X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Tylko ten śluz mnie troszke zaniepokoił. Niby 14dc. a jest go naprawde duzo. nie pamietam jak to było w pierwszej ciąży :(

    jakie masz cykle ilu dniowe?bo ten sluz to napewno nie na owu

    Kochana ja mam równiutko co 28 dni

    wiec tak albo owu sie spózni albo juz po bo ja taki śluz mialam po owu.ale spokonie starcie sie na bierząco?mam na mysli co drugi dzień bo plemniki potrzebuja czasu zeby dojrzec,codzienie jak sie kochasz to tragedja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat84 - jak długo się staracie ? piszesz że owu miałaś 14d.c .... hmn ... ja chyba mniej więcej w tym czasie miałam płodny śluz , ale testy na owulację wyszły negatywnie więc nie wiem czy do kończ im wierzyć ... oczywiście jak był śluz to się z Mężusiem serduszkowaliśmy :) staramy się rok ... teraz zaczynam ostre obserwacje jak nic się nie zagnieździ do wakacji, wybieram się do gina ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Skrzat84 - jak długo się staracie ? piszesz że owu miałaś 14d.c .... hmn ... ja chyba mniej więcej w tym czasie miałam płodny śluz , ale testy na owulację wyszły negatywnie więc nie wiem czy do kończ im wierzyć ... oczywiście jak był śluz to się z Mężusiem serduszkowaliśmy :) staramy się rok ... teraz zaczynam ostre obserwacje jak nic się nie zagnieździ do wakacji, wybieram się do gina ...

    kochana mam za soba 3ciąze juz,30juz mam hah moja mała ma 8lat;)2ciąze straciłam niestety wiec przeliczając na 8 lat 2razy zaszłąm,wiec jak miałas płodny i sie tuliłas z kofanym to czekamy hah

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    Skrzat84 - jak długo się staracie ? piszesz że owu miałaś 14d.c .... hmn ... ja chyba mniej więcej w tym czasie miałam płodny śluz , ale testy na owulację wyszły negatywnie więc nie wiem czy do kończ im wierzyć ... oczywiście jak był śluz to się z Mężusiem serduszkowaliśmy :) staramy się rok ... teraz zaczynam ostre obserwacje jak nic się nie zagnieździ do wakacji, wybieram się do gina ...

    kochana mam za soba 3ciąze juz,30juz mam hah moja mała ma 8lat;)2ciąze straciłam niestety wiec przeliczając na 8 lat 2razy zaszłąm,wiec jak miałas płodny i sie tuliłas z kofanym to czekamy hah

    :) czekamy czekamy, tylko wg. tych testów owulacyjnych nie było owulacji ... wiem że 30... my ten sam rocznik :) ale jakoś wcześniej nie czułam się gotowa ... jesteśmy niecałe 3 lata po ślubie dopiero :) echhh .... tak bym chciała żeby to było już ... jak chyba większość tutaj :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasz pierwszy cykl starań..dlatego jestem taka niedoświadczona. Rozmawiałam z lekarzem.Po zbadaniu hormonów i mnie powiedział że wszystko jest super. i problemów nie powinnam mieć z zajściem. Prawde mówiąc kochamy się jak nam sie zachce. Wczoraj na spokojnie bez presji. Dzisiaj podajze ostatni dzien płodnych..chociaz sama nie wiem już...i nie wiem czy warto sie dziś kochać czy lepiej poczekać do jutra. Chociaż nie powiem że mam ochotke. Jestemśmy młodym małżeństwem. Ja mam 23 a mąż 25 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po ślubie 9lat haah staż mam:)testami sie nie sugeruj bo pokazuje niektórym ze niema owu a za 9miesiecy ryp w ciązy chodzi,ja osobiscie nie robie i nie przepadam i nie polecam!ale to jest moje zdanie.chcesz zajśc w ciąże radze ci odpusć sobie cisnienie na dziecko bo nie zajdziesz!nie da sie na juz!w których dniach robiłaś testy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 15:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat84...Echhh pomyliłam się w liczeniu, dziś jest 14d.c ... podbrzusze pobolewa, śluzu brak (był w piątek, czwartek...) współżyłam przed śluzem i jak był, wczoraj odpuściliśmy ... dziś wypadałoby próbować ... echhhh no musze od przyszłego cyklu dokładniej się obserwować - z pomiarem temp. ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    To nasz pierwszy cykl starań..dlatego jestem taka niedoświadczona. Rozmawiałam z lekarzem.Po zbadaniu hormonów i mnie powiedział że wszystko jest super. i problemów nie powinnam mieć z zajściem. Prawde mówiąc kochamy się jak nam sie zachce. Wczoraj na spokojnie bez presji. Dzisiaj podajze ostatni dzien płodnych..chociaz sama nie wiem już...i nie wiem czy warto sie dziś kochać czy lepiej poczekać do jutra. Chociaż nie powiem że mam ochotke. Jestemśmy młodym małżeństwem. Ja mam 23 a mąż 25 lat.

    wszystko przed wami:)pokochaj sie dzis jeszcze bo moze byc tak jak piszesz,ten sluz twój mnie martwi,no ale kochac sie nie zaszkodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Skrzat84...Echhh pomyliłam się w liczeniu, dziś jest 14d.c ... podbrzusze pobolewa, śluzu brak (był w piątek, czwartek...) współżyłam przed śluzem i jak był, wczoraj odpuściliśmy ... dziś wypadałoby próbować ... echhhh no musze od przyszłego cyklu dokładniej się obserwować - z pomiarem temp. ....

    jeżeli śluz był w czw lub w piatek to juz dawno po owulacji masz!czyli krótszy cykl bedziesz miała.jezeli współżyłaś przed owu masz wieksze szanse na ciąże;)hiihhi tak jest:)masz sucho mówisz ja tak mam po owulacji a pózniej jak nie zawali mnie to porazka-mokra chodze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy robiłam od zeszłego tygodnia, bodajże od czwartku ... dziś mam 14d.c. ... hmn ... na tym owulacyjnym teście pokazały się 2 kreseczki no ale jeszcze takie idealnie takie same nie są ... ale nie ma śluzu ... nie bardzo 'bez niego' ... :P dlatego od przyszłego zakupuję wiesiołek ... pocieszam się tym, że ponoć plemniki ''żyją'' jakieś 2-3 dni jeszcze ...

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki mam pytanie bo sie strasznie martwie.
    Słyszałam ze beta po 48h powinna wzrosnąc 66%
    a mi w srode wyszla 113 a w piatek 322 to prawie 200% jak to wytlumaczyc?
    pomózcie

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Testy robiłam od zeszłego tygodnia, bodajże od czwartku ... dziś mam 14d.c. ... hmn ... na tym owulacyjnym teście pokazały się 2 kreseczki no ale jeszcze takie idealnie takie same nie są ... ale nie ma śluzu ... nie bardzo 'bez niego' ... :P dlatego od przyszłego zakupuję wiesiołek ... pocieszam się tym, że ponoć plemniki ''żyją'' jakieś 2-3 dni jeszcze ...

    jezeli maja sprzyjające środowisko to max7dób,a jezeli nie padaja po 24godz.jezeli pojawiaja sie kreski na przyszłośc to pamietaj ze cos zaczyna sie dziać wtedy bzyku i bedzie ok

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczynki mam pytanie bo sie strasznie martwie.
    Słyszałam ze beta po 48h powinna wzrosnąc 66%
    a mi w srode wyszla 113 a w piatek 322 to prawie 200% jak to wytlumaczyc?
    pomózcie

    boże kto ci tak do głowy nakładł?nie kazdy ma jak ma...wazne ze rosnie a nie spada jest ok niemartw sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzaciku ale mnie zakręciłaś teraz :P Kochana, piszesz mi że już jestem po owulacji :P no ciekawe ... chyba te mierzenie temp. pomoże od przyszłego cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Skrzaciku ale mnie zakręciłaś teraz :P Kochana, piszesz mi że już jestem po owulacji :P no ciekawe ... chyba te mierzenie temp. pomoże od przyszłego cyklu.

    ja ci pisze ze ty masz sluz jak ja po owu lub przed;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jaja pisałam z wami dwiema i juz sama sie potraciłam haha

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Skrzaciku ale mnie zakręciłaś teraz :P Kochana, piszesz mi że już jestem po owulacji :P no ciekawe ... chyba te mierzenie temp. pomoże od przyszłego cyklu.

    nie sorry heheh pomyliłam cie z anka hahaha
    nie pisałaś mi ze masz sucho tak,bo ja sucho mam po owu jakies 3dni i pózniej mnie zalewa śluzem efef

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka posłuchaj wiesz ze wcale sluzu nie musisz wiedzieć podczas owu?nie zawsze go widac ale w pochwie bedzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    Skrzaciku ale mnie zakręciłaś teraz :P Kochana, piszesz mi że już jestem po owulacji :P no ciekawe ... chyba te mierzenie temp. pomoże od przyszłego cyklu.

    nie sorry heheh pomyliłam cie z anka hahaha
    nie pisałaś mi ze masz sucho tak,bo ja sucho mam po owu jakies 3dni i pózniej mnie zalewa śluzem efef

    hahahaahhaha :) teraz mam sucho, a 14d.c :) śluz był czwartek - piątek :) cykle - różnie 27-31 ;) to może i jestem już po owulacji ... chociaż czytałam że występuje owulacja bez śluzu - ale to chyba w takim przypadku że wogóle nie ma śluzu , a u mnie był, więc może jest ok, nie wiem jestem już cała pomylona :P hahahaahhaha :(:(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D znalazłam mój kalendarzyk z przed 2 lat. i tam miałam ze w od13dc do 17dc miałam biały i zaszłam.
    Zmierzyłam temp pod pachą i wyszło 37,2 a jestem 100% zdrowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 15:26

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ