X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    maia1991 wrote:
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    ty 6marca masz miec @ a ja 7@ ale czuje ze idzie wielkimi krokami chociaz mam jakas dziwna szyjke macicy jakos dziwnie miekk jes i nisko nie wiem co to znaczy:(

    No nie wiem co to znaczy, z reguły jest niżej (u mnie) jak okres się zbliża, ale życzę Ci z całego serca aby nie przyszedł :) za to ja się czuję dziwnie w tym cyklu, a tym razem jestem pewna, że dostanę :(

    no ja mam tez nadzieje ze nie przyjdzie ale nie nakrecam sie bo w ostatnim cyklu juz sie cieszylam i przyszla niestety :( ale trzymam rowniez za ciebie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 13:10

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    Madzikovy wrote:
    maia1991 wrote:
    Madzikovy wrote:
    To ja też:) WITAM WSZYSTKIE PANIE ;) ja też będę testować w marcu o ile oczywiście ta wściekła @ nie przyjdzie 6 marca :) także życzę udanego testowania, pięknych, grubych kresek i upragnionej Fasolki :)

    ty 6marca masz miec @ a ja 7@ ale czuje ze idzie wielkimi krokami chociaz mam jakas dziwna szyjke macicy jakos dziwnie miekk jes i nisko nie wiem co to znaczy:(

    No nie wiem co to znaczy, z reguły jest niżej (u mnie) jak okres się zbliża, ale życzę Ci z całego serca aby nie przyszedł :) za to ja się czuję dziwnie w tym cyklu, a tym razem jestem pewna, że dostanę :(

    no ja mam tez nadzieje ze nie przyjdzie ale nie nakrecam sie bo w ostatnim cyklu juz sie cieszylam i przyszla niestety :( ale trzymam rowniez za ciebie kciuki :)

    Ojjjj...ja też ją czuję, że idzie dużymi krokami, ale czuję się jakoś inaczej niż w innych cyklach...może sama się okłamuje.. ale nie ma tego złego :) wierze w to... temp. mam powyżej 37, ale mimo wszystko jeszcze 5 dni... DAMY RADĘ :)

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy u mnie tak jak u Ciebie ciągle :).

    1221648qmrgggy559.gif
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Moj niby chce,ale ciezko sie z nim czasami dogadac...Bywa tak,ze mam wrazenie ,ze czasami na sile ciagne go do łóżka-az wstyd pisac...Ciagle tylko słysze jaki jest zmeczony i nie ma juz na nic sily ani ochoty.A ja wtedy szalu dostaje!Wiecie jak to jest,czekasz tyle czasu na "ten"moment kiedy jest jakas szansa na fasolke ,a szanowny Pan Mąż mowi ,ze jest zmeczony.Szlag mnie wtedy trafia.

    u mnie jest dokladnie to samo, takze rozumiem Cie doskonale :)

    wenus lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Madzikovy u mnie tak jak u Ciebie ciągle :).

    Heh no właśnie tylko niech wkoncu pokażą sie te 2 kreski i już przestaniemy miągwać ;)

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję testowania...bo nie lubię rozczarowań...ale... Moja dobra koleżanka jest w ciąży. Jak dobrze pójdzie (może uda się dzieciaczkowi wstrzelić nawet w dzień :))to na czwartą rocznicę ślubu przyjdzie na świat upragnione, pierwsze maleństwo - ona 33 lata, mąż 38. Gdy się ostatnio widziałyśmy, śmiała się, że ciążą zaraziła się od sąsiadki, a wśród jej znajomych i rodziny - to istna ciążowa plaga :D, powiedziała, że ja też niedługo będę po spotkaniu z nią :) Może coś w tym jest? :D

    1221648qmrgggy559.gif
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci powodzenia!!! :) oby Cię "zaczarowała" :) ja tam ciągle ostatnimi dniami widzę babki w ciąży, normalnie chyba mnie prześladują :) coś w tym jest :)

    mindusia lubi tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo.Gdzie sie nie obejze to widze brzuch...Testy snia mi sie po nocach.Normalnie masakra!szkoda tylko ,ze dwie kreski widze tylko we snie:(Zwariowec mozna!A na dodatek jestem taka samotna,nie ma nawet do kogo gęby otworzyc...I tak w kółko...



    mindusia lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz pogadać z nami! Hej, nie czuj się samotna!! Jesteśmy z Tobą. A te ciężarne to chyba ściągamy myślami :)

    wenus lubi tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Ja się boję testowania...bo nie lubię rozczarowań...ale... Moja dobra koleżanka jest w ciąży. Jak dobrze pójdzie (może uda się dzieciaczkowi wstrzelić nawet w dzień :))to na czwartą rocznicę ślubu przyjdzie na świat upragnione, pierwsze maleństwo - ona 33 lata, mąż 38. Gdy się ostatnio widziałyśmy, śmiała się, że ciążą zaraziła się od sąsiadki, a wśród jej znajomych i rodziny - to istna ciążowa plaga :D, powiedziała, że ja też niedługo będę po spotkaniu z nią :) Może coś w tym jest? :D

    Coś jest z tym "zarazaniem" się ciążą. Gdy moja siostra zaszla to za chwilę zaciazyla moja wspollokatorka. Muszę chyba odwiedzić kumpele w ciąży:) .

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    wenus wrote:
    Moj niby chce,ale ciezko sie z nim czasami dogadac...Bywa tak,ze mam wrazenie ,ze czasami na sile ciagne go do łóżka-az wstyd pisac...Ciagle tylko słysze jaki jest zmeczony i nie ma juz na nic sily ani ochoty.A ja wtedy szalu dostaje!Wiecie jak to jest,czekasz tyle czasu na "ten"moment kiedy jest jakas szansa na fasolke ,a szanowny Pan Mąż mowi ,ze jest zmeczony.Szlag mnie wtedy trafia.

    u mnie jest dokladnie to samo, takze rozumiem Cie doskonale :)

    Mojemu jak się chce to zazwyczaj w fazie nieplodnej. On bardzo nie lubi tego celowania w ten dzień.

    wenus lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    Życzę Ci powodzenia!!! :) oby Cię "zaczarowała" :) ja tam ciągle ostatnimi dniami widzę babki w ciąży, normalnie chyba mnie prześladują :) coś w tym jest :)

    to podobnie jak ja. Na stażu, gdzie tylko się nie obejrze to widzę albo kobiety w ciąży albo małe dzieciaczki. Takie widoki łapią za serce.

    wenus u mnie takie sny miewa bardziej mój mąż. Może coś w tym jest.

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem i ja w marcowych staraniach, moze w tym miesiacu sie uda:)
    mam pytanie, moze ktos mi pomoze, moj okres jeszcze calkiem sie nie skonczyl ale od wczoraj badam szyjke i nie moge pojac co jest grane bo szyjka jest dosc wysoko jest bardzo miekka i otwarta- czy to normalne?

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ja będę się starała w marcu bo własnie okres nawiedził.. 1 cykl z clo po cp więc liczę na cud!! i reszcie tez życzę 2 kresek!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    no i ja będę się starała w marcu bo własnie okres nawiedził.. 1 cykl z clo po cp więc liczę na cud!! i reszcie tez życzę 2 kresek!

    Ja 4 cykl na clo i ten z IUI!! czekam na efekty jeszcze tydzień!! Powodzenia!!:-)

    Ulala lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 lutego 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaba25 być może jeszcze po okresie nie zamknęła się do końca.

    To i ja się zapisuje do marcówek:) owulka będzie pewnie na dniach, a za 2h będzie już marzec, także witam się z wami oficjalnie:)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedz, ze otwarta to ok ale ze miekka? wszedzie gdzie czytam pisze ze szyjka powinna byc nisko, twarda

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 to dobrze niech jest juz marzec bo chce zacząć to cholerne leczenie ,które powinnam mieć już w czerwcu jak przyszłam z problemem ohhhh jakie mnie nerwy biorą na ta moją ginn!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na ten marzec :) KTÓRA BĘDZIE TESTOWAĆ PIERWSZA W MARCU???? :)

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 28 lutego 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ