X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    haha w owu sie ma ochote:)co nie?ciagnie haha
    zrobisz jak uwazasz nic na siłe:)haha rozwaliłas mnie;)

    hahahaha, ano ma sie ochotę i tym się głównie kierowałam - kochałam się jak był sluz i ochota :D ale poczytałam różności (a to że śluz przed owulacją , podczas owulacji nie musi być, i te przeklęte testy) , generalnie jestem skołowana kiedy najlepiej się bzyku bzyku :P ;\

    kochana napisze ci po prostemu haha
    od 10d.c bzykaj sie co 2dzień wkońcu trafisz

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    dziewczynki mam pytanie czy kazdej ktora pije siemie chce sie tak czesto siusiu jak i mi ?:>

    siemie lniane?jest moczopendne ehhe a latasz?hhaha

    haha latam jak walnieta :D A w nocy chyba z pare razy :P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    To nasz pierwszy cykl starań..dlatego jestem taka niedoświadczona. Rozmawiałam z lekarzem.Po zbadaniu hormonów i mnie powiedział że wszystko jest super. i problemów nie powinnam mieć z zajściem. Prawde mówiąc kochamy się jak nam sie zachce. Wczoraj na spokojnie bez presji. Dzisiaj podajze ostatni dzien płodnych..chociaz sama nie wiem już...i nie wiem czy warto sie dziś kochać czy lepiej poczekać do jutra. Chociaż nie powiem że mam ochotke. Jestemśmy młodym małżeństwem. Ja mam 23 a mąż 25 lat.

    kochana plemniki potrzebują dojrzeć więc w czasie owulacji by plemnik mógł zapłodnić jajeczko i był na tyle dojrzały potrzebuje on 70 godzin :) więc jeśli planujecie dzidziusia to jednak powinniście robić sobie tak z dwu dniowe przerwy przed samą owulacją a potem to już kiedy chcecie :P :P :).....powodzenia :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 :( no dopiero 2.04 mam dostać :( ja sie wykoncze psychicznie do tego dnia :) ale dziekuje slicznie za każdą rade i odpowiedz :D

    przestań wyliczac dni,poprostu zyj sobie...siądzie ci na psyche i nie zajdziesz w ciąze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    dziewczynki mam pytanie czy kazdej ktora pije siemie chce sie tak czesto siusiu jak i mi ?:>

    siemie lniane?jest moczopendne ehhe a latasz?hhaha

    haha latam jak walnieta :D A w nocy chyba z pare razy :P

    ja juz tego nie pije hehe nerki mi wyczysciło na cacy hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat84, dziękuję za wszystkie rady :* zmykam powoli do domu, bo w pracy jestem;) ale wieczorem wpadnę do Was, fajnie że jesteście :) trzymam kciuki za NAS wszystkie, kazda po kolei i każdą z osobna :)

    skrzat84, basiulkaa_89, aniczka, aisa lubią tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    Konwalia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Skrzat84, dziękuję za wszystkie rady :* zmykam powoli do domu, bo w pracy jestem;) ale wieczorem wpadnę do Was, fajnie że jesteście :) trzymam kciuki za NAS wszystkie, kazda po kolei i każdą z osobna :)

    spoko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    hehhe o matko jestes pierwsz od jakiej to słysze hehe
    mi nie poprawił a piłam 4miesiące w zamian tego schudłam;P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki ja już praktycznie po @ i czas zacząć mierzyć temperaturę,tak się zastanawiam czy powinno się ją mierzyć również w czasie trwania @ ?

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Witam wszystkie staraczki ja już praktycznie po @ i czas zacząć mierzyć temperaturę,tak się zastanawiam czy powinno się ją mierzyć również w czasie trwania @ ?

    ja mierzyłam zawsze dzień po od 6d.c

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    hehhe o matko jestes pierwsz od jakiej to słysze hehe
    mi nie poprawił a piłam 4miesiące w zamian tego schudłam;P

    hehehe wiec zawsze jakis tego plus przynajmniej schudne :D :D :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    hehhe o matko jestes pierwsz od jakiej to słysze hehe
    mi nie poprawił a piłam 4miesiące w zamian tego schudłam;P

    hehehe wiec zawsze jakis tego plus przynajmniej schudne :D :D :D

    a masz z czego?hehe patrze na zdj i stwierdzam ze nie;)ale poważnie pomogło mi na przemiane materii:)

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Witam wszystkie staraczki ja już praktycznie po @ i czas zacząć mierzyć temperaturę,tak się zastanawiam czy powinno się ją mierzyć również w czasie trwania @ ?

    ja mierzyłam zawsze dzień po od 6d.c

    no to super bo właśnie tak zrobiłam dzięki skrzat84 za tak szybką odp :) dobrze że Was tu mam dziewczynki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    skrzat84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    Witam wszystkie staraczki ja już praktycznie po @ i czas zacząć mierzyć temperaturę,tak się zastanawiam czy powinno się ją mierzyć również w czasie trwania @ ?

    ja mierzyłam zawsze dzień po od 6d.c

    no to super bo właśnie tak zrobiłam dzięki skrzat84 za tak szybką odp :) dobrze że Was tu mam dziewczynki :)

    ok powodzenia

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    skrzat84 wrote:
    meginka kochana moze sie tez dażyc ze bedzie krutsza a mocniejsza,nie załamuj sie głowa do góry!!!

    nie no co Ty nie załamuję się. Cały czas wierzę, że i na nas przyjdzie czas :)

    i tego Ci życzę... by w tym cyklu przyszedł czas na Ciebie:*

    Libra no w tym cyklu to nie wiem, raczej nie bo już mi się skończył płodny śluz więc chyba owulka już była, ale nie wiem na 100 % bo nie mierze temp ani nic, żadnych obserwacji w tym cyklu. A serduszek mało. Ale następny będzie nasz :)
    A Ty jak zwykle wykres masz świetny :) Może się skończy na zielono :)

    wiesz... czasem wystarczy "złoty strzał";)

    a moim się nie nakręcam:) ładny wykres skończy się na czerwono:) jak zwykle:) czekam teraz na popieprzony wykres - włąśnie taki da nam nasze szczęście:)

    To życzę Ci Libruniu jak najbardziej popieprzonego wykresu :) :)

    A u mnie dopiero prąd włączyli, masakra prawie cały dzień nie było. Tak się nudziłam że wzięłam się za czytanie Greya :) Podobno ciekawa książka, ale to będę wiedziała dopiero jak skończę :)

    Libra lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś przed @odczuwa ciągnięcie pośladków?ból krzyża w dół az do kośći ogonowej?

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Wróciłam z pracy, zrobiłam sobie kawusię dostałam fajny expres od mojego n - i gapię się jak osiołek w swój wykres, jakbym od patrzenia miała zajść:-) to już jest nienormalne. W dodatku za przeproszeniem cycki mi zaraz eksplodują. Mam objawy typowe na @ niestety.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    hehhe o matko jestes pierwsz od jakiej to słysze hehe
    mi nie poprawił a piłam 4miesiące w zamian tego schudłam;P

    hehehe wiec zawsze jakis tego plus przynajmniej schudne :D :D :D

    a masz z czego?hehe patrze na zdj i stwierdzam ze nie;)ale poważnie pomogło mi na przemiane materii:)

    Mam z czego :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    chce sprawdzic czy faktycznie tak poprawia sluz... ;) A poza tym mi to starsznie smakuje :D

    hehhe o matko jestes pierwsz od jakiej to słysze hehe
    mi nie poprawił a piłam 4miesiące w zamian tego schudłam;P

    hehehe wiec zawsze jakis tego plus przynajmniej schudne :D :D :D

    a masz z czego?hehe patrze na zdj i stwierdzam ze nie;)ale poważnie pomogło mi na przemiane materii:)

    Mam z czego :P

    a nie zauważyłas ze cos juz działa?

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ