X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też uważam, że to od pęcherza ... nie chcę Cię straszyć ale jak boli cię przy siku to nie od owulacji ... ;\ mnie tak bolało, bolało, bagatelizowałam ... i wylądowałam w szpitalu ... z pęcherzem, nerkami nie ma żartów !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam furagine.zaraz wezme. póki co troche przeszło...
    A jak cos to ta furagina nie zaszkodzi?

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Znam to doskonale co przeżywacie. Teraz każda oznaka nawet najdrobniejsza może być nadzieją na ciąże. A co do %, które są w detektorze - ja się nimi nie sugerowałam. Nie zaznaczałam nawet objawów właśnie dlatego, że np zaznaczając wzdęcia dostaje się ileś tam pkt ale czasami po prostu zjemy coś co te wzdęcia wywoła, częstomocz może być od zaziębienia lub przewiania nawet nerek, nudności od czegoś niestrawnego - czego nawet możemy nie wiedzieć, że ten własnie produkt tak na nas działa. Mi owulacje wyznaczyło na 31 stycznia. Czas współżycia miałam: bardzo dobry. Z "%" miałam może ze 4 - za śluz czy tam temperature (bo wysokości itd. szyjki nie zaznaczałam). A jednak się udało. Więc nie sugerujcie się za bardzo tym detektorem od objawów bo często robi on złudną nadzieję. Najważniejsza jest tak naprawę temperatura i śluz. U mnie temperatura skakała cały czas - w jeden dzien 36,3 w drugi 37,2, później znów 36,4 i tak w kółko. Wszystko zależy od naszego organizmu. :) I nie ma co się ani nakręcać ani na zapas martwić. Co do testów ja pierwszy zrobiłam z niecierpliwości w 26dc i zobaczyłam drugą bladą kreseczkę, test powtórzyłam w 27dc a w 29dc byłam na becie hcg i również wyszło pozytywnie. A były dziewczyny które miały po 70%, a @ przyszła. BĘDZIE CO MA BYĆ :)

    sla.s ilu dniowe mialas cykle skoro pozytywny test wyszedl ci w 26.dc?

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kochane zaczynam na ostro :) Kupiłam termometr - normalny, nie elektryczny, od kolejnego cyklu mierzę temp. (teraz jestem w połowie) prowadze pilne obserwację, od dziś jestem z Wami na forum, dziś zamierzam kupić wiesiołka - wiem wiem brać od 1 dnia @ i do owu ;) Jak do wakacji nic się nie zagnieździ idę do lekarza ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    mam furagine.zaraz wezme. póki co troche przeszło...
    A jak cos to ta furagina nie zaszkodzi?

    furagina jest zapisywana ciezarnym tak ze bierz

    Anika321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Tak Kochane zaczynam na ostro :) Kupiłam termometr - normalny, nie elektryczny, od kolejnego cyklu mierzę temp. (teraz jestem w połowie) prowadze pilne obserwację, od dziś jestem z Wami na forum, dziś zamierzam kupić wiesiołka - wiem wiem brać od 1 dnia @ i do owu ;) Jak do wakacji nic się nie zagnieździ idę do lekarza ...

    mi gin mówił ze mam brac od 1 do 12d.c wiosiołek.przy cyklach 28dniowych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 - dziękuje ślicznie :) to w takim razie juz sie nie boje.

    Mam pytanie. Przy badaniu szyjki macicy nie moge wyczuć jak jest wysoko. palec wchodzi gładko i jest miekka. Na ręce została mi bardzo duża ilość białego mlecznego ,bezzapachowego śluzu. Wszedzie piszą co innego. Miała któraś z Was cos takiego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hmn ... czy któraś z Was słyszała o skuteczności Castagnus ???
    10zyrafa.gif

    pomaga w zajsciu,reguluje cykle,poprawia śluz,ale opinie są podzielone

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 - dziękuje ślicznie :) to w takim razie juz sie nie boje.

    Mam pytanie. Przy badaniu szyjki macicy nie moge wyczuć jak jest wysoko. palec wchodzi gładko i jest miekka. Na ręce została mi bardzo duża ilość białego mlecznego ,bezzapachowego śluzu. Wszedzie piszą co innego. Miała któraś z Was cos takiego?

    ja tak mam,jak nie umiesz jej wyczuć to znaczy ze jest wysoko:)a sluz oznacza ze szyjka jest zasluzowana,który masz d.c?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 14:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84- czyli jak dla staraczki to dobra wiadomość?czy nie bardzo?
    dzisiaj 14dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 14:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ... czy któraś z Was słyszała o skuteczności Castagnus ???
    10zyrafa.gif

    pomaga w zajsciu,reguluje cykle,poprawia śluz,ale opinie są podzielone

    no własnie, opinie są różne, czyli w sumie 'bezpiecznie' stosowac wiesiołka ? ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezpieczniej miało być :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84- czyli jak dla staraczki to dobra wiadomość?czy nie bardzo?
    dzisiaj 14dc

    róznie z tym jest jak pisałam wczesniej szyjka szyjce nie równa,bo ja na owu mam nisko i otwarta,na @tez jest taka a teraz mam 5dni do @i jest wysoko,powiem ci tak ze swoja szyjkę muszisz miec wybadaną na cacy zeby móc cokolwiek okreslić,

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Bezpieczniej miało być :P

    wiesz jezeli masz regularne @nic sie nie dzieje to wcinaj wiesiołka,

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mnie kuje jajnik ał...koszmarne kłucie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 14:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ten śluz mnie troszke zaniepokoił. Niby 14dc. a jest go naprawde duzo. nie pamietam jak to było w pierwszej ciąży :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Tylko ten śluz mnie troszke zaniepokoił. Niby 14dc. a jest go naprawde duzo. nie pamietam jak to było w pierwszej ciąży :(

    jakie masz cykle ilu dniowe?bo ten sluz to napewno nie na owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    Bezpieczniej miało być :P

    wiesz jezeli masz regularne @nic sie nie dzieje to wcinaj wiesiołka,

    hmn ... z ta regularnością jest różnie ale jak są 27, 28, 29 takie cykle - wahania 2-3 dni w jedną czy w druga stronę to chyba nie jest źle , cio ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    Bezpieczniej miało być :P

    wiesz jezeli masz regularne @nic sie nie dzieje to wcinaj wiesiołka,

    hmn ... z ta regularnością jest różnie ale jak są 27, 28, 29 takie cykle - wahania 2-3 dni w jedną czy w druga stronę to chyba nie jest źle , cio ? :)

    mieścisz sie w normie;)masz tak jak ja,a na wykresie mam 29 ale da sie to wyciąć hehe bo owu miłam 14d.c

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Tylko ten śluz mnie troszke zaniepokoił. Niby 14dc. a jest go naprawde duzo. nie pamietam jak to było w pierwszej ciąży :(

    jakie masz cykle ilu dniowe?bo ten sluz to napewno nie na owu

    Kochana ja mam równiutko co 28 dni

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ