X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mi po clo rosły piękne pęcherzyki do tego stopnia że gin mi kazał brać pół tabletki ;) i po połówce też rosną piękne :) po całej u mnie jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej ;)
    Więc Suzi głowa do góry i na pewno urosną ;) od którego dc bierzesz?
    miałam zalecenie 1-5 dc brac 1 tabl, urosły mi wtedy (listopad) 2 piękne

    Kiki1916 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Asik gratulacje :)

    miska na zdrowie :D 7dpo to sie raczej dopiero decyduje, czy sie zagniezdzac, a i potem masz troche czasu, wiec spokojnie mozesz poszalec odrobine. Wroc z tarcza, lub na tarczy :P

    Suze lipa. Tez ostatni cykl jestem na clo, znalazlam w szafce, to wzielam, a co tam. Gorzej nie bedzie. Tylko slabo ponoc dziala na mnie, licze na cud jakis.

    srebrzysta, ja mam takie bole po clo. Chodzic nie moge, wszystko mnie boli a dzieci trzeba robic :P

    Karma :D My tu zakladamy fanklub Kinga hahaha A Wieze zjadlam juz chyba z 10 razy na wyrywki.
    Bez monitoringu?
    Bo wiele dziewczyn ma bez i nic się nie dzieje

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Cześć. U mnie jak się wali to wszystko na raz. Piec od centralnego nam poszedl. Mąż pojechał po nowy trzeba wymienić w domu zimno a dziecko chore :/
    masakra współczuje.u nas piec miał awarie 2 lata temu w grudniu i były mrozy.w domu zimno że chodziłysmy z córka jak cebulki grubo ubrane.oby szybko poszło u was z nowym.dużo zdrówka dla pociechy

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987. Kiedyś czytałam fajny artykuł na temat alkoholu w ciąży:

    „jeśli piłaś alkohol w pierwszych dwóch tygodniach po zapłodnieniu (dwa tygodnie przed terminem spodziewanej miesiączki – tj. do końca 4 tygodnia), prawdopodobnie nic złego nie spowodował. Jeśli natomiast piłaś w tym tygodniu, kiedy to miesiączka miała już wystąpić (piąty tydzień ciąży) to również masz szansę na urodzenie zdrowego dziecka, ponieważ gdyby doszło do uszkodzeń, nie byłabyś teraz w ciąży.
    Niestety następne tygodnie ciąży charakteryzują się szczególną wrażliwością an czynniki szkodliwe. W tym czasie rozwijają wszystkie ważne dla życia dziecka narządy”.

    Link do całości http://www.blog.przedporodem.pl/alkohol-a-poczatek-ciazy/



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 12:07

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) wiec dziś spokojnie mogę się wyluzować :)

    Mam jeszcze pytanie. Czy wam też w czasie brata progesteronu robią się afty?

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka, szalej póki możesz, już niedługo czeka Cię dłuższa abstynencja więc korzystaj na koniec ;D
    Co do progesteronu to ja aft nie miałam, ja tylko mam zwiększone objawy przedokresowo-ciążowe;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem!
    Wpadłam życzyć powodzenia w tym miesiącu! :*
    Wirusy wysyłam i trzymam kciuki :)

    SusannaDean, aciulka, Kat83, Anulka0407, kate88:), kaka470 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    U mnie negatyw tak jak sie spodziewałam.
    Ale za to mamy przepiekny dzien.
    Jesteś na liscie 7.03, to jeszcze kilka dni, więc póki nie ma @ jest nadzieja!

    A tak w ogóle to witam się. :) Coś słabo nam się ten miesiąc rozpoczął. Tylko jedne II kreski, ale żadne od osób z listy. Dziewczyny działać! :)

    Ja jestem dziś 8 dpo. Temperatura gigantycznie skoczyła w górę. Boli mnie lewy jajnik. Od 2 dni ciągle śpię, dosłownie zasypiam na stojąco. Śmiałabym się gdybym była w ciąży, bo akurat postanowiliśmy przerwać starania do września, bo koleżanka z pracy jest w ciąży i tak do września będzie w pracy gorący okres i będzie ciężko zanim nowa osoba się wdroży. Czekam więc na @ a nie na II.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) dziś wychodzimy z Zuzią na urodziny mojego przyjaciele ze studiów, a mała jak na złość nie chce drzemki, jak będzie mi marudzić to ją chyba sprzedam XD na razie to jest zafascynowana klockami duplo, tatuś jej dziś kupił 4 zestawy :3 siedzi i składa :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:13

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl raczej też na straty spisany. Za duże tsh 4,3 :/
    Dobra wiadomość po wizycie u ginekologa jest taka że ładnie się oczysciłam po cb.
    I pocieszyć, że jeśli problem leży tylko w tsh to raczej szybko udaje się zbić.
    Dla wykluczenia innych chorób tarczycy muszę wykonać jeszcze ft4, ft4, aTG, atpo i powtórzyć tsh. No zalecił, żeby się na razie wstrzymać i najpierw wyregulowac tsh...

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:13

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Was po Clo też głowa boli? Od rana nie mogę sobie z tym poradzić, trzy przeciwbóle już łyknęłam i nic. I do tego mam tak beznadziejny humor, że najchętniej bym się zaszyła pod kołdrą i popłakała sobie, tak porostu bez powodu. Nie lubię siebie takiej :/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tsh długo spadalo. Z 5,8 spadalo rok do 1.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Czy Was po Clo też głowa boli? Od rana nie mogę sobie z tym poradzić, trzy przeciwbóle już łyknęłam i nic. I do tego mam tak beznadziejny humor, że najchętniej bym się zaszyła pod kołdrą i popłakała sobie, tak porostu bez powodu. Nie lubię siebie takiej :/
    Dziś dopiero pierwsza tabletka wzięta i jak na razie mam energii do działania dużo, właśnie się zbieram na koncert !

    Hej Pianistka ! <3 Dzięki za powodzonka przydadzą się :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    U mnie tsh długo spadalo. Z 5,8 spadalo rok do 1.
    Ja biorę 50 tkę i utrzymuje mi sie na poziomie 2,2-2,4 a przy zwiększonej dawce nie ma zmian więc uważają, że to najmniejsza moja

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka taaak, migreny do porzygu ;) Taka uroda, nic nie zrobisz. Ja miewam chyba wszystkie efekty uboczne, procz tego zamierzonego oczywiscie.

    Suze owszem, bez monitoringu. Niestety. Najlepszy szpital w stolicy Walii a powiedzieli mi, ze oni nie monitoruja, bo nie maja sprzetu. No doprawdy :) Zreszta tu o kazda bzdure sie trzeba prosic miesiacami. Zwykle podstawowe badania na estrogen, progesteron zajely im chyba pol roku. A potem zgubili wyniki z dwoch miesiecy. No :)

    sloneczkowa, tak to niestety zawsze jest, ze jak cos moze sie schrzanic, to sie chrzani. Wszystko naraz zazwyczaj.

    Pianistka heej :) Jaki fajny beben :D Widze, ze bedzie parka?

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mogę się do was dopisać?powinnam testować 29.03

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Jesteś na liscie 7.03, to jeszcze kilka dni, więc póki nie ma @ jest nadzieja!

    A tak w ogóle to witam się. :) Coś słabo nam się ten miesiąc rozpoczął. Tylko jedne II kreski, ale żadne od osób z listy. Dziewczyny działać! :)

    Ja jestem dziś 8 dpo. Temperatura gigantycznie skoczyła w górę. Boli mnie lewy jajnik. Od 2 dni ciągle śpię, dosłownie zasypiam na stojąco. Śmiałabym się gdybym była w ciąży, bo akurat postanowiliśmy przerwać starania do września, bo koleżanka z pracy jest w ciąży i tak do września będzie w pracy gorący okres i będzie ciężko zanim nowa osoba się wdroży. Czekam więc na @ a nie na II.

    Sprawdzam testami supeł czułymi wiec jesli miałoby cos byc to juz by na 100% pokazało ;). Mozna mnie wykreślić z listy.

    Objawy u Ciebie brzmią obiecująco. Trzymam kciuki!!!

    Ja jakos nigdy nie odczuwam jakis specjalnych objawów. Zawsze ta sama historia, rutyna.
    Dlatego teraz mysle ze gdyby miało cos byc to czułabym od razu :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 18:55

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Czy Was po Clo też głowa boli? Od rana nie mogę sobie z tym poradzić, trzy przeciwbóle już łyknęłam i nic. I do tego mam tak beznadziejny humor, że najchętniej bym się zaszyła pod kołdrą i popłakała sobie, tak porostu bez powodu. Nie lubię siebie takiej :/

    Mnie czesto cmi pod koniec cyklu głowa. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Ale to razem z objawami na @. I mysle ze CLO to jeszcE potęguje. Staram sie unikać przeciwbólowych jak ognia. Panadol nie pomaga a ibuprofen biore końskimi dawkami na sama @.

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ