X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Spałam dzisiaj do 11 jak nigdy. Mój wykres chyba troszkę sfiksował. Owulka w 11 dniu cyklu - wtedy jak test nic nie pokazywał. Już nie kumam o co chodzi. No cóż zobaczymy czy coś z tego będzie. Miłego weekendu wszystkim życzę :-)

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego,co się orientuję bezpieczny jest paracetamol - słowa pani z apteki, gdy nie byłam pewna, czy nie jestem w ciąży, a miałam gorączkę.

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Ja tez pierwsze co to wchodze na ovu :) to jest jakies uzaleznienie ;P
    Moglybyscie zinterpretowac moj wykres???z gory dziekuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i czemu nie pokazuje mi sie miniaturka wykresu?

  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka musisz zaznaczyć w swoim bieżącym cyklu pod wykresem takie okienko udostępnij wykres, wtedy ci wskoczy :)

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opowiem Wam moja historie.
    W grudniu 2011 dokladnie w wigilie dostalam okres tyle ze on trwal 3 dni a tego 3 dnia juz nic nie lecialo.Przez pierwsze 2 dni normalnie leci ze mnie chocby ktos kran odkrecil !!! a tu samo plamienie,lekko rozowawe strasznie mnie brzuch bolal ale to norma wiec myslalam,ze sie rozkreci.Niedosc ze sie nie rozkrecil to za 3 dniem calkowicie sie skonczyl.Sylwester nadchodzil wiec zrobilam test niestety negatywny wyszedl.W 18 dniu cyklu dostalam plamien myslalam ze okres ale za wczesnie bylo i to duzo az o 10 dni!!! jak nigdy.Bardzo sie wystraszylam.Pracowalam wtedy na noc i wracajac z pracy kupilam test dla pewnosci.Gdy tylko przyszlam do domu zrobilam test(wtedy jeszcze plamilam),i wyszly dwie piekne grube kreski :D szczescie a zarazem przerazenie...bo... az usiadlam na ubikacji...leciala ze mnie jasno czerwona krew i wielkie ciemne skrzepy... :( Rano gdy wstalam mialam juz tylko krwawienie.Zrobilam drugi test . . . oczywiscie byl negatywny . . . :( Moja lekarka powiedziala,ze byla to ciaza bio chemiczna i zostala wydalona z wczesniejsza miesiaczka...

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka aż mnie dreszcze przeszły, jak przeczytałam Twoją historię :(

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczęta :) jak tam sobotnie porządki? :) ja jestem w trakcie sprzątania i gotowania obiadku :) dziś serwuję strogonova :)

    liloe, aniczka lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja się zabieram właśnie za obiad, ale jakoś nie mogę odejść od komputera :) byłam już na zakupach i chciałam kupić jakiś torcik dla męża, bo ma dziś urodziny, ale znalazłam tylko z napisem "dzień kobiet" :) najwyżej jak wróci z pracy to wyskoczę jeszcze gdzieś kupić :) a na obiad zrobię gołąbki bez zawijania :)

    Miłego popołudnia :)

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 9 marca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokomonka wrote:
    dziewczyny nie wytrzymałam..

    mam 2 krechy!!!! yupiii!!!! chyba odtańczę swój taniec szczęścia!!!!
    mam prezent na dzień kobiet :D :D :D <3 <3 <3 <3

    wszystkiego dobrego i spokojnej ciązy :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 9 marca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Ulala wrote:
    dziewczyny mam dylemat. czy taki wynik testu owu juz mozna uważać na pozytywny?


    http://img607.imageshack.us/img607/9158/91cde53a7f1e40199c33547.jpg

    ja mam te same testy :) ovu powinna się pojawić od 24 do 48 godz pamiętaj też że nasienie potrzebuję 72 godzin żeby dojrzeć między stosunkami więc dobrze to sobie jakoś tak obliczyć by z ovu trafiło :P ......z czym sama ma problem :/ :P

    ja to w lutym przytulałam się 7 dni pod rząd owu była w środku tego tygodnia i się udało :) myślę, że jak warunki tzn, sluzik jest ok i plemniczki silne to przetrwają i poczekają na jajeczko :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nicol Debiutantka
    Postów: 9 21

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey do marcowych raczej nie dolacze test wyszedl pozytywny:)

    Kaja, darijka, aisa, martula, basiulkaa_89, aniczka, Kfjatus, Yvone lubią tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 9 marca 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicol wrote:
    hey do marcowych raczej nie dolacze test wyszedl pozytywny:)

    no to super!!!!!!!!!! gratulacje

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 marca 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarola88 wrote:
    Powiem wam,że ja żałuję że zrobiłam testy przed okresem.Chyba czasami rzeczywiscie lepiej poczekac niz sobie narobic zbędnych nadziei. Ja jesli nie dostane to zrobię test najwczesniej w poniedziałek(dzien przed) albo we wtorek ale znajac zycie,juz pewnie nie bede miała po co.Trzymam za was kciuki:)

    no wiem ale trudno jak tym razem nie będzie fasolki to pojawi się kiedy indziej....pewnie że bym się cieszyła jak by to nastąpiło teraz, ale w razie czego świat się nie zawali :) .....ja po prostu jestem osobą z natury niecierpliwą a mając w domku 4 testy nie mogłam się powstrzymać :P i pewnie źle zrobiłam no ale cóż :) :/ :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 9 marca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa mój lekarz polecił mi tę stronkę.Bo od 4 miesięcy próbujemy i nic może ovu mi w tym pomoże.Mam nadzieję mam już 10 letniego syna.Trzymam za Was kciuki!!

    martula, Anula81 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie d owas dolaczam. staramy sie 4 cykl i mam nadzieje ze bedzie ostatni. moj instynkt macierzynski szaleje :)
    jestem 3 dni po @ i mam plodny sluz. cos mi sie popierniczylo z cyklem ale dzialamy i sie okaze co bedzie

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 9 marca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa mój lekarz polecił mi tę stronkę.Bo od 4 miesięcy próbujemy i nic może ovu mi w tym pomoże.Mam nadzieję mam już 10 letniego syna.Trzymam za Was kciuki!!

    To tak jak ja. Mój syn ma 9 lat i też staramy się 4 cykl.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 9 marca 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dość remontów, a to dopiero początek. Szafki z Ikei mogę składać z zamkniętymi oczami ;-) Nawet obiadku nie ugotowałam, ale trudno Synek jest u swojego ojca na weekend więc mamy trochę luzu i możemy popracować.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 9 marca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wróciłam od teściowej, która oczywiście upiekła jabłecznik sypany i się objadłam :) ale nie wyszedł jej tak dobry jak mój ;)

    Anula81, Yvone lubią tę wiadomość

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 9 marca 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowym przyszlym mamusiom:)
    a ja czekam wciaz na uwule powinna byc sroda-piatek, kto tez czeka?

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ