X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Kochane jak robie test owu to mam jedna kreske normlana a ta druga jest ale nie az taka intensywna to wynik negatywny?

    negatyw...

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    Kochane jak robie test owu to mam jedna kreske normlana a ta druga jest ale nie az taka intensywna to wynik negatywny?

    kochana no niby zasłaba ale cos sie dzieje....wieć bzyk na starego bo owu idzie lh juz jest wyczuwalny wieć wiesz..

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mój T. jest 9 lat starszy

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Kochane jak robie test owu to mam jedna kreske normlana a ta druga jest ale nie az taka intensywna to wynik negatywny?

    kochana no niby zasłaba ale cos sie dzieje....wieć bzyk na starego bo owu idzie lh juz jest wyczuwalny wieć wiesz..

    Wariatko :P No to ok biore sie do roboty haha :P

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódko nie ma tragedii, mój dziadek był dużo starszy od mojej babci a mieli dzieciaków .... :P i moja babcia też i po 40tce rodziła, w sumie moja mama też za młoda nie była jak się moja siostra urodziła, więc mam nadzieję że w moich genach wsio ok :P żadnych problemów w rodzinie nie było więc może ze mną też wsio ok a po prostu zabrakło jeszcze szczęścia............................................................................... I WAIT ..........................................

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    Bo mój T. jest 9 lat starszy

    no to co?hehe

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodko- trzymam kciuki zeby sie udalo, i jednoczesnie proszezebys wziela na luz- stres w niczym nie pomoze :)
    maximko- no nie przesadzaj z tym zegarem, ja wprawdzie jestem rok mlodsza (rowniez listopad) ale zapewniam ze 29 to jeszcze nie okres starczy ;)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 wrote:
    skrzat84 wrote:
    Paula90 wrote:
    Kochane jak robie test owu to mam jedna kreske normlana a ta druga jest ale nie az taka intensywna to wynik negatywny?

    kochana no niby zasłaba ale cos sie dzieje....wieć bzyk na starego bo owu idzie lh juz jest wyczuwalny wieć wiesz..

    Wariatko :P No to ok biore sie do roboty haha :P

    hiihihhi miło mi hahaah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Jagodko- trzymam kciuki zeby sie udalo, i jednoczesnie proszezebys wziela na luz- stres w niczym nie pomoze :)
    maximko- no nie przesadzaj z tym zegarem, ja wprawdzie jestem rok mlodsza (rowniez listopad) ale zapewniam ze 29 to jeszcze nie okres starczy ;)

    zabytek:)hiih

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO NIC NIC TYLKO TAK SOBIE DUMAM

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem z siebie dumna!!!
    zrobiłam spagetii,trwało to tyle czasu ze pobiłam rekorda hahah od chyba 13

    karoam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Jagodko- trzymam kciuki zeby sie udalo, i jednoczesnie proszezebys wziela na luz- stres w niczym nie pomoze :)
    maximko- no nie przesadzaj z tym zegarem, ja wprawdzie jestem rok mlodsza (rowniez listopad) ale zapewniam ze 29 to jeszcze nie okres starczy ;)

    wiem wiem, ale moje koleżanki z LO czy SP już i po 2je dzieci mają tak że wiesz . . . :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    NO NIC NIC TYLKO TAK SOBIE DUMAM

    głowa do góry pamietaj ze lepiej sie nie skupiać i czekać

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekac... paskudne slowo :P
    nawet mysl o pachnacym spagetti nie sprawilo, ze jestem glodna. grrrr

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    karoam wrote:
    Jagodko- trzymam kciuki zeby sie udalo, i jednoczesnie proszezebys wziela na luz- stres w niczym nie pomoze :)
    maximko- no nie przesadzaj z tym zegarem, ja wprawdzie jestem rok mlodsza (rowniez listopad) ale zapewniam ze 29 to jeszcze nie okres starczy ;)

    wiem wiem, ale moje koleżanki z LO czy SP już i po 2je dzieci mają tak że wiesz . . . :(

    moje znajome tez w wiekszosci dzieciate- tyle że "przez przypadek";)Ale to jeszcze nic nie znaczy :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    czekac... paskudne slowo :P
    nawet mysl o pachnacym spagetti nie sprawilo, ze jestem glodna. grrrr

    najdłuzej robione w moim zyciu heheh ale sukces bo je skonczyłam...

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesadne analizowania szkodzi :D. Nie ma jednoznacznych reguł, co do wieku ! Miałam nauczanie indywidualne z dziewczyną, która mając 16 lat miała urodzić już drugie dziecko. W domu była straszna patologia, ale z zajściem w ciążę problemu nie miała. I co poradzić ? Nic, zwyczajnie nie ma recepty i już. A wiek to jeden z elementów, ale nie wyznacznik. Przecież jesteśmy w rożnym wieku, a borykamy się z tm samym problemem.

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    maximka84 wrote:
    karoam wrote:
    Jagodko- trzymam kciuki zeby sie udalo, i jednoczesnie proszezebys wziela na luz- stres w niczym nie pomoze :)
    maximko- no nie przesadzaj z tym zegarem, ja wprawdzie jestem rok mlodsza (rowniez listopad) ale zapewniam ze 29 to jeszcze nie okres starczy ;)

    wiem wiem, ale moje koleżanki z LO czy SP już i po 2je dzieci mają tak że wiesz . . . :(

    moje znajome tez w wiekszosci dzieciate- tyle że "przez przypadek";)Ale to jeszcze nic nie znaczy :)

    ahhaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaoram ... wiem wiem ... ale wiesz jak jest ... :\

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :P
    Kochane uciekam spać, bo nie daję rady. Do później :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ