X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe testowanie
Odpowiedz

Marcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    bierz ten euthyrox i brobergon do następnej wizyty, Bromka jak nagle za szybko odstawisz, to pójdzie spowrotem do góry, a euthyrox i tak pewnie Ci zwiększy dawkę, wiec bez sensu zaczynać od 0, lepiej brać cały czas :) zawsze chociaż odrobinę będzie działał, Euthyrox jest to syntetyczny hormon tarczycy, więc jeśli chcesz zbijać TSH, które jest wydzielane przez przysadkę, musisz go dostarczać :) tych leków nie powinno się odstawiać bez konsultacji z lekarzem :)

    Aha, a ja właśnie pisałam, że nie mam bromka już ;/

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Aha, a ja właśnie pisałam, że nie mam bromka już ;/
    Moja zawsze mi wypisywała receptę na zapas, to nie wiem, co Ci poradzić, a nie mówiła na wizycie jak dalej bedzie leczenie przebiegało? Bo jeśli mówiła, ze dalej będziesz miała brać, to możesz do rodzinnego po receptę podejść. Ewentualnie bez recepty można kupić castagus, ja go cały czas biorę na podtrzymanie wyników. To jest ziołowy lek, który obniża prolaktynę i reguluje hormony, między innymi wydłuża fl i zapobiega plamieniom przed @.

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki, chciałam dopisać moją skromną osobę na marcowe testowanie :) na groszka czekam już 37cykli, jak do tej pory nic niestety. po takim czasie powiem Wam, że miesiąc w tę czy w tę nie robi na mnie już wrażenia, ale iskierka nadziei się pali. jestem 4 cykl na clo (+2 mies przerwy pomiedzy) i może to będzie ten cykl, może to będzie mój cykl :)

    testowanie 21 marca, trzymajcie kciuki i ja trzymam za Was :)

    Existenz, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie też wpiszcie na 21.03 chociaż się nie nastawiam bo z jednorazowego bzykanka ciężko zajść :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    Moja zawsze mi wypisywała receptę na zapas, to nie wiem, co Ci poradzić, a nie mówiła na wizycie jak dalej bedzie leczenie przebiegało? Bo jeśli mówiła, ze dalej będziesz miała brać, to możesz do rodzinnego po receptę podejść. Ewentualnie bez recepty można kupić castagus, ja go cały czas biorę na podtrzymanie wyników. To jest ziołowy lek, który obniża prolaktynę i reguluje hormony, między innymi wydłuża fl i zapobiega plamieniom przed @.

    Bardzo dziękuję :*
    Miałam po miesiącu brana skontrolować i miała paść decyzja jaka będzie dawka, ale pech chciał, że właśnie zbiegło się to z jego chorobą ;/
    To może zakupię tego castagus, no chyba, że przerwa od dziś do wtorku nie zrobi aż takiej różnicy czy jednak??

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:17

    Jedna_z_Wielu, sloneczkowa mama, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem już co się dzieje w moim organizmie byłam przekonana że owu już była a tu niespodzianka dzisiejszy test pozytywny. W ogóle był to jeden raz w całym cyklu do tej pory więc byśmy się mocno zdziwili gdyby się udało.

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:17

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bym albo poszła do apteki, może sprzedadzą bez recepty, często na to idą, najwyżej każą receptę dostarczyć, albo do rodzinnego, też wypisze bez problemu. Lepiej brać o kilka dni za dużo, niż popsuć całkiem ładny efekt :)

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, jesteście nie zastąpione :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu tak jak piszą dziewczyny nie odstawiaj. Ja bym poszła do rodzinnego z tymi wynikami, a on na pewno przepisze receptę.
    Ja do endo chodzę raz na pół roku, a do rodzinnego co chwila ;)

    Nowe staraczki witam i życzę dwóch kreseczek i jeszcze raz takie małe wiruski przesyłam... Łapcie wszystkie! :)
    23vb7zo.gif

    aciulka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    e.wela gratulacje :)
    miska super!

    A ja sikam w weekend chyba, nie doczekam do wtorku... Za duzy stres, ostatnie Clo. W niedziele 12dpo, jak by cos bylo, to powinien choc bladzioch wyjsc :/ Choc slabo to widze. Pierwszy i ostatni raz tempki mierze, tylko sie denerwuje bardziej.
    Ja też się przyłączam do gratulacji ;) kurde mnie też korci żeby w weekend zatestować. Ale w niedzielę mam dopiero 10 dpo. W sobotę mam urodziny i pewnie będzie jakaś mała imprezka z alkoholem no i pewnie to bez sensu ale strzelę sobie test. A co tam ;) mam kilka i to o czułości 10 więc na co będą leżały ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo u mnie chyba owulacja pełna para. Brzuch boli okropnie. Śluzu pelniutko... trzeba dzisiaj zgwałcić męża :)

  • kate95 Znajoma
    Postów: 18 31

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!!! ale jestem szczęśliwa :) dzisiaj ujrzałam 2 kreseczki 10 dni po owulacji :) oczywiście do @ mam jeszcze 3 dni no ale kreseczka jest tak widoczna, że nie mam wątpliwości :) poczekam jeszcze te 3 dni i pójdę na betę :) Powiem tak staraliśmy się długo bez rezultatów , poszłam więc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne bo stwierdziłam, że muszę odetchnąć od ciągłego nakręcania się i myślenia o ciąży , miałam je zacząć brać od tego cyklu no ale jak widać chyba nic z tego :) W tym cyklu pierwszy raz w życiu zaczęłam zażywać witaminę D , magnez oraz aspirin zamiast aspirin można też acard, podobno bardo pomaga przy zagnieżdżeniu się zarodka czytałam na wielu forach i dziewczyny potwierdzały że działa tak więc zarzywałam codziennie i jak widac chyba pomogło :) mam nadzieję , że wszystko będzie w porządku i życzę powodzenia dla was dziewczyny !!!!

    sloneczkowa mama, Meginka, wszamanka, kate88:), e.wela, kaka470, Sabinkak, Lady Savage, Anulka0407, Mamma-mia lubią tę wiadomość

    667ada7722998915df38e89a1296348c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate95 wrote:
    Cześć dziewczyny !!!! ale jestem szczęśliwa :) dzisiaj ujrzałam 2 kreseczki 10 dni po owulacji :) oczywiście do @ mam jeszcze 3 dni no ale kreseczka jest tak widoczna, że nie mam wątpliwości :) poczekam jeszcze te 3 dni i pójdę na betę :) Powiem tak staraliśmy się długo bez rezultatów , poszłam więc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne bo stwierdziłam, że muszę odetchnąć od ciągłego nakręcania się i myślenia o ciąży , miałam je zacząć brać od tego cyklu no ale jak widać chyba nic z tego :) W tym cyklu pierwszy raz w życiu zaczęłam zażywać witaminę D , magnez oraz aspirin zamiast aspirin można też acard, podobno bardo pomaga przy zagnieżdżeniu się zarodka czytałam na wielu forach i dziewczyny potwierdzały że działa tak więc zarzywałam codziennie i jak widac chyba pomogło :) mam nadzieję , że wszystko będzie w porządku i życzę powodzenia dla was dziewczyny !!!!
    Gratulacje :)

    kate95 lubi tę wiadomość

  • kate95 Znajoma
    Postów: 18 31

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i zapomniałam dodać co dało mi do myślenia , że może coś z tego być w tym cyklu , mianowicie jak nigdy w życiu po owulacji nie miałam tak stałej temperatury , zawsze miałam ciągłe wahania wzrosty i spadki i tak dzień w dzień temperatura była inna , natomiast tym razem temperatura była do 6 dnia po owulacji na stałym poziomie 37,1 7,8 dzień podskoczyła na 37,2 9 dnia spadła na 37 i dziś powróciła na 37,2 i wyszedł dzisiaj pozytywny test

    Basik83 lubi tę wiadomość

    667ada7722998915df38e89a1296348c.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje

    kate95 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate serdeczne gratulacje! to super że test tak szybko wyszedł ;) A jakiej czułości robiłaś? 10 czy 25?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 moje GRATULACJE <3 super wieści :-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Tylko, że właśnie prolaktyna u mnie spadła na 115 z 725,1

    Mój lekarz jest chory i teraz nie wiem czy nie powinnam dalej brać bromka na tą już obniżoną prolaktynę czy nie ma już takiej potrzeby bo w sumie i tak już leków nie mam.
    I czy brać dalej euthyrox skoro 25 nie działa ( te tabl. akurat jeszcze mam ) czy do wizyty nie brać nic??
    Jakaś porada??
    ja na twoim miejscu umówiłabym sie na wizyte u endo a do jej czasu zwiększyła euthyrox na dawke 37,5 lub 50 i zbadała ponownie tsh plus ft3 i ft4.możliwe że dawka którą bierzesz jest za niska.u mnie lekarz przy pierwszym zapisie tego leku kazał zwiększac dawke i po 2 mc przyjsc na kontrole.musiałabym poszukac kartki jak brałam na poczatku lek euthyrox

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ