X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 ty w nicku masz rok urodzenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    Anika321 mnie tez trzymaja mdlosci od kilku dni wiec cos jest nie tak bo na mdlosci ciazowe to duuuuzo za wczesnie :)
    a moge zapytac ile masz lat?i ile sie juz starasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    skrzat84 ty w nicku masz rok urodzenia?

    tak stara dupa jestem haha

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    niemasz jakiej wirusówki?heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 23 lata. Jesteśmy z mężem juz 6 lat ze sobą. Małżeństwem od ponad roku. Pierwsza ciąża była wpadką ale chcemy by nasza królewna miała rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    niemasz jakiej wirusówki?heh

    Nie właśnie nie. Dobrze sie czuje. Jedynie jak coś zjem to mi jest niedobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    Mam 23 lata. Jesteśmy z mężem juz 6 lat ze sobą. Małżeństwem od ponad roku. Pierwsza ciąża była wpadką ale chcemy by nasza królewna miała rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań.

    młoda foka jesteś wszystko przed tobą ahha

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Mam 23 lata. Jesteśmy z mężem juz 6 lat ze sobą. Małżeństwem od ponad roku. Pierwsza ciąża była wpadką ale chcemy by nasza królewna miała rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań.

    młoda foka jesteś wszystko przed tobą ahha

    A no młoda,młoda :D ale i tak siedze w pampersach,kupkach itp. to moge posiedziec troszke dłużej :)

    skrzat84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Mam 23 lata. Jesteśmy z mężem juz 6 lat ze sobą. Małżeństwem od ponad roku. Pierwsza ciąża była wpadką ale chcemy by nasza królewna miała rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań.

    młoda foka jesteś wszystko przed tobą ahha

    A no młoda,młoda :D ale i tak siedze w pampersach,kupkach itp. to moge posiedziec troszke dłużej :)

    ja chce pieluchy,kupki i co?niemam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę Ci tego ogromnie :) a jest czego. w sumie to Wam powiem że poród choć miałam ciężki uważam za najpiekniejszy dzien w życiu.. wszystkie koleżanki się dziwią ale taka jest prawda. Bolalo jak ch!@#a :D ale było warto i chce jeszcze raz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    życzę Ci tego ogromnie :) a jest czego. w sumie to Wam powiem że poród choć miałam ciężki uważam za najpiekniejszy dzien w życiu.. wszystkie koleżanki się dziwią ale taka jest prawda. Bolalo jak ch!@#a :D ale było warto i chce jeszcze raz :)

    nie dziekuj....wiem przechodziłam poród na sucho ałłłłł...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    niemasz jakiej wirusówki?heh

    Nie właśnie nie. Dobrze sie czuje. Jedynie jak coś zjem to mi jest niedobrze.

    Kurcze to ja mam tak samo :/ cos jest nie tak :/ ale co ???
    Ja tez mam 23 lata :) 11.04 mam 24 urodzinki :) A ile twoja pociecha juz ma?
    Ja z moim jestem juz prawie 7 lat 3 kwietnia bedzie

  • Michaśka Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki okres od niedzieli nie pojawil sie mam nadzieje ze to juz jest fasolka choc brzuch boli jak na miesiaczke i test poranny wyszedl na nie....przy 1 dziecku test dopiero w 7 tygodniu i 2 krechy jak stad do warszawy co myslicie? ze za wczesnie sie podjaralam???!?!?!

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolało strasznie ale i tak chce jeszcze raz. Podobno drugi jest szybszy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    niemasz jakiej wirusówki?heh

    Nie właśnie nie. Dobrze sie czuje. Jedynie jak coś zjem to mi jest niedobrze.

    Kurcze to ja mam tak samo :/ cos jest nie tak :/ ale co ???
    Ja tez mam 23 lata :) 11.04 mam 24 urodzinki :) A ile twoja pociecha juz ma?
    Ja z moim jestem juz prawie 7 lat 3 kwietnia bedzie

    albo stres tak na was działa...moja ma 8lat a w małżenstwie ja jestem 9

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chce chce pampersy,kupki itd. i nie mam :) co ja gadam ja chce te II glupie krechy zobaczyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Ja tez chce chce pampersy,kupki itd. i nie mam :) co ja gadam ja chce te II glupie krechy zobaczyc

    kiedys tak mówiłam jak ty oby 2krechy,dupa maryny!!2krechy były nawet 2razy a dzieci ani widu ani słychu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Anika321 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Anika321 wrote:
    Ja pierdziele ale mam porabany organizm.zjadla kanapke i znowu mi sie niedobrze zrobilo.juz twarzaa w kiblu bylam. A wiem ze jak na takie odczucie jest duzo za wczesnie :(

    niemasz jakiej wirusówki?heh

    Nie właśnie nie. Dobrze sie czuje. Jedynie jak coś zjem to mi jest niedobrze.

    Kurcze to ja mam tak samo :/ cos jest nie tak :/ ale co ???
    Ja tez mam 23 lata :) 11.04 mam 24 urodzinki :) A ile twoja pociecha juz ma?
    Ja z moim jestem juz prawie 7 lat 3 kwietnia bedzie

    No właśnie cholercia nie mam pojecia co się ze mną dzieje. Zatestowałabym ale poczekam do tego okresu. Jeszcze 13 dni. Moja córcia ma 1,5 roku :)

  • Anula81 Ekspertka
    Postów: 182 75

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Halo jest tu ktos???

    Hej Basiu. Mam dzisiaj doła. Powinnam testować w czwartek, ale pewnie nie będę musiała bo ta wredota przyjdzie.
    <3 podczas okresu ale dawno temu tp było i na pewno nie po to zeby zajść. Pierwszy raz słyszę, że podczas okresu można.
    No ale czego człowiek nie spróbuje.

    913ff6ae1e30f961f9433a46393b824c.png
    9ewnskjoj2ru31nq.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ