X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    nie mozna ale komurka zyje 24godz jest zdolna do zapłodnienia tylko,jezeli wogóel sie zapłodni,bo jak nie lipa,napisałam wyrazie wedle upodobania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ... nic Kochane nic tylko jak to pisze skrzat - bzyku bzyku i ... na luuuuuuuuuuuuuuuzie ;)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    jeszcze jedno jezeli masz nie wyczuwalna owu idz na monitoring owu bo moze wcale jej niebyc a to ustali tylko lekarz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    No ... nic Kochane nic tylko jak to pisze skrzat - bzyku bzyku i ... na luuuuuuuuuuuuuuuzie ;)

    dokładnie skupic sie na drugiej połowce nie na dzidziusiu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, coś z innej beczki - czy też macie taki wzdęty brzuch przy tych pobolewaniach i kłuciach w podbrzuszu ? ja pod koniec cyklu to czasem mam dość spory brzuchalek :P

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    jeszcze jedno jezeli masz nie wyczuwalna owu idz na monitoring owu bo moze wcale jej niebyc a to ustali tylko lekarz

    Ja mam akurat wyczuwalną owu, chodziło mi o to, że jednak u niektórych dziewczyn nie jest taka oczywista. Pisałam ogólnie, a nie o sobie.

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    skrzat84 wrote:
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    jeszcze jedno jezeli masz nie wyczuwalna owu idz na monitoring owu bo moze wcale jej niebyc a to ustali tylko lekarz

    Ja mam akurat wyczuwalną owu, chodziło mi o to, że jednak u niektórych dziewczyn nie jest taka oczywista. Pisałam ogólnie, a nie o sobie.

    Jak wyczuwasz swoją OWU ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    ok, coś z innej beczki - czy też macie taki wzdęty brzuch przy tych pobolewaniach i kłuciach w podbrzuszu ? ja pod koniec cyklu to czasem mam dość spory brzuchalek :P

    woda sie zatrzymuje w organizmie:)a to robi progesteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    ok, coś z innej beczki - czy też macie taki wzdęty brzuch przy tych pobolewaniach i kłuciach w podbrzuszu ? ja pod koniec cyklu to czasem mam dość spory brzuchalek :P

    woda sie zatrzymuje w organizmie:)a to robi progesteron

    O kurcze ... to dobrze czy źle ? :\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    skrzat84 wrote:
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    jeszcze jedno jezeli masz nie wyczuwalna owu idz na monitoring owu bo moze wcale jej niebyc a to ustali tylko lekarz

    Ja mam akurat wyczuwalną owu, chodziło mi o to, że jednak u niektórych dziewczyn nie jest taka oczywista. Pisałam ogólnie, a nie o sobie.

    kazda która sie stara powinna sama wiedzieć ze trzeba zrobic monitoring aby muc cokolwiek działać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Kfjatus wrote:
    skrzat84 wrote:
    Kfjatus wrote:
    Kurcze nie można też zakładać 3 dni i już, potem nie, bo nic z tego nie będzie. Każdy ma inny organizm i nie da się wszystkiego zmierzyć i zważyć. A może akurat ten np. czwarty dzień okaże się strzałem w dziesiątkę? Owulacji nie wyznaczamy na 100 %, chodzi o seks w najbardziej prawdopodobnych dniach, ale bez takiego nacisku, że w ten to się uda, a za dzień się nie uda. Nawet o bólu czy kłuciu jajników trudno mówić jednoznacznie, bo nie każdy mam tak samo...

    jeszcze jedno jezeli masz nie wyczuwalna owu idz na monitoring owu bo moze wcale jej niebyc a to ustali tylko lekarz

    Ja mam akurat wyczuwalną owu, chodziło mi o to, że jednak u niektórych dziewczyn nie jest taka oczywista. Pisałam ogólnie, a nie o sobie.

    Jak wyczuwasz swoją OWU ? :)

    kochana mnie az garbi ehhe,załatwianie sie boli,siadanie boli....umieram hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    ok, coś z innej beczki - czy też macie taki wzdęty brzuch przy tych pobolewaniach i kłuciach w podbrzuszu ? ja pod koniec cyklu to czasem mam dość spory brzuchalek :P

    woda sie zatrzymuje w organizmie:)a to robi progesteron

    O kurcze ... to dobrze czy źle ? :\

    progesteron to hormon potrzebny do przebycia owu,jak i zapłodnienia.jezeli nie dojdzie do zapłodnienia komorki jajowej on spada i przychodzi ta najbardziej ulubiona @
    (progesteron) to jeden z najważniejszych hormonów płciowych wydzielany przez tzw. gromady (jajniki oraz jądra). Bez niego zapłodnienie, ani utrzymanie ciąży nie byłoby możliwe. Zaliczany jest do hormonów sterydowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2013, 14:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmn ... czyli chyba wsio u mnie ok ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hmn ... czyli chyba wsio u mnie ok ...

    no raczej heheh u mnie tez bo chodze jak beczka

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim jestem tutaj :)! Obserwuję się tak porządniej drugi cykl i sprawia mi to dużo frajdy i przybywa wiedzy :D. Wiem już kiedy czasowo powinna wystąpić u mnie owulacja i się obserwuję. Po @ najpierw nie mam śluzu, potem mam lepki, następnie wodnisty i rozciągliwy. Te dwa ostatnie
    są zaliczane do śluzu płodnego. Przed owu mam ból podbrzusza (czasem bardziej kłucie jajników). No i oczywiście niezwykle istotna jest temperatura, która jest niska, a czasem jeszcze bardziej spada, by podnieść się po owulacji :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ... czyli chyba wsio u mnie ok ...

    no raczej heheh u mnie tez bo chodze jak beczka

    hmn,,,no tak,,,ale jak chodzimy jak beczki to raczej zapylone nie jesteśmy raczej :P czy to nie ma wpływu - ten brzuchal :P

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból owulacyjny jest u mnie charakterystyczny, zupełnie inny od tego przy @ lub innych dolegliwościach.

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Przede wszystkim jestem tutaj :)! Obserwuję się tak porządniej drugi cykl i sprawia mi to dużo frajdy i przybywa wiedzy :D. Wiem już kiedy czasowo powinna wystąpić u mnie owulacja i się obserwuję. Po @ najpierw nie mam śluzu, potem mam lepki, następnie wodnisty i rozciągliwy. Te dwa ostatnie
    są zaliczane do śluzu płodnego. Przed owu mam ból podbrzusza (czasem bardziej kłucie jajników). No i oczywiście niezwykle istotna jest temperatura, która jest niska, a czasem jeszcze bardziej spada, by podnieść się po owulacji :)

    Kochana ja mam podobnie :) też dużo się tu nauczyłam ? długo jesteś z OvuFriend ? jak długo się już starasz ? ile masz latek ?:)

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dosyc spory taki twardy :( Mierzylam teraz temp i mam 37,5 cos chyba sie tam dzieje ;p

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ovu jestem drugi cykl. Mam 25 lat. A z tym staraniem - trudno określić :). Jakieś pół roku tak konkretniej :D.

    Paula90 lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ