X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 9 marca 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka wrote:
    dziewczyny nie wytrzymałam..

    mam 2 krechy!!!! yupiii!!!! chyba odtańczę swój taniec szczęścia!!!!
    mam prezent na dzień kobiet :D :D :D <3 <3 <3 <3

    wiedzialam, tak cos czułam :D gratulacje
    !!!!

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 9 marca 2013, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Ulala wrote:
    dziewczyny mam dylemat. czy taki wynik testu owu juz mozna uważać na pozytywny?


    http://img607.imageshack.us/img607/9158/91cde53a7f1e40199c33547.jpg

    ja mam te same testy :) ovu powinna się pojawić od 24 do 48 godz pamiętaj też że nasienie potrzebuję 72 godzin żeby dojrzeć między stosunkami więc dobrze to sobie jakoś tak obliczyć by z ovu trafiło :P ......z czym sama ma problem :/ :P

    Dlatego ja mecze mojego co 2 dzień ;) zeby miał czas na regenerację ;) było w pt rano, a teraz bedzie w niedziele rano :) byle były żołnierzyki silne i ruchliwe :D

    Kokomonka ja jestem na 2 portalach i mam tak samo jak ty- pierwsze do sprawdzam co nowego u dziewczyn :) normalnie jak w dużej rodzinie :D dzieli sie wszystkie smutki i troski ale i szczęścia takie jak twoje :)

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka wrote:
    Dzień dobry :)

    dziękuję jeszcze raz!!!
    dziewczyny tak się wkręciłam w to forum, że skoro świt odpalam lapka, żeby poczytać co nowego.. jakaś nienormalna jestem :p

    kaaarola witaj :) wsparcie jest bardzo ważne, a gdzie indziej go szukać, jak nie u kobiet, które przeżywają to samo co ty ;) forum to taka "rodzinka" z którą możesz pogadać o wszystkim :D

    ja dzisiaj czuję się o niebo lepiej, luteina dobrze podziałała i bóle brzuszka trochę minęły, chociaż w nocy z wrażenia nie mogłam spać ;)
    ale coś nowego.. mdłości :D progesteron się podniósł i odrazu są efekty ;)

    jadę dzisiaj do teściowej po południu z małą, mąż powinien wrócić z trasy, więc będę się mniej udzielać. No.. i pranie trzeba zrobić :)

    Dzień dobry Dziewczyny :)
    Kokomonka ja też ledwo oczy otwieram i już lecę do komputera, żeby ozbaczyć co tu się wydarzyło :)

    po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury moje OVU wyznaczyło "przypuszczalną owulację" na 10dc, a cały cykl skróciło do 24dni :) jakoś trudno mi w to uwierzyć biorąc pod uwagę, że moje cykle zawsze oscylowały w granicach 31dni :)

    Miłego dnia Dziewczyny :)

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 9 marca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przyszłam tu niedawno a już się uzależniłam:(

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to uzależnienie jest niesamowite :P ......dziś podniosła mi się troszkę temp i zrobiłam test wyszła mi bardzo ale to bardzo słaba kreseczka,ale wole się na razie nie nastawiać bo to różnie może być przy terminie miesiączki,pójdę dziś po testy i w pon je powtórzę jesli temp się utrzyma

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale suuuuuuper masz Gośka. U mnie jak zwykle poza jedną czerwoną krechą test był śnieżnobiały.

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Ola boję się myśleć pozytywnie żeby się nie rozczarować ale jeśli jednak by nam się udało to polecę wam jeden preparat dla mężów,ale na razie nie będę Wam zaśmiecać głowy głupotami jeśli okaże się że nie jestem :/ .....oj zobaczymy jak to będzie na razie pozostaje mi tylko czekać

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 9 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Wiesz Ola boję się myśleć pozytywnie żeby się nie rozczarować ale jeśli jednak by nam się udało to polecę wam jeden preparat dla mężów,ale na razie nie będę Wam zaśmiecać głowy głupotami jeśli okaże się że nie jestem :/ .....oj zobaczymy jak to będzie na razie pozostaje mi tylko czekać

    Dobra, nie zapeszam, ale wydaje mi się, że będzie dobrze:)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje jesteś kochana :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka - trzymam kciuki!
    Sama_ja - mi ovu też tak jakoś dziwnie wyznaczył owulke, po wpisaniu dzisiejszej tempki przesunął do przodu o 1 dzień, a jak jutro wyznaczy..!? Ta poprzednia wersja bardziej mi się podobała bo serduszkowanie było 1 dzień przed i w owulkę, a teraz wychodzi na to że 2 i 1 dzień przed.
    To mój pierwszy cykl z ovu i też powoli się uzależniam

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez dzien zaczynam od sprawdzenia co u Was Dziewczynki. Zycze spokojnego weekendu i owocnych staranek. Ja w ten weekend razem z mezem relaksuje sie na termach rzymskich. Potem powrot do hotelu i ... Owulacja juz tuz, tuz...

    aisa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Gośśśka - trzymam kciuki!
    Sama_ja - mi ovu też tak jakoś dziwnie wyznaczył owulke, po wpisaniu dzisiejszej tempki przesunął do przodu o 1 dzień, a jak jutro wyznaczy..!? Ta poprzednia wersja bardziej mi się podobała bo serduszkowanie było 1 dzień przed i w owulkę, a teraz wychodzi na to że 2 i 1 dzień przed.
    To mój pierwszy cykl z ovu i też powoli się uzależniam

    nasienie może przeżyć w naszym organizmie nawet kilka dni więc jeden dzień to nie problem :) polecam kupienie sobie sokowirówki na allegro z tych tańszych i robić sobie świeże soczki z marchewki od owulacji piję codziennie jedną szklankę i na razie widzę tego same plusy,które mam nadzieję się utrzymają :),a jak nie to trudno będą kolejne cykle :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mialam owulacji (robie testy), a po wprowadzeniu dzisiejszej tempki ovu tez mi wyznaczyl termin na przeszly... To jest algorytm i nie ma co wierzyc na 100% :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ja jeszcze nie mialam owulacji (robie testy), a po wprowadzeniu dzisiejszej tempki ovu tez mi wyznaczyl termin na przeszly... To jest algorytm i nie ma co wierzyc na 100% :)

    tez tak myślę dlatego korzystam przede wszystkim z testów owulacyjnych, to daje większą szansę określenia ovu :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 9 marca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obserwowałam tylko śluz, od tego cyklu tempka a może i testy owulacyjne wypróbuje w przzszłym.
    Temu co ovu wyznaczył też ślepo nie ufam, najważniejsza jest obserwacja własnego organizmu. Po prostu poprzedni wyznacznik ovu bardziej mi się podobał hi hi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2013, 11:55

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 9 marca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gośśśka dołączaj do mnie szybko, kiedy powtarzasz test?

    mam nadzieję, że te moje fluidki pomogą i jak najwięcej z was zaciąży w tym miesiącu :D

    ja już ogarnęłam chałupę, poodpoczywałam, położyłam małą na drzemkę, a teraz zastanawiam się czy mogę wziąć coś na ból głowy, bo coś mnie od rana męczy..

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka wrote:
    gośśśka dołączaj do mnie szybko, kiedy powtarzasz test?

    mam nadzieję, że te moje fluidki pomogą i jak najwięcej z was zaciąży w tym miesiącu :D

    ja już ogarnęłam chałupę, poodpoczywałam, położyłam małą na drzemkę, a teraz zastanawiam się czy mogę wziąć coś na ból głowy, bo coś mnie od rana męczy..

    W poniedziałek zrobię test bo jutro chyba jeszcze z tchórzę mam nadzieję że nie trafiłam na trefny test który tylko nadziei mi na robił....mówię Ci siedzę jak na szpilkach....ić może do apteki i tam spytaj jakie tabletki możesz brać będąc w ciąży

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 9 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam,że ja żałuję że zrobiłam testy przed okresem.Chyba czasami rzeczywiscie lepiej poczekac niz sobie narobic zbędnych nadziei. Ja jesli nie dostane to zrobię test najwczesniej w poniedziałek(dzien przed) albo we wtorek ale znajac zycie,juz pewnie nie bede miała po co.Trzymam za was kciuki:)

    kaaarola88
  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 9 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam,że ja żałuję że zrobiłam testy przed okresem.Chyba czasami rzeczywiscie lepiej poczekac niz sobie narobic zbędnych nadziei. Ja jesli nie dostane to zrobię test najwczesniej w poniedziałek(dzien przed) albo we wtorek ale znajac zycie,juz pewnie nie bede miała po co.Trzymam za was kciuki:)

    kaaarola88
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 9 marca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gośśśka to czekamy do poniedziałku :D

    kaaarola88 właśnie dlatego ja czekałam do kilku dni po terminie @, a i tak bałam się, że robię sobie złudne nadzieje

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ