X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 1 marca 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 4 dni mam nowy termometr. Temperatura waha się, ale jak na razie nie ma wielkiej różnicy. Jestem wytrwała hehe i ciekawa czy rzeczywiście podskoczy do góry jak będzie w "pobliżu" owulki.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 1 marca 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Yvone to masz nieźle z tą swoją szyjką. Jak moja jest nisko to wystarczy, że kawałek palca włożę i już ją czuje.

    ja mam podobnie, jak szyjka jest nisko to wystarczy palec do polowy wlozyc, a jak wysoko to czasem nawet nie siegam, a jesli chodzi o otwarcie to jak czuje zaglebienie to mam otwarta a jak duzo mniejsze to zaznaczam zamknieta

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 1 marca 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny, tak oblewacie, że jak zajdę w ciążę to Wam się nie odwdzięczę :) hehe oby ten marzec był miesiącem zapłodnień fasolkowych, znalezionych szyjek, odszyfrowanych śluzów itd. :) czego sobie i Wam z całego serca życzę!

    Yvone, Anula81, martula, Kropka lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 1 marca 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej i stosunkowo udanej nocy dziewczynki :-) Dobranoc

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 1 marca 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój m sfochował i zamiast działania to śpimy osobno...:/

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 1 marca 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone wrote:
    a mój m sfochował i zamiast działania to śpimy osobno...:/

    Skad ja to znam...My w sumie to i tak ciagle spimy osobno (ja śpie z córką).Myslalam ,ze tylko mi sie taki "okaz"trafił...Dobranoc i zycze Wam samych płodnych i radosnych dni:)

    Yvone lubi tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wenus wrote:
    Yvone wrote:
    a mój m sfochował i zamiast działania to śpimy osobno...:/

    Skad ja to znam...My w sumie to i tak ciagle spimy osobno (ja śpie z córką).Myslalam ,ze tylko mi sie taki "okaz"trafił...Dobranoc i zycze Wam samych płodnych i radosnych dni:)

    Dzień dobry Dziewczyny :)
    Wenus a ja myślałam, że tylko ja śpię z córką, a mąż w drugim pokoju :) Ale widzę, że nie jestem sama w tym.... a najgorsze jest to, że nie wiem jak oduczyć małą przychodzenia do naszego łóżka w nocy :(

  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 2 marca 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam się to rzadko zdarza.ale wczoraj już nie wytrzymałam. dzwoniłam do niego gdzie jest, bo już długo z pracy nie wracał a ten na mnie naskoczył, że czasami korki są. i wrócił z fochem, a później położył się na kanapie i usnął po godzinie chrapania przeniósł się do sypialni, wiec stwierdziłam , że tam nie idę. my z córcią już wstałyśmy,a jaśniepan jeszcze śpi i pewnie jak wstanie okaże się, że to ja jestem wszystkiemu winna, bo to ja jestem obrażona. czasami mam wrażenie, że biblia jest źle przetłumaczona i Bóg wyjął mózg a nie żebro Adamowi..:/

    Konwalia, Kropka, wenus, Gunia lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 marca 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki! Moj M. tez doskonale potrafi wykrecic kota ogonem i oczywiscie wychodzi, ze to ja jestem ta zla...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 2 marca 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry:) no ja tylko czekam jak zachowa się jak wstanie.zobaczymy.

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Sylwia:)

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki :)

    faceci miewaja gorsze humory niz kobiety. moj D. tez jak czasami strzeli focha to rece opadaja...

    no a jak Wam humorki dzisiaj dopisuja? :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na razie kiepski.. wszystko uzależnione od ślubnego. jeszcze dupska z łózka nie ruszył, więc nie wiem jak dzień się zapowiada.;)

    sama_ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone mój też jeszcze w łóżku "gnije".... ciekawe jaki będzie miał plan na dziś :) ale póki co mój humor jest całkiem miły i sympatyczny :)

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 marca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od rana sprzatalam a teraz pranie robie bo moj ma sluzbe wiec sobota samotnie spedzona z kotem

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Humor dobry, kac nie męczy a mąż jeszcze w łóżku :) Idę sprzątać!

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • kokomonka Przyjaciółka
    Postów: 107 83

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już dzisiaj zaliczyłam zakupy w centrum handlowym z mężem i córcią.. zapowiada się cudowny dzień, @ jeszcze się nie pokazała po wczorajszym pobolewaniu brzucha, i tempka też się trzyma, więc czekam dalej do 5go :D

    Kiedyś i dla mnie zdarzy się maleńki cud...

    zK9qp2.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój to nie puszcza fochów , bidok musi moje znosić i jest bardzo ugodowy bo ja straszny nerwus jestem :), więc jak on też by był małym nerwuskiem to chyba byśmy się pozabijali, ja spontaniczna on dziesięć razy musi wszystko przemyśleć zanim coś zrobi. razem się jakość uzupełniamy 8 lat minęło jak jeden dzień :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 2 marca 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja też się zaraz zabieram za porządki :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ