X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    będzie dobrze pozytywne nastawienie wywołuje pozytywne zdarzenia i odwrotnie pamiętaj

    wiec myśl tylko i wylącznie zawsze pozytywnie :)

    kurcze okaze sie hehe niema co pózniej płakać nie zamierzam albo wóz albo przwóz hihi
    przed @mam takie dziwne ciągniecia krocza teraz tego niemam nic!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    ale to jeszcze nic nie oznacza, niektórym dziewczynom zamykała sie szyjka dopiero w dniu planowanej @ także czekamy narazie :)
    a na kiedy masz?

    22marca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide kochane trzymjcie sie do pózniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:
    dziewczyny czy któraś z was bada szyjkę macicy?

    ja np. badam

    co oznacza ja jest wysoko nie dosiegam jej palcem,zamknieta a scianki opuchniete?

    bo na @miałam nisko i twardą szyjkę-dosiegałam ja bez problemu

    ja tak mam w okresie płodnym i w dzień przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libra kochana czekam bo szyjka szyjce nie równa:)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiec czekamy spokojnie
    ja juz idę żeby sie nie nakręcac niepotrzebnie
    trzymajcie sie pa

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    libra kochana czekam bo szyjka szyjce nie równa:)

    jasne... przy rozpulcheniu pochwy, uniesienie szyjki i pojawienie się wodnistego śluzu u mnie sygnalizuje nadejście @... progesteron u mnie wtedy spada... stąd wiem już o zbliżającej się @... tyle zdążyłam już zaobserwować z moich cykli...

    a szyjka szyjce nie równa... jak kobieta kobiecie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam tak.. poczytajcie sobie wczesniejsze starania. Każda z nas jest inna. Bywało, że miałyśmy takie same objawy, a niektóre dostały @, a niektóre lada chwila zobaczyły dwie kreseczki. :) Nie ma co sie uprzedzać i zawsze sugerować innymi. :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:
    libra kochana czekam bo szyjka szyjce nie równa:)

    jasne... przy rozpulcheniu pochwy, uniesienie szyjki i pojawienie się wodnistego śluzu u mnie sygnalizuje nadejście @... progesteron u mnie wtedy spada... stąd wiem już o zbliżającej się @... tyle zdążyłam już zaobserwować z moich cykli...

    a szyjka szyjce nie równa... jak kobieta kobiecie:)

    skomplikowane to wszystko strasznie,wole ciąże z zaskoczenia wtedy człowiek ma zaoszczedzony stres i zmartwień:)libra przeraza mnie to ze 3raz w tym cyklu mam płodny sluz:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 10:22

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    no wiec czekamy spokojnie
    ja juz idę żeby sie nie nakręcac niepotrzebnie
    trzymajcie sie pa

    pa miłego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:
    libra kochana czekam bo szyjka szyjce nie równa:)

    jasne... przy rozpulcheniu pochwy, uniesienie szyjki i pojawienie się wodnistego śluzu u mnie sygnalizuje nadejście @... progesteron u mnie wtedy spada... stąd wiem już o zbliżającej się @... tyle zdążyłam już zaobserwować z moich cykli...

    a szyjka szyjce nie równa... jak kobieta kobiecie:)

    skomplikowane to wszystko strasznie,wole ciąże z zaskoczenia wtedy człowiek ma zaoszczedzony stres i zmartwień:)libra przeraza mnie to ze 3raz w tym cyklu mam płodny sluz:(

    dlatego nie ma co gdybać... trzeba czeka... i lepiej psychicznie jest nastawić się na @... a ciąże potraktwać jak dar losu... dzięki temu można ominąć depresję miesiączkową i przygotować się z optymizmem do kolejnej owulki... bo stres niewskazany...
    takie jest meje osobiste spojrzenie na ten temat... ja się nie będe nakręcać i nakręcać innych nie mam zamiaru... wolę się pozytywnie zaskoczyć... niż boleśnie rozczarować

    Effcia28, skrzat84, karoam, martula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :) Jestem tu nowa. Zaczynam ostrą obserwację siebie :) Mam może głupie pytanie ... czy podczas owulacji MUSI być śluz ??? Śluz płodny wystąpił u mnie w piątek jak dobrze pamiętam, a owulacja prawdopodobnie ma być dziś lub jutro :/ nie wiem ... na tych testach owulacyjnych są 2 kreski i prawie takie same... Wiem, że plemniki sa w stanie przetrwać do 3 dni, no ale ... pomóżcie... już rok się staramy, ale wydaje mi się że może wcześniej źle interpretowałam oznaki owulacji - dla mnie śluz płodny oznaczał owulację a to chyba tak niekoniecznie jest ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Powiem Wam tak.. poczytajcie sobie wczesniejsze starania. Każda z nas jest inna. Bywało, że miałyśmy takie same objawy, a niektóre dostały @, a niektóre lada chwila zobaczyły dwie kreseczki. :) Nie ma co sie uprzedzać i zawsze sugerować innymi. :)

    DOKŁADNIE!!! nie ma co się nakręcać na ciążę z objawami przed @... bo może być ciąża a może i być @... resztę w tym temacie można doczytać w poście powyżej:)

    dodam jeszcze, że skoro każda z nas w cyklu ma 20% na zajście w ciążę...
    czyli na 80% każda z nas dostanie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 10:36

    Brava lubi tę wiadomość

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:
    Libra wrote:
    skrzat84 wrote:
    libra kochana czekam bo szyjka szyjce nie równa:)

    jasne... przy rozpulcheniu pochwy, uniesienie szyjki i pojawienie się wodnistego śluzu u mnie sygnalizuje nadejście @... progesteron u mnie wtedy spada... stąd wiem już o zbliżającej się @... tyle zdążyłam już zaobserwować z moich cykli...

    a szyjka szyjce nie równa... jak kobieta kobiecie:)

    skomplikowane to wszystko strasznie,wole ciąże z zaskoczenia wtedy człowiek ma zaoszczedzony stres i zmartwień:)libra przeraza mnie to ze 3raz w tym cyklu mam płodny sluz:(

    dlatego nie ma co gdybać... trzeba czeka... i lepiej psychicznie jest nastawić się na @... a ciąże potraktwać jak dar losu... dzięki temu można ominąć depresję miesiączkową i przygotować się z optymizmem do kolejnej owulki... bo stres niewskazany...
    takie jest meje osobiste spojrzenie na ten temat... ja się nie będe nakręcać i nakręcać innych nie mam zamiaru... wolę się pozytywnie zaskoczyć... niż boleśnie rozczarować

    jak ja Cię Libruś za to Lubię:)))))

    Libra lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie co ma byc:)i klapa

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Librus- swiete slowa :)

    Libra lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś mi odpowie ... mozliwa owulacja bez śluzu ... ? :( ...wczesniej był śluz płodny - jakieś 3 dni wczesniej ...

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 może śluz masz tylko...głębiej...mi się też raz zdawało że nie mam śluzu, ale jak głębiej "sięgnęłam" to śluz był...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn ... alexis dziękuję za odp... a jak to własciwie jest ... czytam, buszuje po necie ... czy największe szanse na zajście w ciąże jest współżycie przed owulacją czy w dzień owulacji... ? im więcej czytam tym mniej wiem ... około czwartku miałam śluz płodny-ślisko, wilgotno, ale już w weekend i dziś kiepsko ze śluzem a owulacja najprawdopodobniej ma być dziś lub jutro ;/ dziś - sucho, ból w podbrzuszu. nie wiem co o tym myśleć :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Ja mam dostac okres 28 marca wiec jeszcze troszke ;)
    a co do okresu w ciazy to ja uwazam ze jest ;)
    Moja mama przy ciazy z moja siostra miala okres 3 miesiace!!!I to taki fest ;)
    A moja lekarka opowiadala mi,ze przyszla do niej babka i gada,ze strasznie ja brzuch boli,ze niewie co robic bo bol niesamowity :) okazalo sie ze zaczela rodzic!!!
    nie wiedziala,ze jest w ciazy a ze byla grubsza osoba to nawet nie zwrocila uwagi na kolejne kilogramy.Okres miala do samego konca dlatego nie przypuszczala,ze moze byc w ciazy :)

    OVU przesuna mi owulacje z 15 na 18 dc :/ masakra.
    Zle sie czuje,mdli mnie,w buzi mam jak w trampku :/ sucho dziwny smak i strasznie mnie suszy :/ dzisiaj moja temp wyniosla 38,4 C.Strasznie wysoka :o

    A co do objaw niby ciazowych.To w moim przypadku przed okresem mam objawy typowo ciazowe :P Np.Jem kotlety mielone z czekolada,sernik z majonezem,ogorki konserwowe z nutella :D ja naprawde mam smaki typowo ciazowe przed okresem :) Dlatego jak zajde w ciaze to dopiero uwierze w objawy jak zobacze || kreski :P ja jestem okropna jak mam te smaki! jak rozpieszczony dzieciak sie zachowuje!musze to zjesc i koniec :P

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ