X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 14 marca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    oj kochane nocka okropna . . . moja sis jest w 6 tyg ciazy i zacza ja bolec brzuch i o 5 do niej jechalam potem do szpitala,USG i okazalo sie,ze to ciaza pozamaciczna :( :( :( zostawili ja w szpitalu i zabieg bedzie miec . . . straszne :/

    kochana ja tez przez to przeszłam....tylko ja poroniłam 1 ciąze w 6 tygdoniu a 2 ciąza była w jajowodzie...mieli mi robić zabieg ale podali 4 dawki chemioterapii żeby ocalić jajowód...jestem pół roku po ostatnim zastrzyku i znowu zaczynam starania. Trzymam kciuki za siostrę!!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na szczescie nie miala nic wycietego,zadnych komplikacji :) ciezar spadl mi z serca :) dobranoc musze sie zajac siostrzenica :)

    Ulala, aisa, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 14 marca 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    karoam wrote:
    Smutas wrote:
    Cześć kochane, u mnie dzisiaj wszystko dobrze. A jeśli mogę dać jakąś rade to przytulanie co drugi dzień. 2 miesiące przytulalismy się codziennie i nic a w tym ostatnim cyklu co drugi dzień i wyszło. Jutro lecę znowu na betę. Naprawde jestem bardzo szczęśliwa :)

    No ja się właśnie zastanawiam czy nawet co 3 dzień nie spróbować...no ale na pewno nie codziennie- żołnierzyki nie dadzą rady się "odrodzić" ;)

    no ja jestem za tym by co 3 dni tak nam przynajmniej lekarka poleciła, to będzie mój 2 cykl jak tak się staramy i patrząc na udostępnione wykresy innych dziewcząt to by pasowało bo nawet dziewczyny które się seruszkowały co 2 dni to te pierwsze serduszkowanie z dojrzałych ~~~~ :P zachaczało o owulacje .....zresztą już sama nie wiem jak tym razem znowu się nie powiedzie to biorę się Smutas na twój sposób :P :P

    no ja też stosuję zasadę co 2 dni- żeby non stop była dawka świeżych żołnierzyków- i 2 razy zaszłam tak w ciążę i liczę na to że 3 raz tez się uda!!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 14 marca 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulku to cudnie!

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 15 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Mam dziewne pytanie chcę się zalogować do portalu e-mama i nie wiem czy jestem mało kumata ale nie moge. Pomóżcie:

    Przepisz podany ciąg liter pomijając samogłoski ---> forumemamapl:
    To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

    Takie pytanie jest. Która mi pomorze
    Kokomonka Ty sie logowałaś może wiesz jak.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    Milego dzionka wszystkim zycze!

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam się do starających się w marcu :) Jestem na ovu nowa... ale w staraniu nie koniecznie. Może tymrazem sie uda??? ... Wykresik wygląda dobrze... ale boje sie zbyt mocno nastawić bo później rozczarowanie jest potwornie bolesne! Kiedy będziecie testować? (przy jak długich cyklach)
    Trzymam kciuki za nas wszystkie! Musi sie udać!

    Meginka, karoam lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczęta :) Podczytuję was regularnie,w przerwach między moimi ćwiczeniami :P Muszę się pochwalić 4 cm mniej w talii :) Na wadze szału nie ma tylko 1 kg w dół, ale będę nad tym pracować. Może gdybym zrezygnowała całkiem ze słodyczy to coś by się ruszyło, ale za bardzo je kocham, żeby rezygnować :) Nie mam zamiaru się katować jakimiś ostrymi dietami bo już raz tak zrobiłam i był taki efekt jojo że masakra :) Teraz to zrobię trochę mądrzej tzn żarcie trochę ograniczam i duuuuuuuużo ćwiczeń :) Mam nadzieję że już niedługo ten okropny śnieg zginie i pójdę sobie na rowerek :) Wiosno przychodź !!! :) :)

    agula, liloe, gocha04, karoam, aniczka lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczynki!!! prosze doradzcie mi!!!
    mam cykle 29-31 dni. przedwczoraj rano-15dc skok temp ale nie dalo sie rady poprzytulac wiec przytulanki byly dopiero wczoraj wieczór. czy mozna zajsc w ciaze na drugi dzien od skoku temp czy raczej nie? prosze doradzcie bo jestem nowa w tym temacie :/
    a i jeszcze jedno. jak sie wkleja wykres tak zeby pojawial sie pod moimi postami?
    z góry dzieki za odpowiedzi!

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak widzicie spróbowalam kopiuj-wklej i wyszly glupoty!!!!

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok chyba zrobilam ten wykres.

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jednak ie wyszlo :/ czekam na rady jak udostepnic wykres w podpisie na forum oraz w sprawie temperatury! prosze o rady dziewczynki!!

    Ma ja lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Brava, ja też jestem tu nowa... ale wykres udało mi się wkleic :)... Musisz wejść na "udostępnij wykres" (pod Twoim aktualnym wykresem) i wejć w zakładkę "miniatury" . System wygeneruje Ci malutki wykresik i specjalny link do udeostępniania na forum. Skopiuj sam ten link i spróbuj wkleić w opis w zakładce ustawienia. A co do "przytulanka" to według Twojego wykresu.. idealnie by było gdybyście "przytulali" się mniej więcej 10.03 - 13.03. Choć wszystko jest możliwe... plemniki potrafią dożyć nawet 5 dni (w teori...w praktyce max 3) a jajeczko może dłużej wędrować i już wszystko się zmienia :) TRZYMAM KCIUKI!

    Brava lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) U mnie dzien owulacji przeskoczyl z 10 dnia na 15 dnia ale tego 15 nie wspolzylismy tylko 14 i 16 czyli jest mozliwosc prawda???
    Aha i na 12 kwietnia na 16 mam pierwsza wizyte w Klinice Leczenia Nieplodnosci :)

    Ma ja, karoam lubią tę wiadomość

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Basiulka! Oczywiście, ze jest ogromne prawdopodobieństwo, że jeżeli doszło do owulacji to plemniczki z dnia wcześniej i dnia później atakowały komórkę :) Trzymam kciuki!!!

    basiulkaa_89, aisa lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja - dziekuje udalo sie wkleic wykresik!!! dziekuje za pomoc!!!
    Tez mi sie wydaje ze przytulanki byly za pozno :/ no nic okaze sie za ok 2 tyg!!!
    Basiulka- oczywiscie ze jest duze prawdopodobienstwo!!!
    Pozdrowionka!!!

    Ma ja lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 15 marca 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava organizmu kobiety nigdy nie poznamy tak do końca, więc wszystko jest możliwe :). Przeglądnij sobie galerie wykresów dziewczyn w ciąży, są naprawdę bardzo różne, a dni przytulania nie zawsze nakładały się w zupełności z najbardziej płodnymi. Więc może akurat się powiodło, tego życzę :).

    Brava lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 marca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Brava organizmu kobiety nigdy nie poznamy tak do końca, więc wszystko jest możliwe :). Przeglądnij sobie galerie wykresów dziewczyn w ciąży, są naprawdę bardzo różne, a dni przytulania nie zawsze nakładały się w zupełności z najbardziej płodnymi. Więc może akurat się powiodło, tego życzę :).

    dziekuje za slowa otuchy :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 15 marca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanko, ponieważ jak pisałam ginka powiedziała że mam jakiś stan zapalny ale dopiero 28 będą wyniki posiewu. Chciałabym już teraz coś sobie zaaplikować tylko nie wiem czy przy "ewentualnej" ciąży mogę coś kupić bez recepty jakieś globulki czy cósik takiego??

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 15 marca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,ja dziś padam z nóg, tak mi sie nie chce chodzic do pracy ze szok. U mnie dopiero 4 dzien cyklu ale jestem pełna nadziei.pozdrowionka
    Ps.Chyba sie uzależniłam od tego forum:P

    kaaarola88
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ