc Dziewczyny!Pam pytanie-chodzi mi o siemie lniane.Czy koniecznie trzeba to zaparzac woda?Ja jem na surowo w ziarenkach i nie wiem czy tak tez to dziala.Mozecie mi pomoc?

    raczej lepiej zalewać łyżeczkę(kopiastą) 3/4szkl gorącą wodą ale nie wrzątkiem zamieszać porządnie i pic łyczkami przez cały dzień letnie bądź chłodne glutki 9zawsze przed piciem zamieszać aaaw międzyczasie pić wode mineralną ...:)

    Dziekuje za odpowiedz:)Ale czy to da sie przelknac-taki glut musi byc paskudny...

    Ja jak zaleje wodą to mieszam i póżniej dolewam mleka , jak dla mnie bardziej "zjadliwe"
    i też piszę się na marzec, może się uda :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to ja tez sie przywitam i zalicze do marcowych starań :) witam moje panie :) staramy sie juz z moim no marzec to bedzie 21 cykl :/ rece juz opadaja no ale NADZIEJA UMIERA OSTATNIA :) Pozdrawiam

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo sie czyta,jak ktos pisze ,ze wspolnie z mezem sie staraja ,ze jest on tym wszystkim zainteresowany-troche zazdroszcze...Moj niestety taki nie jest,i co zrobic...

    samira, martula lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    samira wrote:
    wenus wrote:
    Czesc Dziewczyny!Pam pytanie-chodzi mi o siemie lniane.Czy koniecznie trzeba to zaparzac woda?Ja jem na surowo w ziarenkach i nie wiem czy tak tez to dziala.Mozecie mi pomoc?

    raczej lepiej zalewać łyżeczkę(kopiastą) 3/4szkl gorącą wodą ale nie wrzątkiem zamieszać porządnie i pic łyczkami przez cały dzień letnie bądź chłodne glutki 9zawsze przed piciem zamieszać aaaw międzyczasie pić wode mineralną ...:)

    Dziekuje za odpowiedz:)Ale czy to da sie przelknac-taki glut musi byc paskudny...

    nie są to trufle ale da się przeżyć :P

    Meginka, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Milo sie czyta,jak ktos pisze ,ze wspolnie z mezem sie staraja ,ze jest on tym wszystkim zainteresowany-troche zazdroszcze...Moj niestety taki nie jest,i co zrobic...

    a mój się bardzo interesuje a już ciążą i porodem najbardziej :) razem oglądamy "porodówkę" na TLC :)

    Meginka, Rucia, Eavonne lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam smakuje siemie lniane :) chyba mam to po mamie.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki może i mi marzec przyniesie szczęście....też staram się i daj Panie Boże liczę na cód :) ja owulację też mam mieć na początku ( 2,3,4 ) marca.oby wszystko poszło po naszej myśli Laseczki Trzymam za Was kciuki :)


    9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 20:20

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja owulację będę mieć najprawdopodobniej w dzień kobiet:) może w marcu dostane to, czego my kobietki tak bardzo pragniemy:) potomka dla naszej rodzinki:)

    samira, martula, agula, Beata, Dodi lubią tę wiadomość

  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam co piszecie i .....mam nadzieje, że się wszystko sprawdzi :) wszystko, wszystko :) żebyście wszystkie zaciążyły w marcu i żeby w grudniu przyszły na świat piękne bobaski :) ale by było :) się rozmarzyłam....cudne święta by były....

    samira, martula, Kfjatus, agula, Libra, Dodi lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Milo sie czyta,jak ktos pisze ,ze wspolnie z mezem sie staraja ,ze jest on tym wszystkim zainteresowany-troche zazdroszcze...Moj niestety taki nie jest,i co zrobic...

    Mojemu jak powiedziałam, że śnił mi się dzisiaj nasz dzidzius to stwierdził żartem, ze powinnam pójść do psychologa :). Ja jeszcze nie wariuje z braku dziecka, ale jak się tyle naczytam na tym forum o nowych fasolkach to nie ma się co dziwić, że bobasy mi sie snia ;).

    Libra lubi tę wiadomość

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    a ja owulację będę mieć najprawdopodobniej w dzień kobiet:) może w marcu dostane to, czego my kobietki tak bardzo pragniemy:) potomka dla naszej rodzinki:)

    Życzę powodzenia i Tobie Libra i wszystkim pozostałym, a zwłaszcza tym, ktore czekaja na ten szczesliwy dzień najdłużej.

    Libra lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj niby chce,ale ciezko sie z nim czasami dogadac...Bywa tak,ze mam wrazenie ,ze czasami na sile ciagne go do łóżka-az wstyd pisac...Ciagle tylko słysze jaki jest zmeczony i nie ma juz na nic sily ani ochoty.A ja wtedy szalu dostaje!Wiecie jak to jest,czekasz tyle czasu na "ten"moment kiedy jest jakas szansa na fasolke ,a szanowny Pan Mąż mowi ,ze jest zmeczony.Szlag mnie wtedy trafia.

    agula, martula, samira, Dodi lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest z tymi facetami...czasem ciężko się z nimi dogadać... a może on woli jak to Ty ciągniesz go do łóżka ... :) no wiesz... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 10:15

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus oj znam problem ze zmęczonym ciągle i bez ochoty na nic facetem w domu.. ja czasami też tak miałam, ostatnio mężu mój się w końcu poprawił. . i nie mogę narzekać;)

    samira lubi tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Też zapisuję się do marcowych staranek :)
    Ja już po @ ... aż 3 dni trwała .... a temp. po obniżeniu w dniu @ się podnosi i nie wiem dlaczego? Zawsze się obniżała a teraz jakieś anomalia..yh... co m-c to inny wykres... żadnej stabilności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 10:59

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. To zaczynamy MARZEC STARAŃ. Dzisiaj jakby skończyła sie @, więc już niedługo owulka, miejmy nadzieję, że marzec okaże się bardzo "płodnym" miesiącem ;-) i tego Nam Wszystkim życzę!

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przyszłamtu za Wami :)
    tradycyjnie dopisuję się :P

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przylanczam sie i ja :) Mam nadzieje ze tym razem sie UDA :) I Trzymam za Was kciuki:)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ