X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, faktycznie fajny ten program na tvnie :-). Oglądałam na tvn player,są już dwa odcinki . Polecam :-)

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    ja juz jestem :) jeszcze na chwilkę :) Kochane Ekspertki - pytanko - dziś 'głębiej' się pobadałam - czego nie można było stwierdzić na samym papierze toaletowym ... ze 'w środku' dziś mam śluz - jakby balsam :) białawy, dziś ok.16 dc czy 15 :P od wczoraj jak ja to nazywam jajniki grały w ping-ponga :P czy ten sluz juz oznacza że raczej juz po fazie płodnej ? :)



    EWCIU - miło mi Kasia z tej strony ;)

    ten sluz to jeszcze płodny jest taki mam zaraz po owu:)super kasiu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hmn ,.,,, no tak - jaki to jest teraz śluz - zaznaczam na wykresie - lepki czy kremowy ?jak wg mnie był lepki i kremowy :P

    kremowy(konsystencja balsamu)tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    ja juz jestem :) jeszcze na chwilkę :) Kochane Ekspertki - pytanko - dziś 'głębiej' się pobadałam - czego nie można było stwierdzić na samym papierze toaletowym ... ze 'w środku' dziś mam śluz - jakby balsam :) białawy, dziś ok.16 dc czy 15 :P od wczoraj jak ja to nazywam jajniki grały w ping-ponga :P czy ten sluz juz oznacza że raczej juz po fazie płodnej ? :)



    EWCIU - miło mi Kasia z tej strony ;)

    ten sluz to jeszcze płodny jest taki mam zaraz po owu:)super kasiu

    czyli jeszcze dziś można jak Ty to mówisz bzyyyku bzyyyku :) a na wykresie wiem jak zaznaczyć, poczytałam w bazie wiedzy :)

    no tak, jednak trzeba badac się głębiej ....

    i te obserwacje co do śluzu chyba najlepiej pod koniec dnia pisac, nie wiem tak mysle, chociaz to się zmienia w sumie w ciągu dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ,.,,, no tak - jaki to jest teraz śluz - zaznaczam na wykresie - lepki czy kremowy ?jak wg mnie był lepki i kremowy :P

    kremowy(konsystencja balsamu)tak?

    ano, balsam do ciała :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    ja juz jestem :) jeszcze na chwilkę :) Kochane Ekspertki - pytanko - dziś 'głębiej' się pobadałam - czego nie można było stwierdzić na samym papierze toaletowym ... ze 'w środku' dziś mam śluz - jakby balsam :) białawy, dziś ok.16 dc czy 15 :P od wczoraj jak ja to nazywam jajniki grały w ping-ponga :P czy ten sluz juz oznacza że raczej juz po fazie płodnej ? :)



    EWCIU - miło mi Kasia z tej strony ;)

    ten sluz to jeszcze płodny jest taki mam zaraz po owu:)super kasiu

    czyli jeszcze dziś można jak Ty to mówisz bzyyyku bzyyyku :) a na wykresie wiem jak zaznaczyć, poczytałam w bazie wiedzy :)

    no tak, jednak trzeba badac się głębiej ....

    i te obserwacje co do śluzu chyba najlepiej pod koniec dnia pisac, nie wiem tak mysle, chociaz to się zmienia w sumie w ciągu dnia :)

    zawsze wieczorem badaj aż do oporu az wyczujesz szyjkę.pewnie nie trac nadziei i bzykaj sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ,.,,, no tak - jaki to jest teraz śluz - zaznaczam na wykresie - lepki czy kremowy ?jak wg mnie był lepki i kremowy :P

    kremowy(konsystencja balsamu)tak?

    ano, balsam do ciała :D

    kremowy jak zaznaczysz napisz jakie światełko masz?

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Tak, faktycznie fajny ten program na tvnie :-). Oglądałam na tvn player,są już dwa odcinki . Polecam :-)

    No to idę oglądać. Dobranoc

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Kfjatus wrote:
    Tak, faktycznie fajny ten program na tvnie :-). Oglądałam na tvn player,są już dwa odcinki . Polecam :-)

    No to idę oglądać. Dobranoc

    pchły na noc:D

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ,.,,, no tak - jaki to jest teraz śluz - zaznaczam na wykresie - lepki czy kremowy ?jak wg mnie był lepki i kremowy :P

    kremowy(konsystencja balsamu)tak?

    ano, balsam do ciała :D

    kremowy jak zaznaczysz napisz jakie światełko masz?

    ewciu mam jeszcze czerwone, ale może juz najlepsze dni mineły ... wiesz, dopiero zaczełam, a temp. dopiero od dziś mierzyłam - 36,7 a od 10tego mam tylko zapisane z tego co pamietam o śluzie i bzyyyku :P ale w STATYSTYCE mam że planowana owulacja niby przypada miedzy wczoraj a jutro :P i moze tak być skoro jajniki graja w pingla :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    skrzat84 wrote:
    maximka84 wrote:
    hmn ,.,,, no tak - jaki to jest teraz śluz - zaznaczam na wykresie - lepki czy kremowy ?jak wg mnie był lepki i kremowy :P

    kremowy(konsystencja balsamu)tak?

    ano, balsam do ciała :D

    kremowy jak zaznaczysz napisz jakie światełko masz?

    ewciu mam jeszcze czerwone, ale może juz najlepsze dni mineły ... wiesz, dopiero zaczełam, a temp. dopiero od dziś mierzyłam - 36,7 a od 10tego mam tylko zapisane z tego co pamietam o śluzie i bzyyyku :P ale w STATYSTYCE mam że planowana owulacja niby przypada miedzy wczoraj a jutro :P i moze tak być skoro jajniki graja w pingla :P

    no tak ale to statystyka ...hum rób swoje w sypialni bo wiesz ze kazdy plemnik sie przyda:)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa - nadrabiam tematy, które dzisiaj poruszałyście.
    W fazie folikularnej jestem szczupła laska, a w fazie lutealnej też mam brzuszek większy - efekt zatrzymywania wody w organiźmie.
    W tym cyku w fazie owulacyjnej miałam kłucie lewego jajnika, a po usg okazało się, że owulacja była z prawego, więc te bóle owulacyjne nie są takie jednoznaczne.

    maximka84 lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ... no tak Ewciu ;) wiem wiem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Aaa - nadrabiam tematy, które dzisiaj poruszałyście.
    W fazie folikularnej jestem szczupła laska, a w fazie lutealnej też mam brzuszek większy - efekt zatrzymywania wody w organiźmie.
    W tym cyku w fazie owulacyjnej miałam kłucie lewego jajnika, a po usg okazało się, że owulacja była z prawego, więc te bóle owulacyjne nie są takie jednoznaczne.

    Pięknie nadrobiłas zaległosci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Aaa - nadrabiam tematy, które dzisiaj poruszałyście.
    W fazie folikularnej jestem szczupła laska, a w fazie lutealnej też mam brzuszek większy - efekt zatrzymywania wody w organiźmie.
    W tym cyku w fazie owulacyjnej miałam kłucie lewego jajnika, a po usg okazało się, że owulacja była z prawego, więc te bóle owulacyjne nie są takie jednoznaczne.

    nigdy do konca nie przwidzisz ale mi jak kuje lewy to lewy przechodzi owu prawy na wagarach ostatnio:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Konwalia wrote:
    Aaa - nadrabiam tematy, które dzisiaj poruszałyście.
    W fazie folikularnej jestem szczupła laska, a w fazie lutealnej też mam brzuszek większy - efekt zatrzymywania wody w organiźmie.
    W tym cyku w fazie owulacyjnej miałam kłucie lewego jajnika, a po usg okazało się, że owulacja była z prawego, więc te bóle owulacyjne nie są takie jednoznaczne.

    Pięknie nadrobiłas zaległosci :)

    LEKCJE ODROBIONE MA HAH

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem jestem

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagoodkaK wrote:
    jestem jestem

    myslałam ze utonełaś haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skrzat84 wrote:
    JagoodkaK wrote:
    jestem jestem

    myslałam ze utonełaś haha

    ja tez Jagódko - długo się myłas :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok Kochane ide do łóżka poczytać - w końcu :P i czekam na mężusia :D może moze może .... :P

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ