Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    meginka kochana moze sie tez zdażyc ze bedzie krutsza a mocniejsza,nie załamuj sie głowa do góry!!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 08:26

Meginka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co!zas mi sie dzwiga i w głowie kreci-do tego jajnik jakis ciezki mam,
    życie jest okrutne!!!sama duzo przeszłam i wiem co znaczy starcić co znazy czekać.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 08:18

• Meginka Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    meginka kochana moze sie tez dażyc ze bedzie krutsza a mocniejsza,nie załamuj sie głowa do góry!!!

nie no co Ty nie załamuję się. Cały czas wierzę, że i na nas przyjdzie czas :)

Libra, Beata lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:
    meginka kochana moze sie tez dażyc ze bedzie krutsza a mocniejsza,nie załamuj sie głowa do góry!!!

długo sie starasz?ja mam 8letnią córkę....taka agenciara ze szok.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:

i tego Ci życzę... by w tym cyklu przyszedł czas na Ciebie:*

Meginka, Beata lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj libra:)

Libra lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiatm wszystkie:)

Beata lubi tę wiadomość

• Meginka Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:

Staramy się ok 8 miesięcy tak na luzie, a z dokładnymi obserwacjami od grudnia. O pierwsze dzieciątko :) To fajnie że już masz córcię :) Zawsze myślałam, że jak ludzie już mają jedno dziecko, to z zajściem w drugą ciąże już nie mają problemu, okazuje się jednak że bardzo się myliłam. Siostra mojego męża też ma 8 letnią córę i starają się już prawie 2 lata o drugie i nic...

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:

Staramy się ok 8 miesięcy tak na luzie, a z dokładnymi obserwacjami od grudnia. O pierwsze dzieciątko :) To fajnie że już masz córcię :) Zawsze myślałam, że jak ludzie już mają jedno dziecko, to z zajściem w drugą ciąże już nie mają problemu, okazuje się jednak że bardzo się myliłam. Siostra mojego męża też ma 8 letnią córę i starają się już prawie 2 lata o drugie i nic...

ja po oliwce sie starałam 5lat,po 5zaszłam i znów sie starałam i znów 2lata mineło,teraz to wogóle mam jeden jajowód wiec nie wiem ile mi teraz zajmie:)

• Meginka Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:

Libra no w tym cyklu to nie wiem, raczej nie bo już mi się skończył płodny śluz więc chyba owulka już była, ale nie wiem na 100 % bo nie mierze temp ani nic, żadnych obserwacji w tym cyklu. A serduszek mało. Ale następny będzie nasz :)
    A Ty jak zwykle wykres masz świetny :) Może się skończy na zielono :)

Libra lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś z was bada szyjkę macicy?

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:

Libra no w tym cyklu to nie wiem, raczej nie bo już mi się skończył płodny śluz więc chyba owulka już była, ale nie wiem na 100 % bo nie mierze temp ani nic, żadnych obserwacji w tym cyklu. A serduszek mało. Ale następny będzie nasz :)
    A Ty jak zwykle wykres masz świetny :) Może się skończy na zielono :)

wiesz... czasem wystarczy "złoty strzał";)

a moim się nie nakręcam:) ładny wykres skończy się na czerwono:) jak zwykle:) czekam teraz na popieprzony wykres - włąśnie taki da nam nasze szczęście:)

Meginka, martula lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:

ja np. badam

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:

ja np. badam

co oznacza ja jest wysoko nie dosiegam jej palcem,zamknieta a scianki opuchniete?kurcze i znów szlkisty sluz a wczoraj miałam lekko kremowy

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 08:50

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:

ja np. badam

co oznacza ja jest wysoko nie dosiegam jej palcem,zamknieta a scianki opuchniete?

bo na @miałam nisko i twardą szyjkę-dosiegałam ja bez problemu

• Beata Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat kurcze bardzo dużo przeszłas *)
    ale będzie dobrze musi być :)

p.s. moje teś Oliwka i tez agentka :P
    coś w tym imieniu musi byc ehehhe

Meginko jak widać to że ma sie jedno dziecko nic nie oznacza...

witaj Libruś

skrzat84, Libra lubią tę wiadomość

Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja badam szyjką codziennie, myślę ze jestem już w stanie ocenić jaka jest (oczywiście dzieki librusi)

ale za każdym razem przed 2 jest inna
    teraz mam wysoko i twarda...ale czy taka powinna byc na 2 dni pezed @ to sie okaże ....
    mam nadzieję że nie :P

Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2013, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Skrzat kurcze bardzo dużo przeszłas *)
    ale będzie dobrze musi być :)

p.s. moje teś Oliwka i tez agentka :P
    coś w tym imieniu musi byc ehehhe

Meginko jak widać to że ma sie jedno dziecko nic nie oznacza...

witaj Libruś

nio ale co ma byc to bedzie:)niestety u mnie na @szyjka twarda,nisko i otwarta lekko

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 09:01

• Beata Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze pozytywne nastawienie wywołuje pozytywne zdarzenia i odwrotnie pamiętaj

wiec myśl tylko i wylącznie zawsze pozytywnie :)

Oliwka 2006
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to jeszcze nic nie oznacza, niektórym dziewczynom zamykała sie szyjka dopiero w dniu planowanej @ także czekamy narazie :)
    a na kiedy masz?

Libra lubi tę wiadomość

Oliwka 2006
    cd9byx8dsom4toou.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego