X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate95 wrote:
    Cześć dziewczyny !!!! ale jestem szczęśliwa :) dzisiaj ujrzałam 2 kreseczki 10 dni po owulacji :) oczywiście do @ mam jeszcze 3 dni no ale kreseczka jest tak widoczna, że nie mam wątpliwości :) poczekam jeszcze te 3 dni i pójdę na betę :) Powiem tak staraliśmy się długo bez rezultatów , poszłam więc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne bo stwierdziłam, że muszę odetchnąć od ciągłego nakręcania się i myślenia o ciąży , miałam je zacząć brać od tego cyklu no ale jak widać chyba nic z tego :) W tym cyklu pierwszy raz w życiu zaczęłam zażywać witaminę D , magnez oraz aspirin zamiast aspirin można też acard, podobno bardo pomaga przy zagnieżdżeniu się zarodka czytałam na wielu forach i dziewczyny potwierdzały że działa tak więc zarzywałam codziennie i jak widac chyba pomogło :) mam nadzieję , że wszystko będzie w porządku i życzę powodzenia dla was dziewczyny !!!!

    Wielkie gratulacje!!!

    I mamy kolejną ciążunię w tym miesiącu. Oby tak dalej to wyrównamy statystykę za luty ;)

    Karma88, Meginka lubią tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Teraz powinno się otworzyć ;-)


    No śliczne :D

    aciulka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    To i ja się po cichu pochwalę. Wczoraj zrobiłam sobie dwa testy, była bladziusia druga kreseczka, widziałam ją gołym okiem ale na zdjęciu znikała. Dzisiaj od rana zrobiłam dwa kolejne różne testy i oto proszę :-)
    https://zapodaj.net/af09a1e176269.jpg.html>201

    GRATULUJĘ!!! Wspaniała wiadomość! :) :) :)

    aciulka lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) życzenia Panom złożone? Mam pytanie robie testy ovu i od wczoraj jest druga kreska mniej gruba od testowej wiec pozytywny czy negatywny?

    Gosia31
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia31 wrote:
    Witajcie :) życzenia Panom złożone? Mam pytanie robie testy ovu i od wczoraj jest druga kreska mniej gruba od testowej wiec pozytywny czy negatywny?

    Wg mnie liczy się kolor. Jak druga jest tego samego koloru lub ciemniejsza niż testowa to wtedy pozytyw

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancia i Mania tulę Was mocno i trzymam kciuki by była to ostatnia @ w tym roku

    kate i aciulka gratuluje Wam, nudnych 9 miesięcy i szczęśliwego porodu :)

    Gosia 31, nie, ja nie uznaję dnia faceta, mężczyzny czy innego potworaka.

    aciulka lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przepiękny pozytyw na teście owu drugi dzień z rzędu. Mam nadzieję że starania nie poszły na marne. Jeszcze mi się chyba jakaś infekcja przyplatala znowu :(

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laseczki!
    Dawno mnie tutaj nie było więc nawet nie próbuję Was nadrobić.Gratuluję wszystkim nowozaciążonym,Anulka 0407gratulejszyn
    My wróciliśmy z urlopu wypoczęci i ta przerwa bardzo dużo Nam dała,widać to po wynikach na USG,wszystko pięknie,piękna macica,piękne endometrium-grube(chyba zasługa potężnych dawek czerwonego wina we Włoszech pitego na stoku:-)),piękne jajo w 12dc aż 20mm(jak nigdy!-zawsze ovu miałam późno)a mój M. najwyraźniej jest bykiem rozpłodowym bo ma aż tyle pięknych plemników.....
    ....tylko....na chłopski rozum....jak jest wszystko takie wspaniałe i piękne a nic nie wychodzi...to może wcale tak nie jest
    Never mind....i tak o to chłopina ginekologiem zwana znowu obudziła we mnie na nowo nadzieję że skoro ma piękna macica taka wspaniała to może te boskie wojsko mojego byka łaskawie tam dotrze i zobaczę w marcu jeszcze te II.
    I że jako to pierwszy cykl z owulacją idealnie w 14-15dc to może jest szansa...
    W niedzielę moja mała kończy 8lat....tak bardzo mocno pragnę aby jeszcze w marcu ofiarować jej ten najcenniejszy prezent...i mam nadzieję nie usłyszeć"wolałabym rower";-P

    wszamanka, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 7 dc spod znaku takieeego klucia lewego jajnika ze szok,clo dalo rade mam nadzieje ze sie super tam wyksztalci pecherzyk lub pecherzyki, wczoraj zaczelam testy owu robic poki co negatyw,ale wole zaczac za wczasu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean trzymam kciuki za ten cykl :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 10 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka super!! Gratulacje <3

    aciulka lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    SusannaDean trzymam kciuki za ten cykl :)
    Dzięki dzięki, czuje, ze bardziej jest odpowiedź jajników niż w pierwszym cyklu z clo :D Oby się powiodło :)

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez w tym cyklu 6 dpo test ovu prawie pozytyny, kiedys juz sprawdzalam ale byly bladziochy, ciekawe ;)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Majblanca Ekspertka
    Postów: 147 98

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim.
    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych:-*. Trzymam kciuki za pozostale. U mnie wykres do dzisiaj wyglądał obiecujaco. Niestetu dzisiaj dosyc duzy spadek temteratury co nie wrozy najlepiej.:-(. Chociaz rano robilam test ciążowy i wyszedl cien cienia cienia o tyle ze maz tez widzial tylko to jakis dziwny test z rossmana i nie wiem czy to nie bylo zagniecenie. Nie chcem sie nakrecac ani w jedna ani w druga bo poki @ nie ma to wszystko mozliwe ale chcialam tak napisac do Was bo od razu mi lepiej i mniej swiruje;-)

    m3sxyx8ddvq77ovr.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 10 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majblanca wrote:
    Dzien dobry wszystkim.
    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych:-*. Trzymam kciuki za pozostale. U mnie wykres do dzisiaj wyglądał obiecujaco. Niestetu dzisiaj dosyc duzy spadek temteratury co nie wrozy najlepiej.:-(. Chociaz rano robilam test ciążowy i wyszedl cien cienia cienia o tyle ze maz tez widzial tylko to jakis dziwny test z rossmana i nie wiem czy to nie bylo zagniecenie. Nie chcem sie nakrecac ani w jedna ani w druga bo poki @ nie ma to wszystko mozliwe ale chcialam tak napisac do Was bo od razu mi lepiej i mniej swiruje;-)
    Pokaż zdjęcie testu

    Meginka lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dzięki dzięki, czuje, ze bardziej jest odpowiedź jajników niż w pierwszym cyklu z clo :D Oby się powiodło :)
    Suzanna będziesz szła na monitoring? Bo ja też wzięłam w tym cyklu CLO na własna rękę i nie byłam nic sprawdzić. A, co będzie :) To, że pęcherzyki rosną to wiem, tylko nie mam pewności czy pękają. Jeżeli w tym cyklu się nie uda to w następnym pójdę po owu zobaczyć czy pękł.
    Wiem, że ze mnie wariatka, ale zaplanowałam na jutro pierwsze testowanie :) 9 dpo! Ale przecież jak coś sobie ubzduram to mnie nic nie powstrzyma :) Mam kilka tanich testów to mi nie szkoda :) :) :) Jak nic nie wyjdzie to w poniedziałek powtórzę i tak będę powtarzać dopóki nie ujrzę II :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Majblanca Ekspertka
    Postów: 147 98

    Wysłany: 10 marca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrzucilam z obawy ze po czasie bede sprawdzac a on pokaze mocniejsza kreske bo sie utleni... Jutro powtorze test i dam znac.

    aciulka lubi tę wiadomość

    m3sxyx8ddvq77ovr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Suzanna będziesz szła na monitoring? Bo ja też wzięłam w tym cyklu CLO na własna rękę i nie byłam nic sprawdzić. A, co będzie :) To, że pęcherzyki rosną to wiem, tylko nie mam pewności czy pękają. Jeżeli w tym cyklu się nie uda to w następnym pójdę po owu zobaczyć czy pękł.
    Wiem, że ze mnie wariatka, ale zaplanowałam na jutro pierwsze testowanie :) 9 dpo! Ale przecież jak coś sobie ubzduram to mnie nic nie powstrzyma :) Mam kilka tanich testów to mi nie szkoda :) :) :) Jak nic nie wyjdzie to w poniedziałek powtórzę i tak będę powtarzać dopóki nie ujrzę II :)
    Też bez podglądania :) Nie brałam clo w zeszłym cyklu , więc nie bałam się torbieli np..będzie co będzie

    No to powodzenia!

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też bez podglądania :) Nie brałam clo w zeszłym cyklu , więc nie bałam się torbieli np..będzie co będzie

    No to powodzenia!
    No wzajemnie ;) może wreszcie się uda. Kurcze z pierwszym dzieckiem zaszłam w 1 cs po CLO a teraz... Już nawet nie wiem który to cykl. Ale w końcu się uda!
    Oczywiście bez względu na wynik jutro zdam wam relacje ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 10 marca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny o co chodzi z tą tabletką Aspirin, o której pisze Kate 95? jak to się bierze i po co? czy macie wiedzę czy w ogóle jest to polecane przez lekarzy przecież to chyba aspiryna.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ