X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dziewczyny, tak piszecie o tej kawie...no jak mnie od kawusi odrzuci to juz nawet testowac nie bede musiala :D
    Ja od kawy jestem uzalezniona- jak tylkow staje to na slepo lece do kuchni nastawiac wode na kawke ;)

    bez kawy dzień stracony;)hehe

    karoam lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki :) U mnie jakieś cuda... wczoraj mdłości dzisiaj też... nie mam pojęcia od czego, nie jadłam nic specjalnego... M nawet się śmiał że może w ciąży jestem, ale przecież dopiero niedawno @ miałam. A przecież nie możliwe jest żeby mieć NORMALNY okres w ciąży prawda?? Juz mi nawet głupie myśli chodziły, żeby zatestować dla świętego spokoju, ale po co? Mam nadzieję, że te mdłości zaraz miną bo to już uciążliwe jest.

    Beata lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Cześć dziewuszki :) U mnie jakieś cuda... wczoraj mdłości dzisiaj też... nie mam pojęcia od czego, nie jadłam nic specjalnego... M nawet się śmiał że może w ciąży jestem, ale przecież dopiero niedawno @ miałam. A przecież nie możliwe jest żeby mieć NORMALNY okres w ciąży prawda?? Juz mi nawet głupie myśli chodziły, żeby zatestować dla świętego spokoju, ale po co? Mam nadzieję, że te mdłości zaraz miną bo to już uciążliwe jest.

    cześć okres jest nie realny ehh ale jakieś skape krwawienie jak najbardziej;)

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Beata wrote:
    a mi wląsnie bóle @ ustały i już jestem całkiem skołowana już znów nakręciłam sie na maksa :(

    .....ale szczerze to nadzieja jeszcze sie tli :)

    Już się wczoraj zestrachałam, że odpadasz ale dziś tempka poszła ładnie w górę i to sporo :)
    A z tym testem to coś mi się zdaje, że to ciut za wcześnie na testowanie było...

    mam nadzieję...ale kurcze no wiekszości dziewczyn już 11dpo wychodziło +
    więc byłam pewna że przy mojej krótkiej fl to dziś jeślibyłoby coś to by wyszło...

    no nic czekam do srody

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    aisa wrote:
    Beata wrote:
    a mi wląsnie bóle @ ustały i już jestem całkiem skołowana już znów nakręciłam sie na maksa :(

    .....ale szczerze to nadzieja jeszcze sie tli :)

    Już się wczoraj zestrachałam, że odpadasz ale dziś tempka poszła ładnie w górę i to sporo :)
    A z tym testem to coś mi się zdaje, że to ciut za wcześnie na testowanie było...

    mam nadzieję...ale kurcze no wiekszości dziewczyn już 11dpo wychodziło +
    więc byłam pewna że przy mojej krótkiej fl to dziś jeślibyłoby coś to by wyszło...

    no nic czekam do srody

    bata ja w ost ciąży w lipcu zeszłego roku test nie wykazał mi ciąży a pojechałam na bete i bum...+wieć na sikańcach niema co sie zbytnio opierać

    Beata lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    WIEC nic sobie nie wkręcaj wiem to z własnego doświadczenia
    nie możesz czuć takich objawów jeszcze przed @ to jest nasza podświadomość,
    choć wiem że ciżeko w to uwierzyc ale tez miałam takie przypadki jak ty że odrzucało mni eod czegos czego inni nie czuli i to był dla mnie pewniak

    i co i nic... potem wyczytałam że takie objawy jak mdłości czy częstomocz przed terminem @ to fikcja... wiec teraz juz niczego sie nie doszukuję. ale nie ukrywam ze tak samo jak Ty od wielu miesięcy ciagle sie wkręcam...

    w tym cyklu równiez od paru dni nie piję kawy i mam mdłości...
    tempka była wysoka jak nigdy w żadnym cyklu, więc znów byłam prawie pewna i już przerażona że wreszcie sie udało że jak?
    ale dziś zrobiłam test...negatywny

    oczywiście Tobie zyczę żeby to okazały sie w gruncie rzeczy objawy ciażowe, ale nie ma co sie za bardzo nakręcać bo to chyba dobrze na nas nie wpływa

    ja w tym cyklu dałam sobie spokój nie planowałam nic,zwróciło moja uwage to że po sałatce rybnej ciągło mnie na wymioty,myslałam ze sie strułam ale nastepnego dnia zjadłam zupe ogórkową wieć stwierdziłam ze coś jest nie tak.i to tak naprawde mnie ruszyło...pózniej mdliło po kawie z mlekiem.poczekamy i zobaczymy jak bedzie..wiem ze podswiadomość potrafi zrobic swoje,przechodziłam to kilku krotnie

    wiem tym bardziej Cie rozumiem, ja tez ten cykl miałam odpuścić i nie myśleć i tak było do czasu kiedy zobaczyłam ze i tempka ladna

    kawy nie piję bo nie mam smaka a piłam ze 3 dziennie
    no i sledzie wcinam...ale dla mnie jak widać to żadne objawy

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    Cześć dziewuszki :) U mnie jakieś cuda... wczoraj mdłości dzisiaj też... nie mam pojęcia od czego, nie jadłam nic specjalnego... M nawet się śmiał że może w ciąży jestem, ale przecież dopiero niedawno @ miałam. A przecież nie możliwe jest żeby mieć NORMALNY okres w ciąży prawda?? Juz mi nawet głupie myśli chodziły, żeby zatestować dla świętego spokoju, ale po co? Mam nadzieję, że te mdłości zaraz miną bo to już uciążliwe jest.

    cześć okres jest nie realny ehh ale jakieś skape krwawienie jak najbardziej;)

    hmmm normalnie okres mam 5-6 dni a teraz miałam 3 dni i bardzo silny ból brzucha. Dodam, że testowałam rano w dzień @ i negatyw a za godzinę przyszło krwawienie. Nie wiem już co o tym myśleć. Poczekam co będzie dalej...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    skrzat84 wrote:
    koleżanka ostatnio testowała 5dni przed @i wyszedł jej pozytywny.zle sie tez czuła,mdłosci i itd...ja czekam do @jak jej nie bedzie testuje,zobaczymy

    zgadza sie takie rzeczy tez sie zdarzaja, ale mi najbardziej utkiwł przypadek i wszystkim przytaczam tutaj
    dziewczynie test pozytywny wyszedło dopiero 3 tyg. po terminie @ to szoook

    pewnie owu jej sie przesuneła,i cykl sie wydłuzył,bo jak to wytłumaczyć?do zapłodnienia doszło pózniej

    hmmm nie mam pojęcia nawet lekarze nie wytłumaczyli jej tego fachowo, ale test wyszedł jej w 56 d.c.

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    Cześć dziewuszki :) U mnie jakieś cuda... wczoraj mdłości dzisiaj też... nie mam pojęcia od czego, nie jadłam nic specjalnego... M nawet się śmiał że może w ciąży jestem, ale przecież dopiero niedawno @ miałam. A przecież nie możliwe jest żeby mieć NORMALNY okres w ciąży prawda?? Juz mi nawet głupie myśli chodziły, żeby zatestować dla świętego spokoju, ale po co? Mam nadzieję, że te mdłości zaraz miną bo to już uciążliwe jest.

    cześć okres jest nie realny ehh ale jakieś skape krwawienie jak najbardziej;)

    hmmm normalnie okres mam 5-6 dni a teraz miałam 3 dni i bardzo silny ból brzucha. Dodam, że testowałam rano w dzień @ i negatyw a za godzinę przyszło krwawienie. Nie wiem już co o tym myśleć. Poczekam co będzie dalej...

    mój gin twierdzi ze do 3dni krwawienie moze byc:)tylko te bóle?

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoam witaj
    ja tez tak myślalam że jak nie bęę miała ochoty na kawe to pewniak bo piję 3 razy dziennie....
    heheh a od 4 dni wcale mnie nie ciągnie nic a nic...

    karoam lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    WIEC nic sobie nie wkręcaj wiem to z własnego doświadczenia
    nie możesz czuć takich objawów jeszcze przed @ to jest nasza podświadomość,
    choć wiem że ciżeko w to uwierzyc ale tez miałam takie przypadki jak ty że odrzucało mni eod czegos czego inni nie czuli i to był dla mnie pewniak

    i co i nic... potem wyczytałam że takie objawy jak mdłości czy częstomocz przed terminem @ to fikcja... wiec teraz juz niczego sie nie doszukuję. ale nie ukrywam ze tak samo jak Ty od wielu miesięcy ciagle sie wkręcam...

    w tym cyklu równiez od paru dni nie piję kawy i mam mdłości...
    tempka była wysoka jak nigdy w żadnym cyklu, więc znów byłam prawie pewna i już przerażona że wreszcie sie udało że jak?
    ale dziś zrobiłam test...negatywny

    oczywiście Tobie zyczę żeby to okazały sie w gruncie rzeczy objawy ciażowe, ale nie ma co sie za bardzo nakręcać bo to chyba dobrze na nas nie wpływa

    ja w tym cyklu dałam sobie spokój nie planowałam nic,zwróciło moja uwage to że po sałatce rybnej ciągło mnie na wymioty,myslałam ze sie strułam ale nastepnego dnia zjadłam zupe ogórkową wieć stwierdziłam ze coś jest nie tak.i to tak naprawde mnie ruszyło...pózniej mdliło po kawie z mlekiem.poczekamy i zobaczymy jak bedzie..wiem ze podswiadomość potrafi zrobic swoje,przechodziłam to kilku krotnie

    wiem tym bardziej Cie rozumiem, ja tez ten cykl miałam odpuścić i nie myśleć i tak było do czasu kiedy zobaczyłam ze i tempka ladna

    kawy nie piję bo nie mam smaka a piłam ze 3 dziennie
    no i sledzie wcinam...ale dla mnie jak widać to żadne objawy

    podswiadomosc robi z nami co chce!!!a to pózniej boli jak okazauje sie fałszywym alarmem..ja nie wierze ze zaszłam bo dla mnie ciąża musi byc potwierdzona przez usg,cieszyłam sie z oststnich 2,ale krótko bo to były pozamciczne;(

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko powiem Ci że wszytsko jest możliwe :) chyba bym zatestowała dla swiętego spokoju :P

    niby medycznie nie jest to możliwe i nie nazywa sie okresem ale jest sporo kobiet które twierdzi że miało okres... podobno to powinno być plamienie ale gdzie jest granica?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    aisa wrote:
    Beata wrote:
    a mi wląsnie bóle @ ustały i już jestem całkiem skołowana już znów nakręciłam sie na maksa :(

    .....ale szczerze to nadzieja jeszcze sie tli :)

    Już się wczoraj zestrachałam, że odpadasz ale dziś tempka poszła ładnie w górę i to sporo :)
    A z tym testem to coś mi się zdaje, że to ciut za wcześnie na testowanie było...

    mam nadzieję...ale kurcze no wiekszości dziewczyn już 11dpo wychodziło +
    więc byłam pewna że przy mojej krótkiej fl to dziś jeślibyłoby coś to by wyszło...

    no nic czekam do srody

    bata ja w ost ciąży w lipcu zeszłego roku test nie wykazał mi ciąży a pojechałam na bete i bum...+wieć na sikańcach niema co sie zbytnio opierać

    naprawdę a którego dnia robiłaś ten test? i tego samego dnia bete?

    a o jakiej czułości? bo ja robiłam tym czułym 10 i byłam pewna że powinien już wyjśc (ehh wkrecam sie )

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    aisa wrote:
    Beata wrote:
    a mi wląsnie bóle @ ustały i już jestem całkiem skołowana już znów nakręciłam sie na maksa :(

    .....ale szczerze to nadzieja jeszcze sie tli :)

    Już się wczoraj zestrachałam, że odpadasz ale dziś tempka poszła ładnie w górę i to sporo :)
    A z tym testem to coś mi się zdaje, że to ciut za wcześnie na testowanie było...

    mam nadzieję...ale kurcze no wiekszości dziewczyn już 11dpo wychodziło +
    więc byłam pewna że przy mojej krótkiej fl to dziś jeślibyłoby coś to by wyszło...

    no nic czekam do srody

    bata ja w ost ciąży w lipcu zeszłego roku test nie wykazał mi ciąży a pojechałam na bete i bum...+wieć na sikańcach niema co sie zbytnio opierać

    naprawdę a którego dnia robiłaś ten test? i tego samego dnia bete?

    a o jakiej czułości? bo ja robiłam tym czułym 10 i byłam pewna że powinien już wyjśc (ehh wkrecam sie )

    w ten sam dzień rano robiłam ok 6z moczu a ok 10pojechałam na bete bo dziwnie sie czułam,potem do gina i poszło...bum 11.34beta

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat 84 przykro mi bardzo ale jestes pod stało obserwacja lekarza?
    można cos na to poradzić jakoś zapobiec?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i nic a nic nie było na zwykłym teście nawet cień cienia?

    a który to był dzień po ovu?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    skrzat 84 przykro mi bardzo ale jestes pod stało obserwacja lekarza?
    można cos na to poradzić jakoś zapobiec?

    kochana 1ciąze lekarze doprowadzili mnie do operacji bo nie ragowali na mój krzyk ze boli!w zamian słyszałam ze bedzie bolec to wiązadła,itd...mysle dobra poboli i przestanie!ale nie w 7tyg dostałam kwotoku i zadz po karetkę i zabrali mnie do szpitala.okazało sie ze wylew krwi do brzucha,rozerwany jajowód..na stół!operacja z usunieciem jajowodu,okazało sie ze zamiast wiązadeł ból sparwiał mi jajowód,w drugiej ciąży jak zaszłam juz iwdziałam ze coś nie gra ból sie powtórzył,ból jajowodu!pojechałam na izbę okazało sie ze nów pozamaciczna-ostatni jajowód mój,był juz powiekszony 4krotnie,lekarz stwierdził ze czekać do poniedziałku,to był piątek jak nie ruszy sie nic spakowac sie i przyjechac tak sie załamałam ze nastepnego dnia poproniłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    i nic a nic nie było na zwykłym teście nawet cień cienia?

    a który to był dzień po ovu?

    test nic nie pokazał ani zarysu nic!!!15dzień po owu

    Beata lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    skrzat84 wrote:
    Beata wrote:
    skrzat84 wrote:
    koleżanka ostatnio testowała 5dni przed @i wyszedł jej pozytywny.zle sie tez czuła,mdłosci i itd...ja czekam do @jak jej nie bedzie testuje,zobaczymy

    zgadza sie takie rzeczy tez sie zdarzaja, ale mi najbardziej utkiwł przypadek i wszystkim przytaczam tutaj
    dziewczynie test pozytywny wyszedło dopiero 3 tyg. po terminie @ to szoook

    pewnie owu jej sie przesuneła,i cykl sie wydłuzył,bo jak to wytłumaczyć?do zapłodnienia doszło pózniej

    hmmm nie mam pojęcia nawet lekarze nie wytłumaczyli jej tego fachowo, ale test wyszedł jej w 56 d.c.

    dziwne tez zalezy od hormonu ...czasem tak bywa nic nie zrobimy

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    Cześć dziewuszki :) U mnie jakieś cuda... wczoraj mdłości dzisiaj też... nie mam pojęcia od czego, nie jadłam nic specjalnego... M nawet się śmiał że może w ciąży jestem, ale przecież dopiero niedawno @ miałam. A przecież nie możliwe jest żeby mieć NORMALNY okres w ciąży prawda?? Juz mi nawet głupie myśli chodziły, żeby zatestować dla świętego spokoju, ale po co? Mam nadzieję, że te mdłości zaraz miną bo to już uciążliwe jest.

    cześć okres jest nie realny ehh ale jakieś skape krwawienie jak najbardziej;)

    hmmm normalnie okres mam 5-6 dni a teraz miałam 3 dni i bardzo silny ból brzucha. Dodam, że testowałam rano w dzień @ i negatyw a za godzinę przyszło krwawienie. Nie wiem już co o tym myśleć. Poczekam co będzie dalej...

    mój gin twierdzi ze do 3dni krwawienie moze byc:)tylko te bóle?

    no i wszystko jasne. Dla pewności zrobiłam test bo miałam kilka w domu, żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia, że coś zaniedbałam. No i oczywiście negatyw... Nie wiem co ja głupia sobie wyobrażałam...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ